Facebook سیاسی و مسئله تبلیغ سیاست شفافیت ابزار اضافه شده به 32 کشور

Facebook آوردن آن سیاسی و مسئله تبلیغ سیاست ها و شفافیت ابزار به 32 بیشتر کشورهای موثر در اواسط ماه مارس.

شبکه های اجتماعی گفت: در یک پست وبلاگ که سیاست ها و ابزارهای اضافه شده در استرالیا, بلیز بولیوی, بورکینافاسو, شیلی, کلمبیا ساحل عاج, جمهوری دومینیکن اکوادور, گرجستان, غنا, گویان, ایسلند, اندونزی, ژاپن, قرقیزستان, مالزی, مکزیک, مولداوی مغولستان, مونته نگرو, پلو, فیلیپین جمهوری از شمال مقدونیه سنت وینسنت و گرنادین صربستان سیشل روپیه لانکا, سورینام, تانزانیا ترینیداد و توباگو و ترکیه است.

هر کسی به دنبال اجرای تبلیغات در مورد انتخابات یا سیاست در این کشورها نیاز به تایید هویت خود را با یک ID صادر شده توسط کشور که در آن آنها می خواهند برای اجرای آن تبلیغات و آنها باید افشا است که بودجه این آگهی.

یک فرد یک صفحه آنها را اجرا و یا یک سازمان می تواند به نظر می رسد در “برای پرداخت” سلب و تبلیغات ممکن است نیاز به ارائه اطلاعات اضافی اگر سازمان خود را و یا صفحه به نظر می رسد وجود دارد مانند کسب و کار محلی و آدرس محلی, شماره تلفن, ایمیل و سایت.

این شرکت هشدار داد “مجوز ممکن است چند روز برای تکمیل بنابراین تبلیغ کنندگان باید شروع این روند در حال حاضر به منظور کمک به جلوگیری از تاخیر در اجرای این نوع از تبلیغات است.”

تبلیغات از مجاز تبلیغ خواهد شد ذخیره می شود در Facebook آگهی کتابخانه برای هفت سال به مردم اطلاعات از جمله طیف وسیعی از برداشت صرف و اطلاعات دموگرافيک (سن ، جنس و محل سکونت از کسانی که شاهد این آگهی).

تبلیغات از تمام 32 کشور نیز خواهد شد اضافه شده به آگهی کتابخانه API (application-برنامه نویسی رابط کاربری) به طوری که محققان و دانشگاهیان و روزنامه نگاران و می توانید مطالعه و تجزیه و تحلیل آنها و جمع بینش مانند تعداد کل آگهی و تبلیغ صرف.

کشورهای بیشتری اضافه خواهد شد بعد از این سال از جمله برزیل و میانمار.

Facebook عرضه شفافیت ابزار پوشش سیاسی و موضوع تبلیغات در ایالات متحده در ماه مه سال 2018 است.

آنها تمدید شده به انگلستان در نوامبر 2018 هند در ماه دسامبر سال 2018 اتحادیه اروپا در ماه مارس گذشته استرالیا در ماه آوریل گذشته کانادا در ماه ژوئن گذشته سنگاپور در سپتامبر گذشته و تایوان در ماه نوامبر گذشته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im