کارشناسان انتظار بدترین برای لاس وگاس در سال 2003 شیوع سارس

هنگامی که ویروس سارس شیوع گسترش از چین در سراسر جهان در سال 2003 در لاس وگاس بود که در وحشت.

چگونه خواهد مرموز این سندرم حاد تنفسی شدید بر اقتصاد محلی?

به عنوان آن معلوم شد اثر سارس شد حداقل به جز یک فناوری مهم کنوانسیون. گردشگری محلی کارشناسان هیچ اطلاعات نهایی تاثیر بر گردشگری توسط آمريکا و ملاقات می توانست تحت تاثیر وقایع دیگر از جمله اثرات طولانی از 9/11 حملات و جنگ آمریکا علیه عراق که با شکست در مارس 2003.

اما این شهر آماده برای بدترین شیوع گسترش و تاثیر گردشگری در هنگ کنگ ماکائو و تورنتو جایی که این بیماری وارد شده به عنوان یک نتیجه از یک مسافر از هنگ کنگ.

دو گزارش صادر شده پس از وقوع یک تمرکز در لاس وگاس در نوادا و ایالات متحده ارائه شده پیش بینی عواقب وخیم اگر سارس بودند برای رسیدن به همه گیر مراحل.

این گزارش توسط مرکز کسب و کار و تحقیقات اقتصادی در UNLV گفت: یک بیماری همه گیر خواهد هزینه اقتصاد محلی 39,000 شغل و 2.3 میلیارد دلار. آن گفت: کاهش تقاضا برای اتاق های هتل ها, وعده های غذایی, حمل و نقل و سرگرمی خواهد موج دار شدن از طریق اقتصاد به عنوان یک نتیجه از کمبود گردشگران است. پس از آن اخراج, گزارش, گفت, خواهد طنین انداز حتی بیشتر در قالب کمتر محلی صرف و صورتحسابها و کاهش مالیات بر درآمد.

کیت Schwer, یک UNLV استاد که مشغول به کار در این گزارش گفت: شیوع سارس را دو بار اقتصادی تاثیر سپتامبر. 11, 2001 حملات تروریستی علیه ایالات متحده — رویداد او جان سالم به در برد, به عنوان او در مرکز تجارت جهانی زمانی که هواپیماهای مسافربری ناودان به دو آسمان خراش ها.

“که نسبتا کوتاه رویداد” Schwer گفت: “اما سفر و گردشگری واقعا نمی یابند تا 2003. مردم متوقف آینده. و زمانی که آنها متوقف آینده, سپس شما در حال رفتن برای مردم غیر روحانی.”

دومین گزارش اعتماد برای آمریکا بهداشتی در ماه مارس منتشر شده و متمرکز در نوادا و ایالات متحده به عنوان یک کل گفت نوادا خواهد ایستاده به از دست دادن بیش از هر دولت دیگر در یک بیماری همه گیر.

دولت وابستگی به گردشگری هزینه آن بیش از 8 درصد از اقتصاد خود را در یک بیماری همه گیر در این گزارش گفت:. که ترجمه را به از دست دادن 9 میلیارد دلار از نوادا تولید ناخالص داخلی تقریبا به عنوان مقدار پول به عنوان ترکیب برنده از هر کازینو در شهرستان کلارک در سال 2002.

بزرگترین لاس وگاس رویداد در نظر گرفته شده که تحت تاثیر سارس شد و در مارس 2003 NetWorld + Interop کامپیوتر کنوانسیون که به طور معمول جذب 40 ، 000 نفر بود اما تنها 30,000 ثبت شده است.

کنوانسیون مقامات گفت: شیوع سارس بود که یکی از دلایل مردم دور مانده از آن نشان می دهد. در حدود 2200 بین المللی از نمایندگان آسیا با حضور 2002 نشان می دهد اما تنها 250 امضا در سال 2003.

سازمان با Key3Media گروه نشان می دهد تولید وجود دارد گفت: هنوز توافق بالقوه اقدامات تروریستی به آمریکا رفته بود به جنگ با عراق در ماه مارس آن سال.

تماس Richard N. Velotta در [email protected] یا 702-477-3893. Follow @RickVelotta در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>