Facebook به نظر می رسد برای ‘بالابر هر صدا و آواز خواندن در طول ماه تاریخ سیاه تلویزیون نقطه

Facebook به مناسبت ماه تاریخ سیاه با اولین 60-دوم تلویزیون ملی نقطه در انجمن ملی بسکتبال All-Star Game on TNT یکشنبه شب.

این longform نسخه بالابر هر صدا و آواز خواندن به عرضه در این شرکت کانال های اجتماعی چهارشنبه.

Facebook گفت: نقطه ایجاد شده توسط آن, Facebook Creative X تیم است و بخشی از این شرکت در حال انجام بیشتر با هم کمپین که همچنین برجسته خلاق اعدامها در طول 62 Annual Grammy Awards سوپر باول LIV and 92 مراسم اهدای جوایز اسکار.

در نقطه جدید “بلند هر صدا و آواز خواندن”—که اغلب به عنوان سیاه و سفید “سرود ملی”است—آواز با افزایش دختر آمریکایی گروه ژوئن خاطرات پیوست توسط خوانندگان مختلف از Facebook گروه های متصل از طریق منافع مشترک و تجربیات و “برگزاری نمایشگاه خود را به اشتراک اطراف ایجاد تاریخ سیاه از طریق مدرن, لنز” یک Facebook سخنگو گفت: در یک ایمیل.

این شبکه اجتماعی اضافه شده است که نقطه ای فیلم برداری شده بود در یک مدرسه “برای نشان دادن احترام به صدای گذشته, صدای حال و به سیگنال وعده نسل های آینده از آمریکایی های سیاه و سفید” و ترانه عملکرد نشان می دهد که چگونه هر کس صدای مسائل خلاق یک جنبش برای تغییر جامعه از مارتین لوتر کینگ جونیور به کمتر شناخته شده مردم امروز است.

ژوئن خاطرات تاسیس شد سرنوشت را فرزند Kelly Rowland و طراح رقص فرانک Gatson.

از Facebook گروه هایی که برجسته هستند در نقطه عبارتند از: آمریکایی آفریقایی هنر آهنگ داد, سیاه, هنرمندان, جنبش سیاه متعصب تناسب اندام, سیاه, معلمان راک و سیاه و سفید ما میراث.

Facebook گفت: آن را ادامه خواهد داد اندیشگانی و با به اشتراک گذاشتن داستان از اعضای گروه و سازندگان و چگونه آنها با استفاده از سیستم عامل های اجتماعی به گرد هم می آیند در اطراف منافع مشترک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>