Facebook, دوستیابی, دیگر نمی خواهد بخشی از اتحادیه اروپا کاربران ولنتاین برنامه

فقط زمانی که Facebook راه اندازی شد به Facebook, دوستیابی, ویژگی به اروپا, پنج شنبه, روز قبل از روز ولنتاین ایرلندی حفاظت از داده ها کمیسیون گفت: این شبکه اجتماعی که همه چیز به سرعت در حال حرکت است و کاربران در اتحادیه اروپا فقط باید دوستان در حال حاضر.

Facebook توافق برای به تعویق انداختن این ویژگی را برای اولین بار در اتحادیه اروپا پس از IDPC ابراز نگرانی بیش از این واقعیت است که آن را دریافت اطلاع از برنامه ریزی تا اجرای Feb. 3 و این که شرکت نمی ارائه هر گونه اطلاعات اضافی و یا اسناد و مدارک در مورد ویژگی و تاثیر آن بر کاربران داده ها و فرایند تصمیم گیری در پشت آوردن آن به اروپا است.

شبکه های اجتماعی می افتد تحت IDPC دامنه با توجه به آن مقر اروپايي واقع در دوبلین.

این IDPC در حال حاضر اطلاعات آن دنبال شد اما ظاهرا تا به حال برای انجام یک بازرسی در Facebook دفاتر دوشنبه به منظور به دست آوردن آن است.

یک Facebook سخنگو در بیانیه ای گفت: “این واقعا مهم است که ما راه اندازی Facebook, دوستیابی, راست, بنابراین ما در حال گرفتن یک کمی بیشتر زمان را به مطمئن شوید که محصول آماده برای بازار اروپا است. ما با دقت کار می کرد برای ایجاد قوی حریم خصوصی پادمان و تکمیل اطلاعات پردازش ارزیابی تاثیر جلوتر از پیشنهاد راه اندازی در اروپا که ما مشترک با IDPC وقتی که از آن درخواست شده بود.”

Alexandru Voica شرکت ارتباطات مدیر مهندسی در اروپا و خاورمیانه و آفریقا ساخته شده نظرات مشابه در یک صدای جیر جیر: “ما مشترک ما پردازش داده ها ارزیابی اثرات با IDPC برای Facebook, دوستیابی در اروپا و مطابق با GDPR [عمومی حفاظت از داده ها و مقررات]. ما در حال گرفتن بیشتر زمان بنابراین ما می توانیم این محصول را به بهترین شکل ممکن راه اندازی در اروپا است.”

اما IDPC نشان داد که فرایند نبود به عنوان صاف به عنوان Facebook ساخته شده آن را به توان گفت در یک بیانیه “به منظور تسریع در تهیه اسناد مربوطه مجاز افسران DPC انجام یک بازرسی در Facebook Ireland Ltd. s دفاتر در دوبلین شنبه, فوریه. 10 و جمع آوری اسناد و مدارک.”

Facebook, دوستیابی در اصل معرفی شده در شبکه های اجتماعی را در کنفرانس توسعه دهندگان F8 در مارس 2018 و از آن ساخته شده آن ایالات متحده اولین سپتامبر گذشته.

این نیز موجود است در 19 کشور دیگر: آرژانتین, بولیوی, برزیل, کانادا, شیلی, کلمبیا, اکوادور گویان, لائوس, مالزی, مکزیک پاراگوئه پرو فیلیپین, سنگاپور, سورینام, تایلند, اروگوئه و ویتنام است.

Facebook دقیق چند تا از مراحل آن است که در نظر گرفتن برای اطمینان از حریم خصوصی Facebook, دوستیابی کاربران هنگامی که آن را ساخته شده از ویژگی های در دسترس در ایالات متحده آمریکا

Facebook, دوستیابی است که به طور کامل انتخاب کردن در و تنها افرادی که انتخاب می کنید برای استفاده از این ویژگی باید Facebook, دوستیابی پروفایل.

مردم در Facebook هیچ راهی برای دانستن اینکه دوستان خود را با استفاده از Facebook, دوستیابی و دوستان فعلی را نمی توان پیشنهاد کرد که مسابقات مگر راز له ویژگی استفاده می شود.

Facebook, دوستیابی کاربران می توانند تصمیم بگیرند که آیا آنها می خواهند دوستان خود را به دوستان پیشنهاد می شود به عنوان بازی و هر کسی که در حال حاضر مسدود شده در شبکه های اجتماعی را نمی خواهد به نظر می رسد در پیشنهادات.

تنها اطلاعات از Facebook پروفایل است که به طور خودکار موجود در Facebook, دوستیابی پروفایل برای اولین بار نام و سن و Facebook آشنایی کاربران می توانید انتخاب کنید که آیا یا نه آنها می خواهند برای اضافه کردن عناصر دیگر مانند هویت جنسیتی که آنها علاقه مند هستند و عکس. Facebook, دوستیابی کاربران می توانند انتخاب کنند به ارائه اطلاعات است که متفاوت از آنچه که نشان داده شده در پروفایل خود در شبکه های اجتماعی و Facebook را نشان نمی دهد هویت جنسیتی به بازی های بالقوه به منظور احترام به حریم شخصی مردم.

Facebook نیز ساخته شده است از ویژگی های ایمنی به Facebook, دوستیابی است که مردم را قادر می سازد برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات خود را در مورد آینده تاریخ و/یا مکان زندگی می کنند با کسی که اعتماد آنها از طریق Facebook Messenger فقط در مورد چیزی چپ چپ می رود. Facebook, دوستیابی کاربران می توانید انتخاب کنید که آیا یا نه برای استفاده از این ویژگی به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات با اگر آنها تصمیم به استفاده از آن.

این IDPC گفت: در آن بیانیه “Facebook ایرلند اولین تماس DPC در رابطه با قصد خود را به رول جدید دوستیابی ویژگی در اتحادیه اروپا در روز دوشنبه, فوریه. 3. ما بسیار نگران آن است که این برای اولین بار بود که ما شنیده می خواهم از Facebook ایرلند در مورد این ویژگی جدید با توجه به آن بود که قصد خود را به رول آن Feb. 13. نگرانی های ما بیشتر بود با این واقعیت است که هیچ اطلاعات/اسناد و مدارک ارائه شده به آمریکا در فوریه. 3 در رابطه با حفاظت از داده ها ارزیابی تاثیر و یا فرآیندهای تصمیم گیری که انجام شده توسط Facebook ایرلند.”

Facebook اطلاع IDPC در مورد به تعویق افتادن Facebook, دوستیابی را rollout در اروپا سه شنبه شب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su