Facebook, GivingTuesday مجموعه اولین #GivingTuesdayNow

Facebook توسط teaming تا با GivingTuesday در آن اولین #GivingTuesdayNow مارس 5, در حمایت از محلی باعث می شود مانند کسب و کار مبارزه با کروناویروس همه گیر های غیر انتفاعی خون بانک ها و فرصت های شغلی.

شبکه های اجتماعی اضافه کردن به جامعه کمک برای Covid-19 hub آن معرفی شده در ماه گذشته با چندین ویژگی جدید برای #GivingTuesdayNow.

شروع سهشنبه, مردم می توانند به facebook.com/covidsupport برای خرید کارت های هدیه برای حمایت از کسب و کارهای محلی که در حال تلاش برای شناور ماندن در طول Covid-19 اهدا به جمع آوری اعانه از محلی غیر انتفاعی, ثبت نام برای اهدای خون در خون موضعی بانک ها و پیدا کردن محلی فرصت های شغلی.

Facebook گفت که پس از debuting در جامعه کمک برای Covid-19 درخواستی دسته لوازم (لوازم کودک دست ضد عفونی کننده تمیز کردن لوازم کاغذ توالت), مواد غذایی و اطلاعات (در مورد Covid-19 بیکاری محرک چک) در حالی که این دسته از افراد در حال ارائه کمک بسیاری در خود داوطلبانه (در حال اجرا errands برای خرید مواد غذایی, مراقبت از سالمندان) لوازم (ساخت خانگی ماسک صورت و اهدای ضد عفونی کننده دست و پوشک بچه و دستمال توالت) و ارائه مواد غذایی است.

این شبکه اجتماعی اضافه شده است که مردم را اهدا بیش از $65 میلیون برای علل مرتبط با این بیماری همه گیر کوروناویروس در Facebook و Instagram پس از ژانویه و بیش از نیمی از کسانی که کمک های مالی کمتر از $25.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de