Facebook Ad صرف هزینه هر کلیک یک ضربه در طول Coronavirus بحران

Facebook صادر مخلوط به روز رسانی در ثبات آن در طول coronavirus همه گیر و گفت که زیرساخت های آن در حال اجرا هموار با وجود برخورد با حجم کار سنگین تر اما درآمد آن است که مصرف یک ضربه.

معاون رئیس جمهور از تجزیه و تحلیل الکس شولتز و خروجی معاون مهندسی جی Parikh گفت: در یک اتاق خبر نوشته است که در حالی که فعالیت در بسیاری از Facebook خدمات با توجه به بحران جاری و افراد زیر اجتماعی فاصله دستورالعمل “ما همین حالا کسب درآمد از بسیاری از خدمات که در آن ما شاهد افزایش تعامل و ما شاهد تضعیف ما تبلیغات کسب و کار در کشور با در نظر گرفتن اقدامات تهاجمی برای کاهش گسترش Covid-19.”

اطلاعات جدید از بازاریابی رسانه های اجتماعی پلت فرم Socialbakers اضافه شده کمی بیشتر به رنگ تصویر.

Socialbakers یافت که مارک های سراسر مناطق ارسال شده است بیشتر محتوای آلی از آغاز سال 2020 سرمایه گذاری قماری است که بسیاری از شرکت ها در حال انجماد بودجه تبلیغاتی خود را با توجه به عدم اطمینان اقتصادی ناشی از این بیماری همه گیر.

Socialbakers

شرکت تجزیه و تحلیل 2,376,721 Facebook پست از 40,563 نام تجاری پروفیل در سراسر متعدد جهانی مناطق از Jan. 1 از طریق مارس 15 و متوجه شد که تعداد زیادی از تبلیغات پرداخت می شود در حال کاهش است در سطح جهانی به عنوان هزینه هر کلیک در حالی که این مقدار از محتوای آلی است که در شکوفایی.

Socialbakers گفت: “به طور کلی تعامل اطلاعات با نام تجاری پروفیل در هر منطقه نشان می دهد که سطح تعامل ثابت بوده است در سراسر. اما از آنجا که مردم با فاصله اجتماعی در دنیای واقعی ما به زودی خواهید دید که ترجمه را به استفاده از رسانههای اجتماعی در دنیای دیجیتال.”

با توجه به Socialbakers, CPC در آمریکای شمالی کاهش یافت و از $0.64 در دسامبر 2019 به $0.32 در اواسط ماه مارس و تبلیغ صرف کاهش یافت و نزدیک به 50 درصد در منطقه در طول همان مدت زمان ، ک رد مشابه در اروپای غربی ($0.43 برای $0.20).

این شرکت اضافه شده است که تبلیغ صرف شروع به افزایش در شرق آسیا در شروع ماه مارس به عنوان کسب و کار شروع به سر در منطقه در حالی که این قضیه درست بود در مناطقی مانند غرب اروپا و جنوب اروپا و جنوب شرق آسیا که در آن مراحل را برای مبارزه با Covid-19 شد رفتن به نوسان کامل است.

Socialbakers مدیر عامل یووال Ben-Itzhak گفت: “Socialbakers’ داده ها نشان دهنده آنچه که ما در حال شنیدن از مارک های. به دلیل عدم اطمینان در مورد محیط اقتصادی آنها کاهش سرمایه گذاری است. این روند انتظار می رود برای ادامه به عنوان کسب و کار به دنبال هزینه کمتر جایگزین برای تعامل با مخاطبان خود را. این به این معنی است که استراتژی های آلی رانده مطالب راست برنده ممکن است در طول این دوره است.”

او افزود: “از آنجایی که ما بر این باورند که در حال حاضر بیش از همیشه مشتریان می خواهید به شنیدن از مارک های آنها به دنبال بازگشت برش در رسانه های اجتماعی سرمایه گذاری می تواند یک اشتباه در بخشی از مارک های. نام تجاری بازاریابان باید به فکر که در مواجهه با چشم انداز اجتماعی فاصله و زمان بیشتری را در خانه مخاطبان خود را خواهد شد به دنبال به دنیای دیجیتال به نگه داشتن آنها را احساس متصل به روز رسانی و سرگرم.”

از نظر زیرساخت های ثبات شولتز و Parikh نوشت که کل پیام است تا بیش از 50% در بسیاری از کشورها بیشتر متاثر از coronavirus و صوتی و تصویری تماس از طریق مسنجر و واتس بیشتر از دو برابر در آن کشورها.

برای مثال در ایتالیا, Facebook دیدن است تا 70 درصد بیشتر از زمان صرف شده در برنامه های کاربردی خود را از بحران با Instagram زنده و Facebook Live انداز دو برابر در یک هفته و افزایش بیش از 1000% در تماس با سه یا بیشتر شرکت کنندگان در طول ماه گذشته است.

شولتز و Parikh گفت: این شرکت در حال انجام است همه چیز آن را می توانید به نگه داشتن برنامه های ما سریع و پایدار و قابل اعتماد” اشاره کرد که در حالی که معاملات آن با ترافیک خوشه در رویدادی مانند المپیک و سال نو آن است که زمان برای آماده شدن برای آن.

آنها نوشت: “استفاده از رشد Covid-19 توسط بی سابقه ای در سراسر صنعت است و ما در حال تجربه جديدي در استفاده تقریبا هر روز.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im