Facebook آزمون ترفند به درخواست دوستان در مسنجر کودکان و نوجوانان

Facebook تست شده است راه به والدین گزینه های بیشتر در نحوه مدیریت آنها می تواند فرزندان خود را به حساب در مسنجر کودکان و نوجوانان.

شبکه اجتماعی نشان داد چندین به روز رسانی در این جبهه در ماه گذشته از جمله: دسترسی به بچه های خود را’ تماس های اخیر و تاریخچه چت; مشاهده و ورود به سیستم از عکس ها و فیلم ها ارسال شده توسط خود بچه ها; دیدن گزارش و مسدود کردن اقدامات توسط خود بچه ها; دیدن تمام دستگاه های خود را به کودکان و نوجوانان استفاده کرده اند برای ورود به نرم افزار و ورود آنها را و دانلود اطلاعات شخصی خود را از برنامه.

نویسنده و وبلاگ نویس جین Manchun وانگ تصاویر به اشتراک گذاشته شده در یک صدای جیر جیر از دو تنظیمات برای کنترل کودکان با استفاده از مسنجر کودکان و نوجوانان می تواند اضافه کردن دوستان.

در جوانتر حالت تمام درخواست دوستان و یا اضافات باید تایید شده توسط پدر و مادر در حالی که در حالت بچه ها را به کسانی که تصمیم گیری های خود را, اما پدر و مادر می تواند نادیده گرفتن آنها.

Facebook مدیر ارتباطات مهندسی در اروپا و خاورمیانه و آفریقا Alexandru Voica تایید آزمون در یک توییت گفت: “ما می دانیم که پدر و مادر می خواهید انعطاف پذیری در نحوه مدیریت آنها خود را فرزند رسول بچه ها حساب. ما در حال بررسی گزینه ای که در آن پدر و مادر می تواند انتخاب کردن اجازه می دهد تا بچه ها به قبول و رد درخواست دوستان و همچنین حذف اطلاعات تماس. پدر و مادر را در کنترل باقی می ماند از لیست تماس را دید کامل به هر گونه اقدامات فرزند خود را می کشد و می تواند به نوبه خود این گزینه را در هر زمان.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de