Facebook داده برای برنامه خوب آغاز بکار 3 جدید انواع نقشه برای کمک به مبارزه با Covid-19

Facebook داده برای برنامه خوب ساخته شده سه نوع جدیدی از بیماری, پیشگیری از نقشه در دسترس محققان و سازمان های غیر انتفاعی برای کمک به آنها می رسند بهتر آگاه پیش بینی می شود و بیشتر هدف خود را با اقدامات حفاظتی در جنگ علیه Covid-19.

Facebook رئیس بهداشت Kang-Jin Xing و داده ها را برای سیاست خوب منجر لورا McGorman دقیق این عرضه های جدید در یک اتاق خبر, ارسال, نوشتن, “ما, پیشگیری از بیماری نقشه در حال جمع آوری مجموعه ای از اطلاعات است که محققان سلامت می توانید استفاده کنید برای درک بهتر پویایی جمعیت تاثیر گسترش بیماری. محققان و کارشناسان بهداشت و درمان در سراسر جهان برای حمایت بیشتر از این اطلاعات برای پاسخ دادن به این بیماری همه گیر بنابراین امروز ما های سه ابزار جدید.”

Co-نقشه محل کمک به نشان می دهد احتمال این که مردم در یک منطقه را به تماس با مردم در منطقه دیگر کمک به بیماری افسران پیش بینی coronavirus ممکن است گسترش یافته است.

Co-location map for ایتالیا

جنبش محدوده روند ارائه یک منطقه ای-در سطح نگاه که مردم به اقامت در نزدیکی خانه های خود و یا جسارت در جای دیگر قادر می سازد محققان برای ارزیابی اثربخشی اقدامات پیشگیرانه.

و ارتباط اجتماعی شاخص رنگ های یک عکس از دوستی در سراسر ایالات متحده و کشورهای کمک به پیش بینی ها در گسترش این بیماری و همچنین تعیین آن مناطق بودند ضربه سخت.

نقشه ها و اطلاعات جمع از Facebook, اما تنها در شهر و یا کشور به طوری که افراد را نمی توان شناسایی از طریق این داده ها.

در یکی دیگر از داده ها را برای ابتکار عمل مردم در ایالات متحده آمریکا آغاز شد دیدن لینک در بالای اخبار خود را تغذیه دوشنبه برای اختیاری کردن-Facebook نظرسنجی با هدف کمک به سلامت محققان نظارت و هوا گسترش Covid-19.

این بررسی انجام شده توسط دانشگاه کارنگی ملون دلفی مرکز تحقیقات و جین و McGorman گفت: آموزش مداوم دلفی تحقیق نمی خواهد به اشتراک گذاری پاسخ های فردی با Facebook و شبکه های اجتماعی نمی خواهد به اشتراک گذاری اطلاعات در مورد شرکت کنندگان با محققان.

آنها افزود: “ما به اشتراک بگذارید تصادفی شماره ID که CMU را برای ما ارسال هنگامی که کسی کامل این بررسی. سپس ما به اشتراک گذاشتن یک واحد آمار شناخته شده به عنوان یک وزن ارزش که نمی تواند شناسایی اما شما کمک می کند تا درست برای هر نمونه تعصب.”

Facebook و آن سازمان مورد اعتماد شرکای تاسیس Covid-19 تحرک شبکه داده ها به ارائه دیدگاه های زمان واقعی از شبکه های اجتماعی را داده خوب ابزار. کسانی که شرکای شامل دانشگاه (دانشکده بهداشت عمومی دانشگاه هاروارد, دانشگاه ملی هوا دانشگاه در تایوان و دانشگاه پاویا در ایتالیا) و همچنین سازمان های غیر انتفاعی و موسسات (Bill & Melinda Gates Foundation, مستقیم, امداد و بانک جهانی).

موسسه بیماری مدلسازی صندلی از ریاضیات کاربردی و تحقیقات ارشد مدیریت Daniel Klein نوشت: در Newsroom پست “Covid-19 ذاتی تاخیر که چالش سرعت که در آن ما به دنبال بررسی تاثیر سیاست نسبت به یک پاسخ اندازه گیری. تحرک داده ها از Facebook داده برای برنامه فراهم می کند یک نزدیکی-نمایش زمان واقعی از مهم ارتباط انتقال بیماری می شود. این داده ها در ترکیب با سایر منابع اجازه می دهد تا ما را به مدل های بهتر برای اطلاع رسانی بهداشت عمومی تصمیم گیری.”

دانشگاه هاروارد T. H. Chan دانشکده بهداشت عمومی کاردانی مدیر مرکز بیماری مسری دینامیک کارولین Buckee افزود: “اندازه گیری تاثیر اجتماعی فاصله گرفتن از سیاست های کاملا حیاتی در این مرحله و جمع آوری داده ها از این نوع را فراهم می کند بینش است که محافظت از حریم خصوصی افراد هستند اما عملی برای سیاستگذاران و محققان ساختمان predictive models.”

به عنوان یک سرویس به جامعه ما coronavirus-مربوط به مقالات در دسترس هستند برای همه با آزاد Adweek عضویت. هرگز از دست یک داستان کلیدی توسط ثبت نام برای ما چیزهایی اول اول, خبرنامه و در نظر گرفتن به دست آوردن دسترسی کامل و حمایت از Adweek روزنامه نگاری با Adweek نرم افزار اشتراک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>