Facebook معرفی 20 عضو خود جهانی مستقل نظارت هیئت مدیره برای محتوای

Facebook نشان داد 20 نفر از اعضای خود جهانی مستقل نظارت هیئت مدیره برای مطالب: چهار co-صندلی و 16 سایر کاربران.

مدیر عامل شرکت مارک زوکربرگ در ابتدا با اشاره به ایجاد صفحه در نوامبر 2018 و آن آیین نامه جزئیات شدند در ماه ژانویه همراه با توماس هیوز که به عنوان اولین مدیر نظارت هیئت دولت.

هیوز سابق مدیر اجرایی ماده 19 بین المللی سازمان غیر دولتی با تمرکز بر آزادی بیان و حقوق دیجیتال.

Facebook تاسیس 130 میلیون دلار اعتماد به صندوق تمام عملیات از نظارت هیئت مدیره و این اعتماد را نمی توان یافت ،

هیئت مدیره ساخته شده است تا مستقل عضو از سراسر جهان—20 نفر به نام پنج شنبه و هدف این است که به دو برابر این تعداد از طریق بخش دوم از سال 2020 و احتمالا در حال اجرا به 2021—و کسانی که عضو هستند وظیفه ساخت دستبند تصمیم گیری در محتوا است که Facebook و Instagram باید اجازه می دهد و یا حذف و بر اساس احترام به آزادی بیان و حقوق بشر است.

محتوای اجرای تصمیمات اتخاذ شده توسط Facebook بررسی خواهد شد توسط هیئت مدیره آن را تعیین خواهد کرد که آیا کسانی که احکام مطابق با سیاست ها و ارزش های Facebook و Instagram و همچنین تعهد ذکر شده در بالا در مورد آزادی بیان و حقوق بشر است.

Co-صندلی جمال گرین گفت: در طول یک تماس را فشار دهید جمعه “این یک چیز به شکایت در مورد محتوای اعتدال و چالش های درگیر. یکی دیگر از چیزی که در واقع به انجام کاری درباره آن. این مشکلات از محتوای اعتدال شده است با ما از سپیده دم از رسانه های اجتماعی. این واقعا یک رمان نهاد و یک رویکرد رمان به تلاش برای رسیدگی به این مشکلات است.”

هنگامی که هیئت مدیره آغاز می شود بررسی موارد بعد از این سال آن آغاز خواهد شد با تجدید نظر از تصمیم گیری های Facebook و Instagram برای حذف محتوا با امید گسترش دامنه آن در ماه های آینده نیز رسیدگی تجدید نظر از کاربران که می خواهند مطالب حذف شده توسط سیستم عامل است.

موارد اشاره شده به هیئت توسط Facebook همچنین می توانید بررسی شود.

Co-صندلی مایکل مک کانل گفت: در طول تماس را فشار دهید “این حجم گسترده از تصمیم گیری باعث می شود آن را غیر ممکن است برای هیئت مدیره به دنبال در هر بحث تصمیم گیری در هر درخواست تجدید نظر نگاه کنید در هر مورد. ما در حال رفتن به را انتخاب کنید چند گل شاید آنها علف های هرز از یک میدان از امکانات. این است برای رفتن به یک چالش واقعی است. ما در حال رفتن به فقط تصمیم گیری در موارد فردی است.”

او افزود: “ما نه اینترنت ، فکر نمی کنم ما به عنوان یک اکشن سریع است که برای رفتن به از بین بردن و مقابله با مشکلات است. امید است که اگر چه ما نمی توانیم نگاه در هر مورد از موارد ما نگاه را گسترده و تاثیر بر دیگران است. اگر پرونده شما گرفته نشده این بدان معنا نیست که موضوع خود را در حال رفتن unaddressed.”

از نظر زمان بندی Facebook گفت این است که هنوز بررسی چگونگی واکنش جهانی به coronavirus همه گیر ممکن است تاثیر مهم مراحل مورد نیاز برای هیئت مدیره برای رسیدن به تمام توانایی های عملیاتی از جمله استخدام کارکنان آموزش اعضا و اجرای ابزار است که ضروری است برای اطمینان از حفظ حریم خصوصی داده ها و امنیت است.

Facebook مدیر حکومت و امور جهانی نفت برنت هریس گفت: در طول تماس را فشار دهید که اعضای هیئت مدیره نمی خواهد که دسترسی به هوش مصنوعی و ابزار و که آنها را از دسترسی به محتوای در حال تجزیه و تحلیل از طریق یک سیستم مدیریت محتوای عرضه شده توسط Facebook.

Facebook باید رعایت مدیره تصمیم گیری مگر اینکه انجام این کار را به شرکت در نقض قوانین کشورهای نهفته آن احکام.

هله تورنینگ-اسمیت یکی از چهار شرکت-صندلی و گفت: در طول تماس را فشار دهید “من فکر نمی کنم هیچ یک از ما را پذیرفته اند این کار اگر آن را تا به حال نشده است بسیار روشن از منشور و آیین نامه هایی که Facebook را دنبال تصمیم گیری های ما. این امر می تواند بسیار شرم آور برای Facebook اگر آن را زندگی نمی کنند تا به پایان خود را از این معامله. مارک زوکربرگ اطمینان ما خواهد شد که این مورد است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de