Facebook مجموعه کنار $1M هر کدام برای واقعیت-چک کردن محلی اتاق های خبر در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

Facebook قرار دادن برخی از دیگران در پشت آن تلاش برای اطمینان حاصل شود که اخبار در آن پلت فرم دقیق و فراوان در طول coronavirus بیماری همه گیر.

شبکه اجتماعی لگد کردن 1 میلیون دلار کمک مالی برنامه به کمک بین المللی واقعیت-چک کردن شبکه و افزایش ظرفیت آن در طول بحران.

رئیس Facebook یکپارچگی مشارکت کارن Goldshlager و اورلاندو واتسون که با این نسخهها کار بر روی شریک استراتژیک, توسعه, صداقت, مشارکت و, اخبار سیاست گفت: در یک پست وبلاگ “به عنوان تاثیر Covid-19 در سراسر جهان گسترش یافته ما مستقل شخص ثالث واقعیت-چک کردن شرکای شده اند رد کردن مضر در سراسر ده ها تن از کشورها و زبان ها. این کار یک قطعه کلیدی از ما multipronged استراتژی برای کاهش گسترش اطلاعات غلط در سیستم عامل های ما و این هرگز مهم تر بوده است.”

پول از کمک هزینه استفاده خواهد شد برای حمایت از طرح های پیشنهادی از جمله: ترجمه از واقعیت-چک از زبان مادری به زبان های مختلف; تولید چند رسانه ای در مورد Covid-19 از جمله فیلم infographics و پادکست ها; کار با کارشناسان بهداشت و درمان به صورت مبتنی بر شواهد علمی و پوشش; مخاطبان طرح های توسعه با استفاده از فرمت های مانند آفلاین یا ارتباطات تعاملی و حمایت از مقامات دولتی با اطلاعات قابل اعتماد برای ارتباط بهتر در مورد Covid-19.

IFCN مدیر Baybars Orsek گفت: در پست وبلاگ “این سرمایه گذاری به موقع در واقع بررسی خواهد شد کلام در حمایت از این واقعیت-بررسی سازمان های مشغول به کار در سراسر ساعت در #CoronaVirusFacts داد و بین المللی واقعیت-چک کردن شبکه های تایید امضا کرده اند ، این IFCN نشان داده است توانایی خود را برای رهبری بزرگترین همکاری تلاش در بزرگترین شیوع در قرن ما و Facebook را پشتیبانی استقبال واقعیت-چک کردن جامعه است.”

IFCN دانشیار مدیر و هماهنگ کننده Covid-19 پروژه مشترک Cristina Tardáguila افزود: “این واقعیت-بررسی جامعه شده است کار بسیار سخت روز و شب از ماه ژانویه به نقطه ای از دروغ در مورد کوروناویروس. سیستم عامل رسانه های اجتماعی یک مسئولیت برای مبارزه با این نوع از اطلاعات غلط. این فوق العاده است برای دیدن که Facebook مایل به حمایت از CoronaVirusFacts داد.”

Facebook نیز نشان داد که 1 میلیون دلار کمک مالی برنامه که در آن Facebook روزنامه نگاری پروژه توسط teaming تا با Lenfest موسسه روزنامه نگاری و رسانه های محلی انجمن برای دریافت وجوه به اخبار محلی سازمان ها در ایالات متحده و کانادا پوشش Covid-19.

Dorrine Mendoza, که با این نسخهها کار بر روی اخبار مشارکت برای Facebook; Lenfest موسسه روزنامه نگاری مدیر عامل جیم Friedlich; و LMA مدیر عامل نانسی لین گفت: در یک پست وبلاگ که کمک های مالی تا 5000 $در هر کدام داده خواهد شد و به محلی اتاق های خبر در ایالات متحده و کانادا برای پوشش هزینه های غیر منتظره در ارتباط با این بیماری همه گیر کوروناویروس مانند ابزار را قادر می سازد کارکنان به کار از راه دور و افزایش پوشش به اطمینان حاصل شود که جوامع خود به درستی آگاه است.

از Facebook روزنامه نگاری پروژه کار با, اخبار رسانه های کانادا و مستقل اخبار چالش به مشاوره در مورد چگونه برای رسیدن به روزنامه نگاران در جوامع از راه دور در سراسر کانادا است.

Facebook معاون رئیس جمهور از اخبار جهانی مشارکت کمپبل براون گفت: در پست وبلاگ “روزنامه نگاران در جوامع محلی در حال کار در سراسر ساعت به اطمینان حاصل شود که مردم باید به موقع اطلاعات به آنها را امن نگه دارید. Lenfest و رسانه های محلی انجمن به ما کمک خواهد کرد به سرعت ارائه پشتیبانی برای این مهم گزارش.”

Friedlich افزود: “اخبار محلی شرکت کرده اند در پاسخ با فوق العاده, در زمان واقعی پوشش جامع از شیوع کروناویروس اما بسیاری از اتاق های خبر هستند با منابع محدود و فقط زمانی که جوامع ما نیاز ما بیشتر است. کمک های مالی امروز اعلام کرد که طراحی شده برای ارائه سریع-پاسخ کمک برای پوشش این حرکت سریع اخبار داستان. تمرکز ما این است که در نیاز به سرعت و دامنه—کمک به عنوان بسیاری از سازمان های خبری به عنوان ما می توانیم به سرعت به عنوان ما می توانیم.”

و لین گفت: “پوشش coronavirus در سطح محلی است که مبارزه برای بسیاری از کوچک به midsized ناشران که در حال حاضر منابع به چالش کشیده است. این کمک های مالی خواهد شد یک راه طولانی برای کمک به آنها را با ارائه اطلاعات حیاتی برای جوامع خود. ما هیجان زده می شود بخشی از این برنامه و خیلی ممنون از Facebook روزنامه نگاری پروژه برای تامین مالی این کار مهم است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im