Facebook کاربران درباره بازگشت به گذشته در مارس سال 2020

قهوه و کیک به خوبی با هم هر دو برای دسر و به عنوان رهبران در Facebook IQ مباحث به سازمان دیده بان برای مارس سال 2020 است.

قهوه فوری و مرتبط با موضوعات مواد جامد کاکائو, قهوه, کرم نوشیدنی, لانه زنبوری تافی, شیر, شیر خشک و شکر و آب و خامه را دیدم مکالمه افزایش 24.9 بار در ماه آوریل در مقایسه با آوریل 2019 و 1.7 برابر در مقابل مارس.

مردان تحت سلطه این بحث به خصوص کسانی که 49 و جوان.

Facebook IQ نوشت: “سنتی قهوه فوری است که آسان برای ایجاد آن نیاز به ترکیب premixed بسته از پودر قهوه را با آب داغ. در حالی که قهوه فوری قبلا ستایش برای سادگی آن را در حال حاضر روند به دلیل تا حدودی استادانه نسخه: dalgona قهوه. لذیذ این نوشیدنی در ابتدا تحسین از کره جنوبی است اما به دست آوردن کشش در ایالات متحده از طریق رسانه های اجتماعی. Dalgona قهوه ساخته شده است دستگاه های همزن فوری پودر قهوه و آب و شکر و اضافه کردن این شلاق مخلوط را به شیر. در نتیجه نوشیدنی است که هم خوشمزه و زیبا و دل انگیز. با بسیاری از کافی شاپ ها و رستوران ها باقی مانده بسته در سراسر ایالات متحده, مردم در حال آماده سازی قهوه خود را در خانه و آنها با استفاده از روش های جدید خود را روزانه دوز کافئین حتی بیشتر خاص است.”

Facebook IQ

Facebook IQ

همه که قهوه نگه داشته و همان کسانی که مردان و 49 و تحت بیدار روانی خود را پلیسی را دیدم که دوره های مکالمه افزایش 4.9 بار در سال بیش از سال و 1.7 برابر ماه بیش از ماه.

موضوعات مرتبط شامل جسی آیزنبرگ, فیلم, فیلم ترسناک, Park Hae-jin, Morecambe, خلیج, Netflix, عکس, علمی تخیلی, تعلیق و هیجان انگیز.

شبکه های اجتماعی را بازوی تحقیقاتی نوشت: “روانی پلیسی به طور معمول گرفتن مخاطبان خود را و اجازه می دهد مردم را به فرار به suspenseful داستان. مرکزی خود را شخصیت های اغلب پیچیده روانی متحده و تجربه تحریف حس از واقعیت است. بسیاری از فیلم و تلویزیون را نشان می دهد در این نوع در حال حاضر در دسترس در جریان خدمات. و برخی از هیجان انگیز رمان هستند و حتی به دست آوردن خوانندگان جدید. به عنوان مردم به دنبال تعامل با تجارب در خانه روانشناختی هیجان به نظر می رسد به انجام ترفند.”

Facebook IQ

Facebook IQ

مردان 35 و سوخت در طول دو سال گذشته رشد 11.9 بار و افزایش 0.9 بار در مقایسه با ماه مارس در گفتگو در مورد خمیر ترش و مرتبط با موضوعات پخت نان دم خمیر تخمیر تخمیر استارت آرد کلوچه, دستور العمل و مخمر است.

Facebook IQ نوشت: “نان ساخت است که به عنوان مردم به طور فزاینده ای به دنبال راه هایی برای عبور زمان در خانه و خمیر ترش آخرین نوع نان به افزایش محبوبیت. خمیر ترش یک ویژه زمان فشرده نان برای آماده سازی به عنوان آن نیاز به ایجاد و پرورش یک نویسنده قبل از پخت. این نویسنده ساخته شده از آرد و آب و آن را باید “تغذیه” اضافی با آب و آرد به مدت یک هفته به منظور پرورش به اندازه کافی باکتری ها و مخمر است. هنگامی که آن را آماده بخشی از استارت همراه با بیشتر آرد و آب و نمک و در نتیجه خمیر پخته است. مردم به مدت طولانی لذت می برد لذت بردن از یک خانه پخته قرص نان و با زمان بیشتری را بر روی دست خود را, آنها به طور فزاینده ای در حال پخت نان است که نیاز به تلاش بیشتر و صبر است.”

Facebook IQ

Facebook IQ

Facebook کاربران 35 تا بیشتر در مردان سوار پزشکی از راه دور به دوره های مکالمه رشد 18.3 بار در مقابل آوریل 2019 و 0.5 بار در ماه بیش از ماه.

موضوعات مرتبط شامل, لوسیون صورت, بهداشت و درمان, بیمارستان, مدیکر, پزشکی, پرستاری, بیمار, پزشک, پزشکی از راه دور و مراقبت های فوری.

شبکه های اجتماعی را بازوی تحقیقاتی نوشت: “پزشکی از راه دور اجازه می دهد تا مردم برای دسترسی به مراقبت های بهداشتی بدون نیاز به ترک خانه های خود. این سرویس در حال حاضر ارائه شده در سراسر ایالات متحده به عنوان ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی به دنبال راه هایی برای نگه داشتن بیماران خود را با غیر فوری نگرانی امن و سالم است. این خدمات به طور کلی راحت تر و مقرون به صرفه تر از شخص بازدیدکننده داشته است; اما نه همه ارائه دهندگان خدمات بیمه تحت پوشش آنها در گذشته است. در نور گیر بسیاری از شرکت های بیمه در حال حاضر اجازه می دهد بازدیدکننده داشته است پزشکی از راه دور و برخی از آنها حتی همکاری با پزشکی از راه دور شرکت ها برای ارائه این مزایا. برای معاینات معمول و بازدیدکننده داشته است است که نیازی به مستقیم معاینه پزشکی از راه دور به طور فزاینده ای گزینه قابل دوام و یکی است که می تواند محبوب باقی می ماند حتی پس از همه گیر به پایان می رسد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>