Facebook زنده تر می شود در دسترس Covid-19 بحران

شده اند وجود دارد بیش از 8.5 میلیارد Facebook پخش زنده از قابلیت عرضه در ماه آگوست 2015 و coronavirus همه گیر شد و یک نیروی محرکه 50% پرش در بینندگان در طول ماه گذشته است.

Facebook ذکر نمونه هایی از Facebook Live استفاده در طول Covid-19 بحران از جمله مجازی کنسرت زنده, باغ وحش سافاری, تظاهرات پخت و پز و توده با پاپ فرانسیس.

شبکه های اجتماعی گفت: “ما ساخته شده است زندگی می کنند به مردم را هم از طریق ویدئو در زمان واقعی و ما شاهد این هستیم که مردم باید در این ارتباط در حال حاضر بیشتر از همیشه. با در نظر گرفتن این تیم در حال کار بر روی تجربه های جدید و تکرار در موجود به Facebook Live و حتی بیشتر در دسترس برای هر دو مردم و سازندگان.”

Facebook اضافه شده یک ضامن به فیلم های زنده را قادر می سازد مردم در مناطق با پهنای باند کم به نظر مهم پخش بدون صدا.

شبکه های اجتماعی نیز حذف آن geo-گلوئی محدودیت به این معنی است که مردم بدون Facebook حساب در حال حاضر می توانید ببینید عمومی زندگی می کنند ،

Facebook Live پخش هم اکنون می توانید شماره تلفن رایگان از طریق یک سوئیچ شبکه تلفن به طوری که بیننده می تواند گوش دادن به صدا از پخش زنده بیش از هر تلفن.

اتوماتیک بسته نوشتن شرح تصاویر و در حال حاضر در دسترس برای همه زنده ویدئوها به آنها را بیشتر در دسترس است.

در محتوای خالق سمت محتوای بیشتر سازندگان و ناشران در حال گرفتن دسترسی به ستاره ها ویژگی است که آنها را قادر به کسب درآمد از فیلم های خود را با اجازه دادن به بینندگان خرید و ارسال ستاره در طول پخش برنامه های که آنها دریافت پول از شبکه های اجتماعی است.

ستاره نیز در حال آزمایش با نوازندگان و نهادهای فرهنگی برای اولین بار.

زنده تولید کننده—یک سطح جدید برای مدیریت livestreams از یک دوربین متصل و نرم افزار رمزگذار ساخت آن را آسان تر به زندگی می کنند—در حال حاضر در دسترس به تمام رسانههای جایگزین, پیر Facebook Live آهنگساز.

Facebook گفت: ویژگی های جدید را فعال کنید از طریق زندگی می کنند تهیه کننده عبارتند از: دیدگاه اعتدال پوشش و ش, و اضافه کرد که اطلاعات بیشتر در اینجا در دسترس است.

این شبکه اجتماعی در حال کار با شرکای مانند مبتنی بر ایمان و آموزش و پرورش سازمان به ارائه آنها را با کیت طوری که آنها می توانید بهتر تولید محتوای زنده از تلفن همراه خود را.

همکاران رسانه ای در حال حاضر دسترسی به یک صفحه فرود با اطلاعات در Covid-19 و چگونه آنها می توانند با استفاده از Facebook زندگی می کنند و از دیگر امکانات این شبکه اجتماعی در گرد هم آوردن مردم.

در نهایت این شبکه اجتماعی منتشر شده که چگونه به راهنماهای در Facebook Live, از جمله یکی در livestreaming حوادث و یکی در انجام این کار با رویدادهای بزرگتر و کنفرانس ها.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>