Facebook جدیدترین نقطه ادای احترام به مادران و نوزادان خود را که متولد شده در قرنطینه’

“به دنیا آمد و در قرنطینه” آخرین نقطه از Facebook عرضه در Facebook پلت فرم کانال های جمعه فقط در زمان برای روز مادر, و از آن خواهد شد به خارج از Facebook سیستم عامل های دیجیتال و تلویزیون دوشنبه, مارس 13.

Facebook گفت: حدود 500000 نوزادان متولد شده اند در قرنطینه در ایالات متحده, و نقطه ای است با هدف کمک به آنها را “بلند کردن هر یک از دیگر تا قدر این لحظات کمی و پیدا کردن راه های جدید برای مراقبت از خانواده خود را و زمان را برای خود” در حالی که برخورد با چالش های غیر منتظره به ارمغان coronavirus بیماری همه گیر.

توجه داشته باشید که در این شبکه اجتماعی پرده برداری از آن حمایت پدر و مادر توپی فراهم می کند که اطلاعات و منابع در مورد موضوعات از جمله: آخرین اطلاعات در مورد Covid-19 از منابع معتبر از طریق Facebook به کروناویروس (Covid-19) مرکز اطلاعات WhatsApp و مسنجر; به طور مستقیم پیام های کسب و کار در مسنجر به پرس و جو در مورد گزینه های تحویل و یا سفارش آنلاین; خرید برای نوزاد لوازم خانگی و مواردی که ممکن است به فروش می رسد از طریق Facebook بازار یا Instagram, خرید, لیست آرزو; درخواست برای توصیه های که در آن به منابع زمانی که دکتر دفاتر باز هستند و آسان تحویل مواد غذایی گزینه; همیشه در ارتباط ماندن با پدر و مادر دیگر دوستان و عزیزان; گروه برای به اشتراک گذاشتن مشاوره و دریافت راهنمایی و ارتباط با منطقه پدر و مادر; با استفاده از مسنجر تماس تصویری; یادگیری بیشتر در مورد این شرکت را در پورتال ویدئو-تماس با دستگاه های; های کودکان و نوجوانان’ نقاط عطف در Instagram طریق هشتگهای محبوب; گرفتن معافیت برای خود از طریق کلاس های ورزش زنده, کنسرت, و یا سرگرمی های دیگر و بررسی نشان می دهد در longform تصویری مقصد Facebook دیده بان.

“به دنیا آمد و در قرنطینه” است که به روایت 100-year-old آنیتا Sampson زندگی می کند که در ساراسوتا فلوریدا., با 10 سال نامزد جو نیومن.

سمسون بود فقط 20 در طول پاندمی آنفلوانزا از سال 1918 و Sampson گفت: “مردم خواهد بود و رها در خیابان از احساس بیمار و (مادر) خواهد بیرون رفتن وجود دارد و کمک به آنها—آنها را راحت و یا نگه داشتن دست خود را و یا چیزی است.”

دو مادران جدید نیز برجسته در نقطه: مونا عمر 29 ساله مد و طراحی, هنر مدیر است که زندگی در Nørrebro کپنهاگ که پدر کار می کرد برای نجات کودکان و مادر که یک معلم است و بنیانگذار یک سازمان است که مبارزه ختنه; و اما سوفی Næsby پترسن که cocooned شده شده در “little love حباب” در کپنهاگ با شریک زندگی نوزاد و دو پسر.

عمر گفت: “من تبدیل به واقعا خوشحال در مورد این واقعیت است که من را وادار به لذت بردن از این تجربه تنها با شریک زندگی من است. وجود دارد چیزی است که واقعا قوی و صمیمی که در مورد. و این فرصت را به صرف زمان زیادی همراه بوده است شگفت انگیز ترین چیز در جهان است.”

و پترسن افزود: “چند بار من واقعا از دست رفته تماس با دوستان و خانواده و احساس غم انگیز و ناامید. من دختر مرا شگفت زده کرد زمانی که من در 10 روز گذشته من به دلیل تاریخ و گریه با یک سبد محبت داشته باشید و مقدار زیادی از آب نبات و گل. که ذوب قلب من است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de