Facebook Posts قوی Q1 سال 2020 نتایج اما Covid-19 شروع به علامت آن

Facebook گزارش درآمد حاصل از $17.74 میلیارد دلار در سه ماهه اول سال 2020 تا 18 درصد از مدت مشابه در سال 2019. اما اثرات این بیماری همه گیر کوروناویروس نمی علامت خود را تا سه هفته گذشته از چهارم و چشم انداز برای سه ماهه دوم است که تیره است ،

این شرکت گفت: در آن بیانیه درآمد: “کسب و کار ما شده است توسط نهفته Covid-19 همه گیر و مثل همه شرکت های ما رو به یک دوره بی سابقه عدم قطعیت ما در چشم انداز کسب و کار. ما انتظار داریم ما عملکرد کسب و کار خواهد بود نهفته مسائل خارج از کنترل ما از جمله مدت و اثر بخشی از پناهگاه در محل سفارشات اثر محرک اقتصادی در سراسر جهان و نوسانات ارزها نسبت به دلار ایالات متحده است.”

Facebook گفت که در طول سه هفته گذشته از سه ماهه آن شاهد کاهش قابل توجهی در تقاضا برای تبلیغات منجر به قیمت قطره.

شرکت را فراهم خاص درآمد راهنمایی برای سه ماهه دوم یا سال با توجه به در حال انجام قطعیت اما آن ارائه یک تصویر لحظهای از سه هفته در ماه آوریل گفت: درآمد تبلیغ شد مسطح در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته پس از افزایش 17 ٪ در سال بیش از سال در سه ماهه اول.

Facebook اضافه شده که کسانی که روند اعمال در سطح جهان به عنوان بسیاری از کشورهایی که در آن حضور عمده هنوز تحت نوعی از پناهگاه در محل دستورالعمل.

در حالی که Facebook نه حدس و گمان در آن سه ماهه دوم چشم انداز است که متوقف نمی تحلیلگران از وزن.

BMO Capital Markets مدیر عامل ایالات متحده در اینترنت و رسانه های تحقیقات حقوق صاحبان سهام دانیل ماهی قزل آلا پیش بینی شده 17% کاهش در Facebook ad رشد در سه ماهه دوم سال 2020 و یک سال نوسان قیمت 5 درصد و به دنبال آن بزرگتر نرخ بهبود در 2021.

CCS Insight افسر ارشد عامل مارتین جلب ابراز خوشبینی برای بهبود نیز گفت: “مانند Google و Facebook یک فرصت برای خروج از coronavirus بحران به عنوان یک بازیکن قوی تر. یکی از کلیدی تاثیر این ویروس خواهد بود برای سرعت بخشیدن به شرکت های استفاده از خدمات دیجیتالی در همه چیز از تبلیغات به همکاری. اگر چه گوگل و Facebook را در آمار از Covid-19 ما انتظار داریم آنها را به شاخص های پیشرو از بهبودی به عنوان تبلیغات دیجیتال و دیگر خدمات نشان می دهد در اوایل رشد در اقتصادهای برگشت به حالت عادی است.”

اما eMarketer تحلیلگر اصلی دبرا Aho ویلیامسون محتاط تر بود گفت: در یک ایمیل یکشنبه, “واقعیت این است که درآمد مسطح بود در سه هفته اول ماه مارس نشان می دهد که در سه ماهه دوم خواهد بود خیلی بیشتر به چالش کشیدن سه ماهه نسبت به سه ماهه اول بود. برخی از کشورها خواهد بود برای کسب و کار باز زودتر از دیگران و تبلیغ صرف خواهد شد شروع به افزایش وجود دارد اما کشورهای دیگر باقی می ماند تا حد زیادی در مستند به مه و احتمالا فراتر از آن. حتی در کشورهایی مانند ایالات متحده کسب و کار باز خواهد شد تا در متفاوت نرخ آن را فوق العاده دشوار است برای یک شرکت مانند Facebook به آگهی فروش حرکت به عقب.”

اولین یادداشت از احتیاط در مورد اثرات Covid-19 رسید که Facebook معاون رئیس جمهور از تجزیه و تحلیل الکس شولتز و خروجی معاون مهندسی جی Parikh گفت: در Newsroom پست مارس 24 که در حالی که این بیماری همه گیر کوروناویروس رانندگی فعالیت در بسیاری از Facebook خدمات بسیاری از خدمات شاهد افزایش تعامل نمی شد پولی و شرکت به دیدن یک ضعف در آن تبلیغ کسب و کار در کشور است که در نظر گرفتن اقدامات تهاجمی علیه Covid-19 در آن زمان.

جلب موافقت کرد و گفت در یک ایمیل این هفته “Facebook دیدم بالقوه پرهزینه اثر با کوروناویروس. درآمد حاصل از تبلیغات را در آمار به حدی است. اما استفاده از دیگر Facebook خدمات از جمله WhatsApp ballooned است و هل دادن این شرکت هزینه های بالا. مشکل این است که Facebook نه کسب درآمد برخی از این خدمات وجود دارد بنابراین می تواند مشخص تاثیر بر سودآوری است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>