Facebook به روز رسانی تلاش خود را برای حفظ و ترویج 2020 سرشماری

Facebook استفاده می شود به مناسبت سرشماری در ایالات متحده به ارائه به روز رسانی در مراحل آن گرفته شده برای محافظت و ترویج سرشماری سال 2020.

مردم در Facebook و Instagram شروع به دیدن اطلاعیه در بالای خود را تغذیه در هفته گذشته منجر آنها را به اطلاعات در مورد سرشماری و یادآوری آنها برای تکمیل آن است.

Facebook افسر ارشد عامل شریل سندبرگ گفت: در Newsroom پست دوشنبه که بیش از 11 میلیون نفر در این دو سیستم عامل را از طریق کلیک کسانی که اطلاعیه ها را دریافت و به اداره آمار وب سایت که در آن آنها می توانید وارد کنید اطلاعات خود را.

این شبکه اجتماعی نیز با همکاری و حمایت از دولت و دولت های محلی در تلاش برای آموزش مردم در نحوه استفاده از ابزار دیجیتال و با حقوق مدنی سازمان های غیر انتفاعی و اشخاص دیگر که تمرکز کمتر جوامع است که در سرشماری کمک Facebook شناسایی.

سندبرگ اضافه شده است که این شرکت حمایت از تعداد تمام بچه های کمپین که ایجاد شده بود پس از بیش از 10% از کودکان شمارش شدند در آخرین سرشماری.

او همچنین تصریح کرد: مراحل Facebook دقیق در ماه دسامبر گذشته برای جلوگیری از اطلاعات غلط در مورد سرشماری و یا تلاش برای سرکوب مشارکت.

سندبرگ نوشت: “ما با استفاده از مجازی ما انتخابات مرکز عملیات که به ارمغان می آورد با هم بیش از 40 موضوع کارشناسان از سراسر این شرکت برای نظارت بر زمان واقعی به اطلاعات غلط و یا سوء استفاده مربوط به انتخابات و یا آمار. این تیم ساخته شده است تا از متخصصان از ما تهدید هوش, علوم اطلاعات, نرم افزار مهندسی, پژوهش, جامعه, عملیات و تیم حقوقی. آنها آموزش دیده را به سرعت بررسی خوشه در اطلاعات غلط بیان نفرت و یا آمار یا رای دهندگان سرکوب و اقدام زمانی موجه است.”

مقامات محلی و اداره آمار همکاران نیز دسترسی کامل به پشتیبانی اختصاص داده شده و آموزش در CrowdTangle یک ابزار شبکه های اجتماعی استفاده می کند برای پیگیری و چگونگی محتوای پخش آنلاین, همه رایگان.

سندبرگ گفت: Facebook را فراهم زنده نمایش برای همه 50 ایالت برای کمک به مردم آهنگ سرشماری محتوا در سطح محلی.

او اضافه کرد که Facebook در حال همکاری با اداره آمار مقامات برای حفظ حساب های مردم به طور مستقیم درگیر در اجرای سرشماری از طریق آن Facebook محافظت از برنامه که شامل فعال سازی از دو فاکتور تأیید هویت و اضافی برای نظارت بر نرم.

سندبرگ نوشت: “مطمئن شوید که هر کس می شود شمارش به اندازه کافی سخت است در زمان عادی است اما در طول یک بی سابقه ای اضطراری برای بهداشت عمومی در آن است که یک چالش بزرگ است. مردم طبعا بیشتر از حد خود را نگران سلامت عزیزان خود هستند و در بسیاری از موارد خود شغل و معیشت. اما سرشماری واقعا مهم است. آن را مهم و طولانی مدت پیامدهای آن را تعیین می کند همه چیز را از کنگره نمایندگی به چه بودجه فدرال برای مدارس, بزرگراه, بیمارستان, ایستگاه آتش نشانی و دیگر منابع توزیع شده است. آن است که کمک های مالی و خدمات آن را فراهم می کند—که ما تکیه می کنند در زمانی که بحران رسید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>