Facebook منتشر کاغذ سفید در گام های بعدی در تعدیل محتوای آنلاین

Facebook منتشر شد یک کاغذ سفید روز دوشنبه در ایده هایی برای تنظیم محتوای آنلاین در آینده اما بسیاری از مفاهیم موجود در سیاست هستند و یا طرح های که در حال حاضر در محل و یا در آثار در شبکه های اجتماعی است.

معاون رئیس جمهور از محتوای سیاست Monika Bickert معرفی کاغذ سفید در یک اتاق خبر پست شنبه نوشته “در طول دهه گذشته اینترنت بهبود اقتصاد پیوست خانواده مطرح شده پول برای امور خیریه و کمک مورد تغییر سیاسی. اما در اینترنت نیز ساخته شده آن را آسان تر برای به اشتراک گذاشتن محتوای مضر مانند سخنرانی نفرت و تروریستی تبلیغات. دولت دانشگاهیان و دیگران بحث چگونه به نگه داشتن اینترنت, سیستم عامل, پاسخگو, به خصوص در تلاش خود را برای نگه داشتن مردم در امن و محافظت از حقوق اساسی مانند آزادی بیان است.”

Bickert گفت: این کاغذ سفید به شمار چهار پرسش که کلید در بحث بر سر چگونگی تنظیم محتوای آنلاین.

چگونه می توانید مطالب بهترین تنظیم رسیدن به هدف کاهش مضر سخنرانی در حالی که حفظ آزادی بیان? Facebook پیشنهاد سیستم از جمله کاربر پسند کانال برای گزارش محتوا و خارجی نظارت از سیاست و یا اجرای تصمیمات.

هر Facebook کاربر می تواند در حال حاضر گزارش هر قطعه از محتوا و توضیح دهد که چرا آنها گزارش آن.

و شبکه های اجتماعی را به خوبی به روند ایجاد یک جهانی مستقل هیئت مشورتی برای محتوا.

Bickert همچنین پیشنهاد کرد “دوره های عمومی گزارش از اجرای داده ها” فعال کردن دولت ها و افراد برای دریافت یک تصویر روشن از سیستم عامل های اجتماعی تلاش.

Facebook در حال حاضر منتشر دو سالانه جامعه استانداردهای اجرای گزارش.

چگونه می توانید قوانین و مقررات افزایش پاسخگویی از اینترنت سیستم عامل? شبکه اجتماعی پیشنهادی مورد نیاز برای شرکت های مانند انتشار مطالب خود را با استانداردهای مشاوره با ذینفعان قبل از تغییرات قابل توجه و ایجاد جذابیت کانال برای تصمیم گیری در از بین بردن و یا نه از بین بردن محتوا.

هیچ کدام از این امر جای هیچ گونه بار اضافی بر روی Facebook, که در حال حاضر به چاپ آن استانداردهای جامعه و نشان می دهد زمانی که آنها در حال به روز رسانی در حال حاضر در حال مشورت با ایمنی مشورتی هیئت مدیره و قرار دادن جدید جهانی مستقل مشورتی هیئت مدیره به جای رسیدگی به تجدید نظر.

باید قوانین و مقررات نیاز به شرکت های اینترنتی برای پاسخگویی به عملکرد برخی از اهداف ؟ Bickert پیشنهاد incentivizing شرکت ها برای دیدار با اهداف خاص مانند نگه داشتن شيوع نقض محتوای زیر یک توافق آستانه.

این است که در حال حاضر در محل در شبکه های اجتماعی به عنوان به خوبی به عنوان Facebook گفت: در تازه ترین استانداردهای جامعه اجرای گزارش که نرخ آن از بین بردن نفرت سخنرانی فعالانه شد تا 80 درصد و نرخ آن از تشخیص و حذف محتوای مرتبط با القاعده داعش (دولت اسلامی) و وابسته به آنها همچنان بالای 99% و اضافه کرد که برای تمام سازمان های تروریستی که شکل است 98.5%.

باید قوانین و مقررات تعریف که “محتوای مضر” باید ممنوع در اینترنت? Bickert نوشت: در کاغذ سفید که دولت باید ایجاد حکومت به آدرس پیچیدگی بیش از تفاوت بین قوانین محدود کردن سخنرانی و محتوای اینترنت اعتدال و کسانی که قوانین باید تشخیص کاربر تنظیمات تغییرات در میان خدمات اینترنت و توانایی اجرای آنها را در مقیاس اجازه می دهد برای انعطاف پذیری در سراسر زبان گرایش و زمینه.

Bickert مورد بحث چهار چالش های اصلی در این مقاله معرفی آنها به شرح زیر است: “اینترنت خصوصی سیستم عامل رو به افزایش سوال در مورد چگونه پاسخگو و مسئول آنها برای تصمیم گیری های آنها را. آنها شنیدن از کاربران که می خواهند به شرکت ها به منظور کاهش سوء استفاده و نه تجاوز به آزادی بیان است. آنها از شنیدن دولت که شرکت ها می خواهند به حذف نه تنها محتوای غیر قانونی بلکه حقوقی محتوا که ممکن است منجر به آسیب, اما مطمئن شوید که آنها نه مغرضانه در تصویب خود را و یا استفاده از قوانین. در مواجهه با نگرانی در مورد قلدری و یا استثمار جنسی کودکان تروریستی و یا استخدام برای مثال دولت ممکن است پیدا کردن خود شک اثربخشی یک شرکت تلاش برای مبارزه با چنین سوء استفاده و یا بدتر بودن قادر به رضایت بخش تعیین کند چه کسانی که در تلاش هستند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>