Facebook سهام ایمنی و نکات امنیتی برای کاربران کار از خانه

Facebook به اشتراک گذاشته شده برخی از ایمنی و نکات امنیتی برای جمعیت کثیری از کاربران که در حال کار از خانه به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

شبکه اجتماعی خاطر نشان کرد کاربران است که آنها نمی باید با استفاده از همان رمز عبور در Facebook به عنوان آنها را در سیستم عامل های دیگر و سایت ها که رمزهای عبور خود را باید سخت به حدس و پیچیده و نباید از گفتن اطلاعات مانند نام شخص و یا کلمات مشترک است. اطلاعات بیشتر در اینجا در دسترس است.

ورود اطلاعات هرگز نباید با هر کس دیگری.

Facebook حریم خصوصی معاینه ابزار همچنین می تواند مورد استفاده قرار گیرد به ماشه هشدار اگر کسی تلاش می کند برای ورود به یک حساب کاربری از یک دستگاه ناشناخته و یا مرورگر وب.

Instagram کاربران همچنین می توانید انتخاب برای تأیید هویت دو عامل به اضافه کردن یک لایه اضافی امنیتی به حساب های خود را.

Facebook پیشنهاد کرد که مردم دسترسی به تنظیمات امنیتی خود را به نقد و بررسی که در آن آنها در حال حاضر به سیستم وارد شده باشد به Facebook یا Instagram و پایان گذشته جلسات در دستگاه های آنها در حال استفاده نیست.

مردم نیز باید اطمینان حاصل شود که اطلاعات تماس خود را در حساب است تا به تاریخ به طوری که آنها می توانید وارد شوید و اگر آنها اتفاق می افتد را فراموش کرده ام رمز عبور خود را.

در نهایت این شبکه اجتماعی خطاب فیشینگ و کلاهبرداری گفت: مردم باید مطمئن شوید که ایمیل آنها گفته دریافت, از Facebook می آیند از facebookmail.com و نقد و بررسی ایمیل های فرستاده شده توسط Facebook در امنیت خود و ورود به تنظیمات با همان اصول استفاده از Instagram.

Facebook گفت: “برای جلوگیری از کلاهبرداری مراقب باشید از مردم درخواست شما برای پول است که شما نمی دانید که در فرد یا کسی که ادعا می شود یک دوست یا عضو خانواده در مواقع اضطراری است.”

ایمنی بیشتر و نکات امنیتی در دسترس هستند در اینجا و اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>