Facebook ارائه می دهد 40 میلیون دلار به کسب و کارهای کوچک در میان COVID-19 بحران

در میان coronavirus بحران در ایالات متحده آمریکا بخش خصوصی هدایت می شود بخش زیادی از سراسر کشور پاسخ از خصوصی انبارها به انتخاب و عملیات تحویل به فروشگاه های مواد غذایی. شرکت های دارویی در حال توسعه بالقوه درمان و واکسن تولید کنندگان داوطلب برای تولید تجهیزات حفاظت شخصی و ویدئو کنفرانس برنامه های در حال شکستن موانع بین ما قبلا جداگانه و زندگی می کند. این است که همه در خارج از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تمایلی به استفاده از دفاع تولید عمل می کنند.

رسانه های اجتماعی غول Facebook اعلام کرد پنجشنبه شب که آن را ادامه می دهد و حمایت از کسب و کارهای کوچک با 40 میلیون دلار کمک مالی ارائه کمک های مالی جدید به 10 ، 000 کسب و کارهای کوچک در 34 مکان های که در آن Facebook کارکنان زندگی می کنند.

برای یک شرکت مثل Facebook که متکی بر آن 8 میلیون کسب و کارهای کوچک را تشکیل می دهند که سنگین بخشی از آن درآمد تبلیغ کمک به آنها را با ارائه کمک های مالی حتی اگر تنها به 10 ، 000 از آنها می توانید تفاوت را در سراسر این جوامع است. و در حالی که Facebook گزارش $69.6 میلیارد دلار در درآمد تبلیغات برای 2019 گزارش ها نشان می دهد این شرکت ممکن است 15 میلیارد دلار آمار این سال است.

این ابتکار که با تمرکز بر حمایت از “واجد شرایط اقلیت و زنان متعلق به کسب و کار” آغاز خواهد شد اعطای پول برای کسب و کارهای کوچک در نیویورک و سیاتل در هفته آینده این شرکت اعلام کرد.

این شرکت گفت که کمک های مالی تمرکز بر روی شرکت هایی که “باید در کسب و کار برای بیش از یک سال است که بین دو 50 نفر اقامت در مکان های ما Facebook دفاتر و یا مراکز داده و لازم نیست که به یک کسب و کار با استفاده از سیستم عامل به اعمال است.”

این بخشی از $100 میلیون—تقسیم بین, نقدی, کمک های مالی و اعتبار آگهی رایگان—که Facebook قبلا متعهد به کمک کردن 30,000 کوچک و متوسط کسب و کار در بیش از 30 کشور در اوایل این ماه.

علاوه بر این شرکت نورد از ابزارهای جدید برای کسب و کار خود را حمایت. در حالی که فردی Facebook کاربران می تواند قبلا راه اندازی کمپین جمع آوری کمک های مردمی شرکت کرد و گفت: آنها را گسترش خواهد داد که به کسب و کار.

“قبلا کسب و کار قادر به استفاده شخصی ما جمع آوری کمک های مردمی امکانات, اما با توجه به چالش های بسیاری از موسسات کوچک و متوسط روبرو هستند در طول COVID-19, ما می خواهیم به توانمند سازی مردم به حمایت های مورد علاقه خود را کسب و کار و یا فعال کردن صاحب کسب و کار برای شروع یک Facebook شخصی جمع آوری کمک” به گفته یک سخنگوی شرکت.

علاوه بر این Facebook است نورد از یک ویژگی جدید به موجب آن شرکت می تواند فروش کارت های هدیه. Instagram در نهایت معرفی کارت های هدیه و همچنین. با بسیاری از کسب و کار تعلیق یا محدود کردن عملیات خود کارت هدیه می تواند کمک به جریان نقدی در شکننده زمان. پلت فرم نیز معرفی راه های جدید برای کسب و کار به اطلاع مشتریان خود را در مورد تغییرات در خدمات مانند تعطیلی موقت یا جدید گزینه های تحویل.

“ما ساخته شده است یک راه برای مردم را به پشتیبانی از مورد علاقه خود را کسب و کار محلی و یا رستوران با دیجیتال کارت های هدیه خود را گسترش ابزار جمع آوری کمک به مردم اجازه جمع آوری پول و حمایت از صاحبان کسب و کار کوچک به طور مستقیم و ساخته شده آن را آسان تر برای کسب و کار برای برقراری ارتباط موقت خدمات تغییرات به مشتریان خود” Facebook COO Sheryl Sandberg گفت: در یک پست منتشر شده پنج شنبه شب. “این در حال نورد از امروز در آمریکا و تیم ما سخت در حال کار بر روی آوردن این ابزار برای بیشتر کشورها به عنوان ما می دانیم که آنها می تواند یک راه نجات برای کسب و کار به سرعت سرمایه آنها باید تا زمانی که آن را بی خطر است برای باز کردن درهای خود را دوباره.”

در یک ایمیل Facebook ذکر اخیر گلدمن ساکس مطالعه که 96 درصد از کسب و کارهای کوچک می گویند که آنها در حال حاضر نهفته COVID-19.

هفته گذشته گوگل اعلام کرد که بیش از 800 میلیون دلار در حمایت از کسب و کارهای کوچک و کسانی که مشغول به کار در بحران-پاسخ تلاش, اما بیشتر از این پول در اعتبار آگهی. این شرکت به یک چهارم این پول به صورت نقدی به “سازمان های غیر دولتی و موسسات مالی در سراسر جهان برای کمک به ارائه کسب و کارهای کوچک با دسترسی به سرمایه است.” برای Facebook است, سخنگوی گفت:”اکثر این کمک مالی خواهد بود و برای کسب و کار است که استفاده از خدمات ما آنها دریافت اعتبار آگهی نیز هست.”

Facebook سهام شده است و آمار به عنوان اقتصاد چهار در هفته های اخیر. این شرکت دیده می شود که “بسیاری از مردم با استفاده از [آن] برنامه های” مطابق با گزارش ها از افزایش ترافیک گزارش شده توسط دیگر سیستم عامل های اجتماعی.

در حالی که دولت فدرال در نهایت تصویب $349 میلیارد دلار کمک مالی از آمریکا کسب و کارهای کوچک در هفته گذشته, هنوز هم وجود دارد برخی از عدم اطمینان در مورد برنامه وام و اینکه آیا کنگره را تخصیص دادن پول بیشتر زمانی که بودجه فراتر رفته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im