Facebook برچسب 50 میلیون قطعه از Covid-19 اطلاعات غلط در مارس

بینش کلیدی:

  • Facebook است که با تکیه بر هوش مصنوعی برای محتوای اعتدال این روزها.
  • پلت فرم آموزش سیستم خود را به نقطه بهتر نفرت الگوهای رفتاری و تصاویر.

این بهار تمیز کردن برای Facebook.

در روز سه شنبه, Facebook اعلام کرد که تا به حال با برچسب 50 میلیون قطعه از مطالب مربوط به Covid-19 اطلاعات غلط در ماه آوریل به تنهایی بر اساس 75,000 مقالات از اخبار مستقل سازمان است که در خدمت به عنوان شرکت واقعیت-چک کردن شرکای. در Facebook به بازار این شرکت نیز حذف 2.5 میلیون اقلام برای “فروش ماسک های دست عفونی سطح مواد ضد عفونی کننده دستمال مرطوب و Covid-19 کیت های آزمایش.”

این آشکار جمعه آمد به عنوان غول رسانه های اجتماعی خود را منتشر سالانه گزارش شفافیت و رله اطلاعات در مورد اطلاعات غلط سخنرانی نفرت الگوهای رفتاری و بیشتر. این پنجمین بار Facebook منتشر کرده است که در گزارش شفافیت اما این برای اولین بار پس از شروع Covid-19 بیماری همه گیر.

Facebook گفت: وجود یک چشم انداز مثبت در مطالب حذف شده اما نسبت داده شده که به پیشرفت در هوش مصنوعی آن. شرکت “در حال حاضر می تواند تشخیص تقریبا 90 درصد از محتوای” قبل از هر گزارش آن.

“من می دانم که سیستم های ما نیست کامل” مدیر عامل شرکت مارک زوکربرگ گفت: در یک تماس را فشار دهید سه شنبه. “آنها قطعا نهفته شده است با داشتن کمتر بررسی انسان در طول Covid-19 و ما متاسفانه انتظار برای اشتباهات بیشتر تا زمانی که ما قادر به رمپ همه چیز را به بالا.”

Facebook است که در زیر آتش پایدار از منتقدان و تنظیم کننده برای نقش خود را در گسترش اطلاعات غلط آنلاین به طور سنتی استفاده می شود ترکیبی از کارگران انسانی و یادگیری ماشین سیستم برای ریشه کن کردن محتوا که خود را نقض استانداردهای جامعه.

اما در میان Covid-19 گیر با اکثر کارکنان از خانه آنها پیدا کرده اند خود را بیشتر با تکیه به شدت در هوش مصنوعی در هفته های اخیر زوکربرگ گفت. مدیر عامل شرکت اشاره کرد نگرانی های حریم خصوصی با کار از راه دور و برخی نامشخص “پادمان” برای اطمینان از احساسی خوب بودن از کسانی که به بررسی اخلال محتوا به عنوان دلیلی برای کاهش سرعت در انسان خروجی.

به عنوان آستانه اولین گزارش در روز سه شنبه, Facebook توافق را نقطه عطفی در حل و فصل از $52 میلیون به فعلی و سابق محتوای مدیران که توسعه PTSD در حالی که در این کار است.

“هنگامی که ما به طور موقت ارسال مطالب ما داوران خانه با توجه به Covid-19 گیر ما افزایش وابستگی ما به این سیستم های خودکار و با اولویت بالا-شدت محتوا برای تیم ما به نقد و بررسی به منظور ادامه به نگه داشتن برنامه های ما امن در طول این زمان,” مرد روزن Facebook vp صداقت نوشت: در یک پست وبلاگ.

در این گزارش Facebook تاکید کرد کار خود را از بین بردن تبعیض و تروریستی محتوا از پلت فرم ذکر شده است یک سال پس از کرایستچرچ مسجد حمله تروریستی در نیوزیلند شد livestreamed on Facebook.

این شرکت اعلام کرد که در سه ماه اول سال 2020 آن مدیران حذف 4.7 میلیون قطعه از محتوا “متصل به سازمان و نفرت” بیش از 3 میلیون بیشتر از سه ماهه قبلی است. در Instagram آنها برداشته 175,00 قطعات مرتبط با محتوا از 139,800 در سه ماه آخر سال 2019. Facebook گفت: آن فعال نرخ تشخیص برای چنین محتوایی از افزایش 89.6% به 96.7% در Facebook و از 57.6% به 68.9% در Instagram بین Q4 2019 و Q1 سال 2020 است.

این شرکت همچنین دو برابر را در تلاش برای تشخیص تصاویر است که نقض آن استانداردهای جامعه به خصوص الگوهای رفتاری. در حال حاضر با داشتن هماهنگ یک Deepfake تشخیص چالش برای آموزش آن هوش مصنوعی برای تشخیص دستکاری media, Facebook, اعلام نفرت الگوهای رفتاری چالش به کمک آن سیستم تشخیص بهتر “مرکب گفتار نفرت.” Facebook گفت که الگوهای رفتاری معمولا استفاده می شود در “سازمان hate” تلاش.

در میان Covid-19 بحران Facebook تلاش کرده است برای خلاص شدن از شر آن پلت فرم از اطلاعات غلط اما گرفته اقدامات بی سابقه ای برای ترویج اعتماد و معتبر اطلاعات از بهداشت عمومی ادارات و سازمان ها مانند سازمان بهداشت جهانی و مراکز ایالات متحده برای کنترل بیماری است. آنها ضمیمه دائمی بنر به رابط کاربری با Covid-19 اطلاعات از این منابع و با توجه به این که “به عنوان بسیاری از تبلیغات به عنوان آنها نیاز به خود coronavirus پاسخ.” اما تحقیقات اولیه مخلوط است در مورد اینکه آیا این تلاش ها که در واقع شده است موثر در اطلاع رسانی به کاربران است.

هفته گذشته تئوری توطئه تصویری Plandemic گسترش مانند آتش سوزی در Facebook یکی از آشکار ترین و موفق قطعه Covid-19 اطلاعات غلط در رسانه های اجتماعی در هفته های اخیر. هر دو Facebook و YouTube را ممنوع تصویری در چند روز گذشته.

در تماس یک خبرنگار بلومبرگ پرسید که آیا Facebook را اولویت بندی استخدام های اضافی مدیران از آنجایی که آنها نشان داده اند که فرآیندهای آن تیره و تار است. روزن گفت: آنها هنوز در تلاش برای دریافت موجود مدیران به کار بر روی سیستم های امن اما رسیدگی به سوال خبرنگار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im