Facebook, Instagram می گویند که آنها به کارگردانی 1 میلیارد به علاوه مردم به Covid-19 اطلاعات

Facebook گفت: آن را کارگردانی کرده است بیش از 1 میلیارد نفر به Covid-19 منابع از مقامات بهداشتی از جمله سازمان بهداشت جهانی و بیش از 100 میلیون نفر از این افراد از طریق کلیک به اطلاعات بیشتر.

معاون امور جهانی و ارتباطات نیک کلگ ارائه شده است که به روز رسانی در Newsroom پست همراه با خلاصه ای از این تلاش است که مستقر شده اند در سراسر Facebook خانواده از برنامه های کاربردی.

آموزشی pop-ups شروع به ظاهر شدن در Facebook و Instagram در ماه ژانویه ارائه اطلاعات از این که مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری و منطقه ای مقامات بهداشتی در مناطق که در آن انتقال از Covid-19 گزارش شد و یا که در آن مردم به جستجو برای اطلاعات در مورد این بیماری همه گیر.

شبکه های اجتماعی عرضه Coronavirus (Covid-19) مرکز اطلاعات هفته گذشته شامل آن بالای خوراک خبری در کشورهای مختلف ارائه کاربران با زمان واقعی به روز رسانی از ملی بهداشت مقامات و سازمان های جهانی. آن را در دسترس خواهد بود به زودی در سراسر جهان.

Facebook داده که نامحدود رایگان و تبلیغات “سایر در نوع حمایت از” به اشتراک گذاری “به موقع و دقیق اطلاعات” در مورد کوروناویروس.

کاربران WhatsApp می توانید ثبت نام برای دریافت, که, بهداشت, هشدار, یک گزارش روزانه حاوی آخرین شماره در Covid-19 موارد و همچنین به عنوان راهنمایی در جلوگیری از گسترش آن و پاسخ به سوالات متداول.

این شرکت در حال کار به طور مستقیم با سلامت وزارتخانه در هند, اندونزی, اسرائیل, سنگاپور, آفریقای جنوبی و انگلستان به ارائه به روز رسانی است که خاص به آن ملت.

کلگ گفت: بیش از 100 میلیون WhatsApp پیام های فرستاده شده توسط این سازمان ها به کاربران در طول هفته گذشته.

در اوایل این ماه, WhatsApp اهدا $1 میلیون بین المللی واقعیت-چک کردن شبکه به گسترش حضور واقعیت-چک کردن سازمان ها در برنامه.

رسول از Facebook است اتصال دولت بهداشت و درمان و سازمان ملل متحد سازمان بهداشت و درمان با توسعه آن شریک خواهد شد که ارائه خدمات رایگان این سازمان ها را قادر می سازد به استفاده از این برنامه به مقیاس پاسخ خود به این بیماری همه گیر کوروناویروس.

کلگ خطاب به این موضوع از اطلاعات غلط و گفت که این شرکت اعمال سیاست های موجود در آن استفاده کرده بودند در مورد سرخک در ساموآ و شایعات در مورد واکسن فلج اطفال در پاکستان به coronavirus بیماری همه گیر.

پست را که ادعاهای دروغین در مورد, درمان, درمان در دسترس بودن خدمات و یا محل و شدت شیوع را برداشته و شبکه های اجتماعی متکی بر ارشاد از چه کسانی و دیگر مقامات بهداشتی.

او نوشت: “به عنوان مثال ما به تازگی شروع به از بین بردن ادعا می کند که فاصله فیزیکی نیست کمک به جلوگیری از گسترش coronavirus. ما نیز ممنوع, تبلیغات و تجارت, لیست که حاکی از آن است که یک محصول را تضمین درمان و یا جلوگیری مردم از انقباض Covid-19.”

جدا از کمک مالی توسط WhatsApp در بالا ذکر شد, Facebook همچنین لگد کردن 1 میلیون دلار کمک مالی برنامه با IFCN به حمایت جهانی واقعیت-چک کردن جامعه کار مربوط به Covid-19.

کلگ گفت که یک بار پست امتیاز به عنوان غلط توسط یکی از Facebook را 55 واقعیت-چک کردن شرکای که در بیش از 45 زبان که پست توزیع شده است کاهش می یابد به طوری که مردم کمتر آن را ببینید و برچسب های هشدار دهنده و اطلاعیه ها نظر می رسد هنگامی که مردم آن را ببینید و یا سعی کنید به آن را به اشتراک.

حساب های مربوط به Covid-19 حذف شده از Instagram توصیه و coronavirus-مطالب مرتبط می کند که سرچشمه از معتبر سلامت سازمان نمی خواهد به نظر می رسد در زیر آن کشف tab.

برچسب ها اضافه شد WhatsApp و مسنجر هنگامی که مردم در دریافت پیام های فرستاده شده و یا پیام های زنجیره ای به طوری که آنها می دانند که آنچه آنها در حال خواندن نمی آمد از خود را فوری تماس با ما. و در حال حاضر وجود دارد محدودیتی در تعداد دفعاتی که یک پیام را می توان فرستاده شده در WhatsApp به منظور کاهش گسترش ویروسی پیام. محدودیت های سختگیرانه تر برای مسنجر در حال آزمایش هستند ،

کلگ این نتیجه رسیدند: “این در حال تحول است, بحران جهانی بهداشت مقامات موضوع جدید راهنمایی و هشدار در مورد Covid-19 ما در ادامه کار با آنها به منظور اطمینان حاصل شود که مردم برای دسترسی به دقیق و اطلاعات معتبر در سراسر همه از برنامه های ما است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im