Facebook منصوب 2 زنان به هیئت مدیره

Facebook تقویت حضور زنان در هیئت مدیره با آن ملاقات از نانسی Killefer و تریسی T. تراویس موثر بلافاصله.

Killefer صرف سه دهه با مدیریت شرکت مشاوره مک کینزی و شرکت. قبل از بازنشستگی در سال 2013, کار با شرکت ها در سراسر مصرف کننده و خرده فروشی و رستوران و تکنولوژی صنایع.

او نیز برگزار شد مختلف دولت نقش از جمله با وزارت خزانه داری (1997 از طریق 2000, معاون وزیر برای مدیریت ارشد مالی و مدیر عامل افسر) و IRS (عضو خود نظارت هیئت مدیره از سال 2000 از طریق 2005 از جمله صندلی از سال 2002 از طریق 2004).

او گفت: در Newsroom پست “من بسیار هیجان زده هستم برای پیوستن به هیئت Facebook, یک شرکت است که در مرکز از بزرگترین بحث در مورد تکنولوژی و جامعه است. چند سال آینده به احتمال زیاد به شکل اینترنت برای نسل های آینده است و من امیدوارم که برای کمک به Facebook تلاش به یک مسئول نیروی خوب در جهان است.”

تراویس است معاون اجرایی رئیس جمهور و CFO در Estée Lauder, مسئول امور مالی جهانی, حسابداری, روابط سرمایه گذاری فناوری اطلاعات و استراتژی کسب و کار جدید توسعه برای تولید کننده جهانی از, مراقبت از پوست, آرایش, عطر و محصولات مراقبت از مو.

او به عنوان ارشد معاونت و CFO در رالف لورن برای هفت سال قبل از پیوستن به Estée Lauder در سال 2012 و او نیز کار می کرد با محدود برندهای ملی آمریکا می تواند, پپسی/پپسی بسته بندی مایعات جایگزین و جنرال موتورز.

تراویس گفت: در Newsroom پست “من بسیار خوش بینانه در مورد قدرت فن آوری و نوآوری به تغییر جهان ما را برای بهتر. ساختمان جامعه هرگز مهم تر بوده است و اساسی برای Facebook ماموریت. من به دنبال به جلو به کار کردن در این با (مدیر عامل شرکت مارک زوکربرگ COO Sheryl Sandberg) و بقیه از خود قابل توجه تیم است.”

زوکربرگ افزود: “نانسی به ارمغان می آورد یک معامله بزرگ از خصوصی و بخش عمومی تجربه به این موقعیت است. او برگزار شد تعدادی از نقش های ارشد در دولت ایالات متحده و یک رهبر در مک کینزی برای سال های بسیاری است. تریسی قوی مالی و شرکت های بزرگ رهبری, پس زمینه, نه فقط در نقش خود به عنوان CFO در Estée Lauder Cos., اما همچنین خدمت در هیئت مدیره در شرکت Accenture. ما بسیاری از ما نیاز به انجام در سال های آینده و من فکر می کنم تجربه خود را در حال رفتن به بسیار با ارزش است. آنها هر دو بسیار انجام کسب و کار رهبران و من به دنبال به جلو به کار با آنها.”

دیگر اعضای Facebook هیئت مدیره عبارتند از: پی پال معاون ارشد رئيس جمهور از هسته بازارهای پگی Alford, Andreessen Horowitz موسس و شریک به طور کلی Marc Andreessen عمومی کاتالیست رئیس و مدیر عامل Kenneth Chenault Dropbox از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت Drew Houston, Sandberg, بنیانگذاران صندوق موسس و شریک Peter Thiel, Cranemere مدیر عامل گروه جف Zients و زوکربرگ.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de