Facebook یکی از حامیان مالی برای ESPN آخرین رقص مجموعه مستند

Facebook, ریس کره بادام زمینی فنجان و مزرعه دولتی در هیئت مدیره هستند به عنوان حامیان مالی برای پیش بینی اولین و آخرین رقص 10-بخش مجموعه مستند که راهنمایی کردن در ESPN یکشنبه (19 آوریل) در 9 p. m. ET.

آخرین رقص تواریخ انجمن ملی بسکتبال شیکاگو بولز در فصل 1997-98 که منجر به آخرین قهرمانی از سلسله رهبری سوپراستار مایکل جردن و سر مربی فیل جکسون.

Facebook ارائه چیزهای بی اهمیت شامل آمار تعجب آور در مورد گاو’ سلسله و لیگ در 1990s.

ESPN نیز ایجاد محتوای منحصر به فرد برای Facebook و Instagram, از جمله preshow و پس از نشان دادن پخش در شبکه های Facebook صفحه توسط سارا اسپانیا و یک Instagram Live preshow بر روی SportsCenter حساب.

ریس را در حال حاضر به یاد داشته باشید که این برنامه شامل داستان در مورد گاو’ قهرمانی تیم از 1990s شروع شد.

و مزرعه دولتی است که پشتوانه طاق نمایش محتوا از ESPN archives.

بیمه های غول پیکر نیز ارائه حامی Jalen & Jacoby: پس از نشان دادن یک زندگی دیجیتال-منحصر به فرد نشان می دهد شامل Jalen رز و دیوید Jacoby در واکنش به هر قسمت و صحبت با مدیر Jason Hehir.

دیزنی تبلیغات فروش معاون ارشد رئيس جمهور از ورزشی با نام تجاری راه حل های شان Hanrahan گفت: “ما در حال افتخار به شما این مجموعه شگفت انگیز از حامیان مالی برای این خاص و حتی بیشتر افتخار نوآورانه و محتوای سفارشی تیم ما توسعه یافته است. اشتها برای کیفیت برنامه نویسی ورزشی مشهود است و ما همچنان به مارک های نزدیک به اتصالات حق رای دادن مانند تاریخ و زمان آخرین رقص ارائه خواهد شد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>