Facebook به روز رسانی آن را دانلود کنید اطلاعات ابزار Instagram را دانلود داده های خود را

Facebook اضافه کردن انواع جدید داده به دانلود آن اطلاعات خود را ابزار و Instagram معادل اطلاعات خود را دانلود کنید.

این شرکت نوشت: در Newsroom پست “در طول دهه گذشته ما در حال کار برای گسترش قابلیت های خود ما-خدمات دسترسی به داده ها ابزار برای کمک به مردم برای دسترسی به داده ها در راه معنی دار. امروز گام این است که بخشی از این تلاش است. همچنین وجود داشته است در حال رشد تلاش های بسیاری از سیاستگذاران و قانونگذاران به منظور ارتقاء حقوق مردم در اطراف دسترسی به داده های خود را. این قوانین عبارتند از: به طور کلی حفاظت از داده ها و مقررات که در اروپا اجرا شد و در سال 2018 و کالیفرنیا مصرف کننده حریم خصوصی عمل می کنند که اثر در زمان اوایل این سال است.”

مربوطه ابزار را در حال حاضر ارائه اطلاعات اضافی در مورد کاربران فعل و انفعالات در دو سیستم عامل مانند اطلاعات آنها اضافه کردن به پروفایل خود و یا اقدامات زیر از جمله یک صفحه و یا میل یک پست.

شبکه های اجتماعی گفت: این نوع از اطلاعات است استفاده می شود برای شخصی کردن آنچه که مردم را در Facebook و Instagram و اضافه میکند: “این یک دلیل بزرگ چرا هیچ دو نفر تا به حال تجربه همان دقیق با استفاده از محصولات ما است.”

Facebook همچنین گفت دانلود اطلاعات خود را خواهد شد در حال حاضر بیشتر شامل استنتاج در مورد محتوا که مردم در تعامل با بیش از خدمات آن استفاده شده است که برای کمک به تعیین آنچه که کاربران در اخبار, اخبار, تب و Facebook دیده بان.

شبکه های اجتماعی نوشت: “به عنوان مثال اگر کسی سهام یک مقاله در مورد یک تیم فوتبال که یکی از دوستان ارسال شده ممکن است ما آنها را نشان می دهد دیگر فوتبال-مطالب مرتبط. ما استنباط است که فرد علاقه مند به فوتبال به خاطر آنها درگیر با خود دوستان مقاله در مورد ورزش.”

همانطور که برای دانلود داده های خود را Instagram آغاز خواهد شد از جمله مقوله های است که اختصاص داده شده به برخی از حساب های مانند ورزش و مد استفاده می شود که نشان می دهد محتوای در عکس – و-فیلم های شبکه را کشف tab.

Facebook نوشت: “استنتاج نیستند منحصر به فرد برای سیستم عامل های فن آوری. شرکت ها معمولا با استفاده از اطلاعات مانند این برای بهبود تجربه های مردم است بنابراین ما نیز های جدید و مطالب آموزشی برای کمک به مردم در درک این اطلاعات و چگونه از آن استفاده کنیم.”

این شبکه اجتماعی به این نتیجه رسیدند: “این برای ما مهم است برای نگه داشتن کار بیشتر شفاف با توجه به داده ها. ما ادامه خواهد داد توضیح نقش که نقش داده ها در خدمات و به روز رسانی ابزار ما هر زمان که ما می توانیم به عنوان گفتگو در مورد این موضوع مهم تکامل می یابد به مطمئن شوید که مردم را می توانید در ادامه به دسترسی به داده ها در راه معنی دار.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>