Facebook باعث می شود آن جامعه کمک کند از ویژگی های در دسترس برای Covid-19 تلاش

Facebook آغاز خواهد شد نورد از آن جامعه کمک ویژگی در استرالیا, کانادا, فرانسه, انگلستان و ایالات متحده آمریکا در طی چند روز آینده برای فعال کردن مردم برای کمک به اعضای جامعه که بیشتر تحت تاثیر این بیماری همه گیر کوروناویروس.

شبکه های اجتماعی عرضه جامعه کمک در مارس 2017 به عنوان یک فرمت به ایمنی آن بررسی ویژگی فعال کردن آن در موارد طبیعی و یا حوادث اتفاقی مانند زلزله و آتش سوزی است.

هنگامی که آن را در دسترس مردم می توانند دسترسی به بهداشت جامعه در اینجا و با استفاده از این ویژگی به درخواست و یا ارائه کمک به همسایگان و همچنین برای کمک به جمع آوری اعانه برای تلاش های امدادی.

یک Facebook سخنگوی ارائه نمونه هایی مانند ارائه مواد غذایی به سالمندان همسایگان و یا داوطلبانه به توزیع مواد غذایی از طریق مواد غذایی محلی بانک ها و اضافه میکند: “برای این تجربه ما واقعا نگاه به ساخت ابزارهای موجود در بحران و پاسخ به آن را به عنوان آسان که ممکن است برای مردم به اقدام و دریافت کمک فوری نیاز دارد.”

Facebook همچنین ایجاد یک فیلم کوتاه با همکاری Droga5 هرگز از دست, که خواهد شد در سراسر ملی و محلی پخش تلویزیونی و همچنین تبلیغات دیجیتال کانال های از طریق این آخر هفته.

Facebook/Droga5

شبکه های اجتماعی گفت: 90-دوم فیلم می گوید داستان های واقعی از مردم در سراسر جهان و صدای خارج از قاب ارائه شده توسط شاعر بریتانیایی کیت طوفان خواندن او 2019 شاعرانه آهنگ “چهره مردم.”

یک Facebook سخنگو گفت: “هرگز از دست نشان می دهد این ایده است که به عنوان انسان ما هرگز واقعا از دست داد تا زمانی که ما می تواند به هر یک از دیگر.”

و مدیر عامل شرکت مارک زوکربرگ تبلیغ این فیلم در یک پست نوشته: “ما ساخته شده یک فیلم کوتاه هرگز دست به افتخار همبستگی و انعطاف پذیری بسیاری از افرادی که با هم در طول این زمان. با تشکر از همه شما برای انجام بخشی خود را.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>