Facebook برنامه ای برای گسترش نیروی کار از راه دور قابلیت با توجه به Covid-19

به عنوان Facebook کارکنان همچنان به کار از خانه در طول رمان coronavirus همه گیر این شرکت را در آغوش عمل و شروع به استخدام کارکنان بدون الزامی است که آنها می توانند از هر یک از دفاتر خود.

در یک هفته تاون هال نشست که عموم livestreamed, Facebook مارک زوکربرگ مدیر عامل قول داده بود که “بسیاری رو به جلو متمایل به شرکت در کار از راه دور در مقیاس ما.” حداقل 95% از Facebook کارکنان در حال حاضر کار از راه دور و ادامه خواهد داد به انجام این کار به عنوان همه گیر همچنان ادامه دارد.

“در آن معنا ندارد به محدود همه ما استخدام برای کسانی که زندگی در نزدیکی دفاتر ما در حال رفتن به در هر حال” او گفت:.

زوکربرگ اعلام می آید پس از توییتر گفت: اکثر کارکنان آنها می توانید از خانه کار می کنند به طور نامحدود و Shopify ارائه شده کارکنان یک گزینه مشابه.

توانایی به تمرکز تلاش های استخدام لزوما بر اساس جغرافیا می تواند باز کردن این شرکت به استخدام متنوع تر نامزدها و گسترش فرصت های اقتصادی ملی و جهانی سطح. Facebook آغاز خواهد شد با استخدام مهندسین با تجربه با این روش جدید است.

اما از راه دور استخدام تمدید نمی شود به فارغ التحصیلان و کمتر با تجربه استخدام به این شرکت احساس می کند که فرد در آموزش بسیار مهم است.

“بیشتر از راه دور-اولین شرکت نمی تمایل به استخدام بسیاری از grads کالج, اما ما” زوکربرگ گفت: در سالن شهر.

با وجود این بیشتر سهل انگاری رویکرد حقوقی واجد شرایط از راه دور, Facebook هنوز هم یک نامزد جغرافیا به در نظر گرفتن و مرتب کردن آنها را به سه دسته: کسانی که در داخل زندگی می کنند چهار ساعت رانندگی موجود دفاتر کسانی که زندگی در نزدیکی شهرستانها که در آن شرکت می خواهد به ایجاد خود را بیشتر و کسانی که زندگی در مناطق روستایی است.

“بیش از زمان انتظار ما بیشتر از نیروی کار ما به گسترش در سراسر بخش های بزرگی از ایالات متحده و فراتر از آن” معاون رئیس جمهور از مردم لری Goler گفت: در Facebook post. “ما همچنین شروع به باز کردن فرصت برای برخی از کارکنان فعلی به کار از راه دور به طوری که ما می تواند یادگیری از تجربه خود را برای کمک به ما این حق است.”

حفظ کارکنان موجود است و همچنین با ارزش زوکربرگ گفت و اشاره کرد که او می تواند در حدود 50 ٪ از کارکنان از کار از راه دور.

“فرهنگ ساخته شده است به دقت در طول زمان,” او گفت:. “محصولات گاهی اوقات می توانید ساخته شده است در یک ماده از ماه. آن است که واقعا مهم است را به یک رویکرد طولانی مدت به ما چگونه فکر می کنم در مورد کار از راه دور. این است که اساسا در مورد تغییر فرهنگ ما است.”

از کارکنان بررسی 20 درصد از پاسخ دهندگان بسیار علاقه مند به کار از راه دور پس از Covid-19 بحران به پایان می رسد و یکی دیگر از 20 درصد تا حدودی علاقه مند است. کمی بیش از 50 درصد می خواستم به عقب بر گردیم به دفتر به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

Facebook یافت که با تجربه تر و شاغل مردم می خواستند به کار از راه دور از تاریخ و مردم و وجود تفاوت در اولویت توسط جنسیتی که زوکربرگ گفت که او تا به حال شده است در مورد با توجه به امکان نامتناسب بار داخلی مسئولیت سقوط در زنان است. این شرکت همچنین نشان داد که 45 درصد از افرادی که می خواهید برای کار از راه دور خیلی با اعتماد به نفس است که آنها را نقل مکان و 30% نشان داد که آنها ممکن است.

در ضمن 30 درصد از مدیران گفت: آنها قطعا به طور کامل پشتیبانی از راه دور تیم در حالی که 30 درصد گفت: آنها احتمالا خواهد بود و 10 درصد نشان داد که آنها خواهد بود مایل به انجام این کار.

زوکربرگ برشمرد معیارهای دائم کار از راه دور وضعیت از جمله تجربه و قوی عملکرد اخیر متعلق به یک تیم است که پشتیبانی از راه دور کار می کنند و تایید از یک رهبر گروه. Facebook نیز ممکن است تجدید نظر کارکنان جبران اگر آنها می خواهند به نقل مکان.

“اگر شما زندگی می کنند در یک محل که در آن هزینه زندگی پایین تر است و هزینه نیروی کار پایین است حقوق تمایل تا حدودی پایین تر در آن مکان” زوکربرگ گفت:, و اضافه کرد که کارمندانی که آیا می خواهید به نقل مکان باید تعیین محل جدید خود را توسط Jan. 1.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de