Facebook جزئیات 2Africa کابل زیر دریا پروژه برای افزایش اتصال

آفریقا در حال حاضر حداقل متصل قاره به اینترنت با بیش از یک چهارم از آن 1.3 میلیارد نفر آنلاین و Facebook است که به دنبال تغییر است که با رفتن زیر آب.

شبکه اجتماعی توسط teaming تا با آفریقایی و جهانی اپراتورهای مخابراتی برای ساخت 2Africa که نشان دهنده یکی از بزرگترین پروژه های کابل زیر دریا در جهان خواهد شد و اتصال 23 کشور در آفریقا و خاورمیانه و اروپا است.

معاون رئیس جمهور از شبکه مهندسی نجم احمد و مدیر شبکه سرمایه گذاری کوین Salvadori گفت: در Newsroom پست که 2Africa خواهد بود 37,000 کیلومتر, تقریبا مساوی به دور از زمین و آن ارائه خواهد شد نزدیک به سه برابر کل ظرفیت شبکه از تمام زیر دریا کابل در حال حاضر در خدمت آفریقا است.

آنها نوشت: “پس از اتمام این مسیر جدید را ارائه بسیار مورد نیاز اینترنت, ظرفیت افزونگی و قابلیت اطمینان در سراسر آفریقا; مکمل های غذایی به سرعت در حال افزایش تقاضا برای ظرفیت در خاورمیانه و حمایت از رشد بیشتر از 4G 5G و دسترسی پهن باند برای صدها میلیون نفر از مردم است.”

Facebook و شرکای آن نیز در حال توسعه یک عبور جدید که لینک های دریای سرخ و دریای مدیترانه مارک برای اولین بار در این منطقه در بیش از یک دهه.

این شرکت اعلام کرد که در کشورهایی که در آن 2Africa کابل اراضی ارائه دهندگان خدمات را برای به دست آوردن ظرفیت حامل خنثی مراکز داده و باز-دسترسی به کابل فرود ایستگاه های منصفانه و عادلانه بر اساس.

احمد و Salvadori همچنین جزئیات برخی از این فن آوری در پشت این پروژه گفت که 2Africa اولین سیستم اندازه آن برای استفاده از نوآورانه آلومینیوم هادی برای کابل زیر دریایی سیستم و اجرای SDM1 (فضایی مالتی پلکس) تکنولوژی دو برابر حداکثر هشت فیبر جفت پشتیبانی شده توسط فن آوری.

آنها اضافه شده است که این پروژه نشانه اولین بار است که طول موج انتخابی سوئیچینگ استفاده می شود در آفریقا را قادر می سازد بیشتر انعطاف پذیر ظرفیت مدیریت.

احمد و Salvadori نوشت: “یکی از مهم ترین ویژگی های 2Africa کابل است که آن را با تابآوری در ذهن خود برای رسیدن به عملکرد مطلوب. کابل طراحی خود را فراهم می کند افزایش 50% در دفن عمق—تا سه متر—برای اطمینان از بالاترین در دسترس بودن با محافظت از پوست در برابر آسیب. علاوه بر این ما طراحی کابل مسیریابی با استفاده از تکنیک های پیشرفته برای جلوگیری از مناطق شناخته شده زیر دریا اختلال برای اطمینان از بالاترین سطح در دسترس است.”

آنها به این نتیجه رسیدند “2Africa ادامه از تلاش های مداوم ما برای گسترش شبکه جهانی زیرساخت ها است. ما به همکاری با شرکای خود در سراسر جهان برای ساخت چندین زیر دریا کابل های فیبر نوری هستند که پیشرو این صنعت در شرایط رسیدن به ظرفیت و انعطاف پذیری.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im