Facebook خود ادامه می دهد ‘Hobbi’ استقراض از دیگر سیستم عامل های اجتماعی

این Pinterest را به نوبه خود به تقلید Facebook زیر در مراحل دیگر سیستم عامل های اجتماعی از جمله اسنپ چت و Infinite.

Hobbi چهارم برنامه مستقل از Facebook را NPE تیم (به NPE مخفف محصول جدید آزمایش), ظاهر در برنامه فروشگاه iTunes در این هفته.

یک Facebook سخنگوی فقط می گویند: “ما در حال اظهار نظر در محصول جدید آزمایش تیم apps.”

برنامه شرح آن در آیتونز فروشگاه App صفحه بلافاصله به ارمغان می آورد پینترست به ذهن است.

آن را بار خوانده شده “جذب و سازماندهی فرایند خلاقیت خود را: ذخیره عکس از پروژه شما در حال کار بر روی و فعالیت های شما عشق را به انجام. این که آیا آن را پخت و پز, پخت, DIY (خودتان آن را انجام) هنر و صنایع دستی و تناسب اندام و یا دکوراسیون خانه است. جشن سفر: سازماندهی عکس های خود را به بصری مجموعه و دیدن پیشرفت شما در طول زمان. شما فقط ممکن است خودتان را شگفت زده چقدر شما انجام داده اند. سهم برجسته خود را: آیا فقط حفظ دستاوردهای خود را به خودتان. ایجاد برجسته فیلم ها و به اشتراک گذاری با دوستان و خانواده.”

Hobbi می پیوندد سه برنامه از NPE تیم پدید آمده است که در ماه نوامبر گذشته: دست انداز های یک ناشناس, برنامه چت مبتنی بر موضوعات گفتگو و در راستای دانشجویان; Aux نیز با هدف دانشجویان به عنوان “DJ برای مدرسه خود را در”: و الگوی رفتاری-برنامه ایجاد نهنگ.

شبکه های اجتماعی تشکیل NPE تیم در ماه ژوئیه گذشته با هدف ایجاد جدید-مصرف کننده متمرکز برنامه ها و ویژگی های.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>