Faith Lutheran مربی تیم فوتبال ورنون فاکس استعفا

Faith Lutheran مربی تیم فوتبال ورنون روباه رفته از طریق همین روند پس از هر فصل.

او بررسی قرار گرفت که در آن او است با او زندگی خانوادگی و حرفه ای, دعا در آن و تصمیم گرفت که آیا او می خواست برای بازگشت به حاشیه.

روباه گفت: گاهی اوقات یک فرآیند آسان است. اما آن را در این سال و پس از برخی از زمان که در طی آن او “امتیوی” او تصمیم گرفت از آن زمان به مرحله دور است. در روز سه شنبه فاکس به اطلاع تیم و دولت از تصمیم خود برای استعفا پست خود به عنوان صلیبیون’ مربی.

“من نمی دانم که آن را هر چیزی عمیق ساخته شده است که این تصمیم برای من” روباه گفت. “من فقط احساس زمان در حال حاضر.”

ایمان لوتری بود 53-28 در فاکس هفت سال به عنوان مربی از جمله 12-2 رکورد در سال 2013 به این نتیجه رسیدند که با یک 17-0 پیروزی چرچیل شهرستان برای کلاس 3A قهرمانی کشور. صلیبیون به پایان رسید 5-6 فصل گذشته و سقوط به صحرا سنبه در دور اول 4A برگشتی.

هیچ فوری کلمه که به جای فاکس به عنوان مربی.

روباه گفت: “در دیداری با بازیکنان در اوایل روز سه شنبه به اجازه دهید آنها را می دانم که او استعفا شد.

“این یکی از سخت ترین تصمیمات من تا به حال به را,” او گفت:. “من به بازیکنان به عنوان آنها رشد می کنند و بالغ وجود دارد در حال رفتن به تقاطع در زندگی خود را. برخی از آنها خواهد بود رفتن را از طریق یکی از آنها به زودی با تصمیم گیری که کالج آنها شرکت خواهد کرد. سپس آنها را بیشتر چهارراه تا آنجا که چیدن یک حرفه ای و پیدا کردن یک همسر و این جور چیز ها.”

روباه گفت: این نه پایان ارتباط خود را با ایمان لوتری. او قصد دارد در ماندن با این برنامه ادامه خواهد داد به مربی دانش آموزان است.

او همچنین نشده رد بازگشت به مربیگری اما در حال حاضر او در تلاش برای پیدا کردن تعادل و صرف زمان بیشتری را با همسر و دو بچه.

“ایمان لوتری شده است هیچ چیز اما شگفت انگیز برای من و من سپاسگزار برای هفت سال گذشته من اجازه داده شد تا به عنوان سر مربی” روباه گفت. “من سپاسگزار برای زمان داده شده به من برای رسیدن به یک تصمیم برای من و خانواده من است.”

تماس Jason Orts در [email protected] یا 702-387-2936. Follow @SportsWithOrts در توییتر.

is.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>