Facebook می افزاید: بومی با هدف قرار دادن گزینه های نیلسن DMAs در جریان رزرو

Facebook در روز جمعه گفت که آن را با اضافه کردن قوی تر منطقه ای با هدف قرار دادن گزینه های آن, Facebook رزرو در جریان تبلیغات تصویری ارائه شده از جمله شبکه های اجتماعی بومی با هدف قرار دادن قابلیت ها و همچنین هدف قرار دادن از طریق نیلسن تعیین شده در بازار مناطق.

Facebook رزرو عرضه در ماه فوریه 2019 به عنوان Facebook, ویترین دادن رسانه های خریداران را به خرید تمام فصول حق بیمه با نام تجاری ایمن محتوای ویدئو سرپرستی از با کیفیت بالا, ناشران سازندگان مشهور و ورزشکاران است.

مدیر آمریکای شمالی آژانس همکاری اریک Geisler گفت: ایده پشت Facebook رزرو شد برای “آشنایی با بازار که در آن است. ما در حال رفتن به سعی کنید به انجام هر چیزی بیش از حد تصور است. دیدار با تبلیغ کنندگان و سازمان های که در آن آنها در حال حاضر بودند و کسب درآمد راه ما را به این گفتگو.”

شبکه های اجتماعی گفت: این هدف جدید در گزینه های ارزشمند خواهد بود برای بازاریابان به دنبال اجرای منطقه ای مبارزات در طول بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان کشورهای مختلف و شهرهای مختلف اجتماعی فاصله دستورالعمل در محل پس از یک تبلیغ را نشان می دهد یک آگهی به تصویر می کشد افراد در یک گردهمایی بزرگ مانند یک کنسرت به کاربران در مناطق که در آن حوادث بوده اند مجاز به ادامه.

با توجه به Facebook از شماره 1 درخواست از تلویزیون تبلیغ از اولین و پس از آن-Facebook ویترین شده است و دسترسی به Facebook بومی با هدف قرار دادن با تمرکز بر بهره قطعات (خودرو back-to-school, کالاهای لوکس, پدر و مادر) جغرافیایی هدف قرار دادن شامل DMAs (ورود و خروج, متحده, مناطق, شهرستانها, postal codes) و سفارشی مخاطبان (آپلود پایگاه داده مشتری لیست و ساختمان lookalike مدل و یا با استفاده از سیگنال های آنلاین مانند ترافیک وب نامزدی یا نرم افزار نصب).

Geisler گفت: “ما تکیه زیادی در Nielsen: این استاندارد صنعت است.”

این شرکت به نام روز جمعه اجرای یک آزادی محدود کرد و گفت که این طرح کامل در دسترس بودن توسط 2021 upfronts.

Facebook راه اندازی یک مطالعه با جمعیت DNA اکتبر گذشته بررسی 3,000 افراد 18 ساله و مسن تر در ایالات متحده گفت که آنها را تماشا ناشر ویدئوها در شبکه های اجتماعی حداقل یک بار در هر هفته است.

نه از 10 پاسخ دهندگان گفته اند که تماشای آن فیلم به کشف نقاط مورد علاقه در حالی که هشت نفر از 10 انجام این کار برای ارتباط با افرادی که منافع مشترک به اشتراک بگذارید.

صحبت های 94 درصد از پاسخ دهندگان گفته اند که به اشتراک گذاری ناشر ویدئوها با 89 درصد از این گروه انجام این کار برای نفوذ در دیگر حالات مردم و 82 درصد برای الهام بخشیدن به دیگران است.

به عنوان Facebook رزرو شروع سال دو بینندگان آن پایه است که بیش از نصف اندازه تلویزیون جهان در ایالات متحده با متوسط حدود 130 میلیون نفر از افراد 18 سال و بالاتر مشاهده در-جریان-رزرو-واجد شرایط ویدئوها در هر ماه است.

“ما بسیار مفتخریم که” Geisler گفت. “این بسیار سالم. ما جرم بحرانی است. که واقعا هیجان انگیز و این که چرا ما قادر به قرار دادن برخی از این محلی هدف قرار دادن در محل.”

که مخاطبان کج جوان نیز با 38 درصد از بینندگان از Facebook ذخیره ویدئوها افتادن بین سنین 18 و 34 در مقابل 29 درصد از ایالات متحده, تلویزیون جهان است.

Facebook گفت: 27 در جریان رزرو مبارزات زد بین آوریل و اکتبر 2018 و تحویل در هدف برداشت شد بیش از 2.5 بار است که از تلویزیون در 98 درصد در مقایسه با 39 درصد. Geisler گفت: Facebook هویت لایه از آن کمک می کند به درک که مردم با دقت.

Facebook رزرو سوار 9.3% افزایشی برای رسیدن به هدف جمعیتی نسبت به تلویزیون است.

و آرزو 18-طریق-34 گروه 48.5% از مجموع Facebook رزرو رسیدن تحویل داده شد که بخش مقابل 18.1% برای تلویزیون.

این شبکه اجتماعی همچنین دریافتند که در-جریان-رزرو تبلیغات سوار به طور متوسط 12.2-نقطه آسانسور در مثبت آگهی فراخوان با 65% از مبارزات تولید ميانه آگهی فراخوان آسانسور در و یا بالاتر از متوسط آنها عمودی معیار.

در نهایت Facebook به اشتراک گذاشته جزئیات در سه مبارزات زد که در سال گذشته از Anheuser-Busch InBev گلاکسو و اگاه.

A-B InBev اضافه Facebook رزرو به رسانه ها طرح برای “آن را فقط به ارزش آن اگر شما می توانید لذت بردن از آن” تلویزیون کمپین Michelob فوق العاده در حال اجرا در همان 15-نقطه دوم در شبکه های اجتماعی به عنوان آن را در تلویزیون.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>