Facebook شروع می شود نورد از حالت آرام به تشویق کاربران برای استراحت

Facebook کمک به اطمینان حاصل شود که مردم نمی صرف زمان بیش از حد در آن پلت فرم در حالی که تمرین های اجتماعی فاصله در طول بیماری همه گیر کوروناویروس اضافه کردن حالت آرام و ویژگی های زمان خود را در Facebook نظارت بر فعالیت ابزارهای آن معرفی شده در ماه اوت سال 2018 است.

شبکه های اجتماعی را تایید کرد در ماه گذشته که آن را به حال شده است تست حالت آرام و پس از آن کشف شد توسط نویسنده و وبلاگ نویس جین Manchun وانگ.

Facebook گفت: در یک پست وبلاگ پنجشنبه “همانطور که همه ما تنظیم روال و ماندن در خانه تعیین مرز برای چگونه شما صرف زمان خود را آنلاین می تواند مفید باشد. این که آیا آن را به شما کمک کند تمرکز بر روی خانواده و دوستان خود را در خواب بدون حواس پرتی و یا مدیریت چگونه شما صرف زمان خود را در خانه ما ابزار است که می تواند کمک به شما در پیدا کردن تعادل مناسب برای, نحوه استفاده از Facebook.”

آرام حالت فعال می شود به صورت دستی و یا برنامه ریزی شده و مردم می توانند برنامه دوره های متعدد از حالت آرام به منعکس کننده زمان خواب, زمان کار, خانوادگی, زمان و حوادث دیگر.

هنگامی که فعال, حالت آرام mutes ترین اطلاعیه های فشار mutes هدفمند tab مدالها (اطلاع رسانی مدالها از مناطق در Facebook مانند بازار و Facebook دیده بان) و نمایش یک دور زدن روی صفحه نمایش اگر کاربر تلاش می کند برای دسترسی به Facebook نرم افزار در حالت آرام. مردم می توانید انتخاب کردن به ادامه گذشته دور زدن صفحه نمایش و دسترسی به برنامه.

Facebook نیز اضافه شده کلید های میانبر به تنظیمات اعلان و اخبار تنظیمات بهتر به مردم را قادر به کنترل این نوع از نوشته های آنها را در اخبار خود را تغذیه و همچنین به عنوان به روز رسانی را دریافت می کنند.

فعالیت داشبورد در شبکه اجتماعی زمان خود را در Facebook ابزار در حال حاضر مردم را فراهم می کند با اطلاعات از جمله بار در روز که Facebook نرم افزار استفاده شده در آن دستگاه خاص طی هفته گذشته و همچنین به عنوان که همان اطلاعات را شکسته روز (6 صبح تا 10 شب) و شب (10 شب تا 6 صبح).

Facebook گفت: این به روز رسانی شروع به نورد از سراسر جهان در iOS یکشنبه ادامه خواهد داد و بیش از ماه آینده با اندروید به دنبال ممکن است.

این شبکه اجتماعی همچنین نشان داد دیگر حرکت می کند به خوبی در حال جلو.

این شرکت اهدا 2 میلیون دلار برای حمایت از بحران کمک از جمله به: پر جنب و جوش, سلامت عاطفی که در عمل ملی پیشگیری از خودکشی نجات در ایالات متحده آمریکا; کانادا بچه ها کمک تلفن; هند iCall روانی تلفنی; سامریان در انگلستان و برزیل Centro de Valorização da Vida.

Facebook نیز با اضافه کردن راهنمایی از سازمان بهداشت جهانی به آن Coronavirus (Covid-19) مرکز اطلاعات در مورد چگونه مردم می تواند مراقبت از خود را فعال ماندن از بین بردن استرس و ایجاد اهداف جدید و روال در حالی که باقی مانده در خانه.

اطلاعات در مورد نحوه اتصال به محلی بحران خطوط تماس ویژه در دسترس خواهد بود به عنوان به خوبی و مشابه راهنمایی از اتحاد ملی در بیماری های روانی در دسترس خواهد بود در Instagram.

Netflix ایجاد یک Instagram Live سری می خواهم به بحث در مورد آن?, که در آن ستاره تیم با کارشناسان از سازمان هایی مانند بنیاد آمریکایی برای پیشگیری از خودکشی, بحران, متن, خط, بهداشت روان, امریکا, نامی و تروور پروژه به بحث در مورد چگونه آنها مقابله در اجتماعی فاصله و راه هایی برای مقابله با اضطراب و استرس و احساس انزوا.

Facebook گفت: همچنین کار بر روی یک جداگانه Instagram Live سری با نامی برای تشویق گفتگو در مورد سلامت روان و ترویج فعالیت های برای کمک به مردم خوب باشید.

در نهایت Facebook افسر ارشد عامل شریل سندبرگ برگزار خواهد شد, Facebook Live تصویری در 2:15 p. m. PT/5:15 p. m. ET پنج شنبه همراه با تنهایی کارشناس پژوهشی جولین هولت-Lundstad.

به عنوان یک سرویس به جامعه ما coronavirus-مربوط به مقالات در دسترس هستند برای همه با آزاد Adweek عضویت. هرگز از دست یک کلید داستان با ثبت نام به صورت روزانه ما اولین چیزهایی که اول عضویت در خبرنامه و نظر به دست آوردن دسترسی کامل و حمایت از ما روزنامه نگاری با Adweek نرم افزار اشتراک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>