Facebook می دهد مدیران گروه بیشتر راه برای نگه داشتن اعضای مطلع Covid-19

Facebook گام خود را به اطمینان حاصل شود که گروه در آن پلت فرم ارائه می کنند اعضای خود را با اطلاعات قابل اعتماد در طول coronavirus بیماری همه گیر.

اعضای گروه های مرتبط با Covid-19 را ببینید آموزشی pop-up کارگردانی آنها را به اطلاعات معتبر از سازمان بهداشت و درمان آنجا که Facebook در حال حاضر با اخبار و جستجو.

گروه مدیران خواسته می شود برای به اشتراک گذاری Facebook Live ویدئوها در مورد کوروناویروس از مقامات بهداشتی از جمله مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری و سازمان بهداشت جهانی و همچنین به عنوان دولت رسمی و کشور سلامت بخش است.

این شبکه اجتماعی همچنین همکاری با CDC در واحد آموزش ابزاری است که مدیران گروه می توانید به اشتراک گذاری با کاربران به کمک به آنها یاد بگیرند که چگونه برای ایمن ماندن و جلوگیری از گسترش Covid-19.

در نهایت Facebook گفت: بیش از 2 ، 000 شرکای دولتی و دولت های محلی و سازمان بهداشت و درمان شده اند onboarded به محلی آن هشدار از ویژگی های آنها را قادر به برقراری ارتباط اطلاعات به موقع به جوامع خود.

به عنوان یک سرویس به جامعه ما coronavirus-مربوط به مقالات در دسترس هستند برای همه با آزاد Adweek عضویت. هرگز از دست یک داستان کلیدی توسط ثبت نام برای ما چیزهایی اول اول, خبرنامه و در نظر گرفتن به دست آوردن دسترسی کامل و حمایت از Adweek روزنامه نگاری با Adweek نرم افزار اشتراک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>