Facebook تصفیه QAnon توطئه حساب میان دیگر دروغ

در آخرین پاکسازی Facebook حذف هشت شبکه های مختلف بودند که به انتشار دروغ از جمله حساب های گروه ها و صفحات مرتبط را به اتهام QAnon, توطئه طرفدار تهمت نظریه ای که معتقد است “دولت عمیق” کار در برابر رئیس جمهور است.

این شرکت همچنین حذف 19 صفحات, 15 حساب و یک گروه وابسته به ضد مهاجر وب سایت Vdare و Unz نقد و بررسی. این سقوط مرکز قانون فقر جنوب گزارش داد که کاخ سفید مشاور ارشد استفان میلر ضد مهاجر بی باک در رده بالای دولت تا به حال ذکر شده Vdare مقالات در ایمیل در اجرا تا انتخابات ریاست جمهوری 2016.

با توجه به Facebook گزارش سه شنبه منتشر شد, دو نفر از دروغ شبکه های مبتنی بر ایران و روسیه بودند که با حمایت دولت تلاش است که هدفمند مخاطبان بین المللی که شش دیگران—مستقر در ایالات متحده, Georgia, میانمار و موریتانی شد بازیگران غیر دولتی است که هدف آمریکا از مخاطبان از جمله QAnon و ضد مهاجر در شبکه های.

روسیه با حمایت دولت تلاش درگیر دو رسانه سازمان در کریمه NewsFront و SouthFront این شرکت گفت. در ایران, Facebook مرتبط فعالیت به طور مستقیم به Islamic Republic of Iran Broadcasting Corporation.

در ایالات متحده, Facebook حذف 20 Facebook حساب شش گروه و پنج صفحات مرتبط QAnon توطئه شبکه. “ما دریافتیم این فعالیت به عنوان بخشی از تحقیقات داخلی به مشکوک هماهنگ اصیل رفتار پیش از سال 2020 انتخابات در آمریکا” Facebook گفت. یک نمونه پست ارائه شده توسط شبکه های اجتماعی گفت: “جنگ جهانی 3 خواهد بود و انسان در مقابل دولت است. تنها خواهد شد و سپس آزادی آغاز خواهد شد. بیایید متحد شویم و برای این منظور” در حالی که دیگری نشان داد کاخ سفید به خبرنگاران در دلقک آرایش.

این اولین بار است که Facebook حذف QAnon مربوط به حساب های اصیل رفتار است.

این حذف آخرین در یک سری از اقدامات برای این شرکت که تحت موشکافی شدید برای دروغ که در اطراف پخش شده در انتخابات ریاست جمهوری 2016. Facebook گفت: 200 نفر مشغول به کار در ردیابی “هماهنگ اصیل رفتار” بر روی پلت فرم و دارای, از اواخر سال منتشر شد, ماهانه به روز رسانی در مورد دروغ شبکه های آنها حذف شده است.

این گزارش همچنین در یک زمان می آید زمانی که اطلاعات غلط در اطراف Covid-19 اپیدمی شایع شده است و Facebook—مانند دیگر سیستم عامل های اجتماعی—تلاش برای خلاص شدن از شر خود را از نادرست و گمراه کننده و احتکار ادعا می کند در مورد ویروس.

“تمام شبکه های ما در زمان پایین برای CIB در مارس ایجاد شد قبل از Covid-19 همه گیر آغاز شد” این شرکت در بیانیه ای گفت. “[H]owever دیده ایم افرادی در پشت این کمپین فرصت طلبانه استفاده از coronavirus-پست های مرتبط در میان بسیاری از موضوعات دیگر به ساخت یک مخاطب و رانندگی مردم را به صفحات و یا خارج از پلت فرم سایت.”

این شرکت گفت که از آن حذف شده و در مجموع 794 صفحه 732 حساب و 200 گروه در Facebook به علاوه 162 Instagram حساب در ماه آوریل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>