Facebook بدست بینایی کامپیوتر راه اندازی فرار از فن آوری های

Facebook بی سر و صدا به دست آورد لندن با کامپیوتر چشم انداز, راه اندازی, فرار, فن آوری, با توجه به چندین نظارتی براده با انگلستان شرکت خانه.

فرار گفت: در آن مورد صفحه ای که در آن در حال ساخت یک ابر مبتنی بر چشم انداز موتور که اجازه می دهد تا دوربین دستگاه به درک محیط خود با استفاده از بینایی کامپیوتر.

این شرکت افزود: “به جای تکیه بر نقشه های 3D ساخته شده و ذخیره شده به صورت محلی فرار چشم انداز موتور ایجاد شده و منابع نقشه های 3D در ابر اجازه می دهد دستگاه به شیر به یک درک مشترک از محیط زیست است.”

Facebook نشان می دهد شرایط معامله با یک سخنگو گفت در بیانیه ای اعلام کرد: “ما به دست آوردن کوچکتر شرکت های فن آوری از زمان به زمان. ما همیشه بحث در مورد برنامه های ما است.”

براده با شرکت های خانه Jan. 24 نشان داد که در Facebook به طور مستقیم یا غیر مستقیم دارای 75 درصد یا بیشتر از سهام این شرکت است و فرار اعضای هیئت مدیره توبی Coppel و جورج هنری د Frahan بودند جایگزین Facebook را دیو Kling و سوزان جنیفر سیمون تیلور.

در فوریه. 5, اعضای هیئت مدیره Huub Heijnen و دانیل ریچارد میلر برداشته شد.

و روز شنبه, Facebook مایکل جانسون بود به نام وزیر و فرار آدرس تغییر کرد که Facebook را در دفتر لندن, 10 براک خیابان نایب السلطنه به جای.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>