Facebook اتصال آغاز می شود تست برنامه مستقل در پرو کشف

Facebook اتصال تست یک فرمت از رایگان آن اصول ابتکار به مردم ارائه با دسترسی به اینترنت رایگان با اولین آن از وب سایت تلفن همراه و نرم افزار اندروید کشف در پرو.

حامل های بی سیم Bitel, Claro, Entel و Movistar در حال همکاران در آزمون و مدیر تولید یو Zeevi گفت: در یک پست وبلاگ که Facebook گنجانیده پیشنهادات و انتقادات و پیشنهادات از گروه های جامعه مدنی و سایر ذینفعان از جمله سازمان هایی مانند بنیاد وب جهانی.

شرکت اپراتور تلفن همراه ارائه روزانه تعادل از اطلاعات رایگان و کشف کاربران اطلاع داده خواهد شد هنگامی که داده ها در دسترس است.

کشف می تواند مورد استفاده قرار گیرد به فهرست هر وب سایت ترافیک وب روت از طریق کشف پروکسی و به طور موقت رمزگشایی به طوری که تصویری, صوتی و دیگر پهنای باند بالا محتوا می تواند برداشته شود. کاربران همیشه می توانید انتخاب کنید برای نمایش محتوا از این نوع در خارج از کشف با استفاده از داده ها است که آنها از خرید خود را حمل.

Zeevi نوشت: “این محصول را ذخیره نمی کند مردم را از سابقه مرور در ارتباط با آنها شخصی و فعالیت های در حال دیدن است مورد استفاده قرار گیرد برای مقاصد دیگر مانند کمک به Facebook هدف تبلیغات و یا پیشنهاد دوستان جدید. شما لازم نیست به یک Facebook account برای استفاده از, کشف, است که به تنهایی مجموعه ای از قوانین و مقررات و سیاست حفظ حریم خصوصی. توضیح محصول را طراحی و حریم خصوصی قرار است برجسته نمایش داده شود قبل از مصرف می توانید شروع به استفاده از کشف کنند.”

سلامت منابع مرتبط با این بیماری همه گیر کوروناویروس مشخص خواهد شد در برنامه صفحه نخست.

Zeevi گفت: Facebook اتصال برنامه به رول اضافی کشف محاکمه با شریک اپراتورها در کشورهای دیگر که در آن شده است بتا-تست ویژگی های محصول از جمله عراق و فیلیپین و تایلند است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>