Facebook حل و فصل کلاس اقدام کت و شلوار قرارداد محتوای مدیران برای $52M

Facebook حل و فصل یک کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام به نمایندگی از محتوای مدیران برای $52 میلیون, همراه با توافق به گام به سوی ارائه یک محیط کار امن تر برای کسانی که قرارداد کارگران است.

این یوسف Saveri حقوقی و سوختگی Charest نشان داد که از نظر حل و فصل سهشنبه.

یک سخنگوی Facebook گفت: “ما سپاسگزار به افرادی که به انجام این کار مهم به Facebook یک محیط امن برای همه است. ما متعهد به ارائه پشتیبانی های اضافی از این طریق حل و فصل و در آینده است.”

با توجه به دو قانون شرکت بیش از 10000 فعلی و سابق محتوای مدیران که کار را برای Facebook فروشندگان در آریزونا و کالیفرنیا و فلوریدا و تگزاس را دریافت 1000 $در هر کدام.

در مواردی که اعضای کلاس تشخیص داده شد با شرایط مشخص شده با توجه به کار آنها انجام شده و آنها را دریافت و پرداخت است که می تواند نسبت به درمان های پزشکی برای کسانی که شرایط و بسته به مقدار باقی مانده در صندوق حل و فصل آنها ممکن است واجد شرایط برای آسیب های اضافی جوایز تا $50,000.

مراحل Facebook توافق به منظور ارائه یک محیط کار امن تر برای محتوای مدیران در ایالات متحده به کار گرفته شده توسط فروشندگان آن شامل نیاز به آن دسته از فروشندگان به ارائه جلسات مربیگری با مجوز بهداشت روان مشاوران دیگر پشتیبانی سلامت روانی و پیشرفت به مرور ابزار استفاده می کنند تا کار خود را امن تر است.

این طرح دعوی در دادگاه اسکولا v. Facebook ثبت شده در دادگاه عالی ایالت کالیفرنیا در ماه سپتامبر سال 2018 از طرف منجر شاکی سلنا اسکولا از سان فرانسیسکو.

با توجه به کت و شلوار اسکولا مشغول به کار به عنوان یک محتوای پیمانکار در Facebook دفاتر از حدود 19 ژوئن 2017 از طریق 1 مارس 2018, استخدام نیروی انسانی شرکت نرم افزار نامحدود است.

اسکولا ادعا در طرح دعوی در دادگاه که او به طور رسمی مبتلا به اختلال استرس پس از سانحه پس از تجربه علائم از جمله خستگی و بی خوابی و اضطراب اجتماعی و کسانی که علائم باعث اعمال از جمله دست زدن به موس کامپیوتر, ورود سرد ساختمان دیدن خشونت در تلویزیون, شنیدن صداهای بلند و یا در حال مبهوت.

کت و شلوار نیز ادعا کرد که اعضای کلاس محروم بودند حفاظت در برابر شدید روانی و دیگر صدمات ناشی از قرار گرفتن در معرض مکرر به گرافیک محتوا مانند کودک سوء استفاده جنسی, گردن, تروریسم, حیوانات, ظلم و ستم و دیگر تصاویر نگران کننده.

وکیل شرکت سرب استیو ویلیامز از یوسف Saveri قانون شرکت در سان فرانسیسکو گفت: “ما خیلی خوشحالیم که در Facebook کار کرده با ما را به ایجاد یک برنامه بی سابقه ای برای کمک به مردم انجام کار است که غیر قابل تصور بود و حتی چند سال پیش. آسیب است که می تواند رنج می برد از این کار واقعی است و شدید است. این حل و فصل خواهد شد ارائه معنی دار امداد و من خیلی افتخار می کنم که بخشی از آن را.”

دانیل Charest سوختگی Charest در دالاس یکی دیگر از شرکت سرب وکیل افزود: “این پیشگامانه دادخواهی ثابت عمده مشکل در محل کار مربوط به توسعه تکنولوژی و تاثیر آن بر کارگران واقعی رنج می برد که به منظور ایجاد Facebook امن تر برای کاربران آن. در نهایت حل و فصل یک نتیجه بزرگ برای اعضای کلاس.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>