کارشناس: Sisolak را خاموش قدرت جریان از قانون دولت

رژیم صهیونیستی. استیو Sisolak روز جمعه اصلاح شده خود را پیشنهاد قوی است که همه کسب و کارهای غیر ضروری در نوادا نزدیک به 30 روز برای مبارزه با کروناویروس به رسمی جهت است که آنها انجام این کار است.

به طوری که او در شرکت حقوقی زمین ؟ و او می تواند آن را ؟

استاد در بوید دانشکده حقوق گفت: او است و او می تواند.

“او قدرت به آن را انجام دهد اگر او می خواهد به گفت:” ایان Bartrum استاد از قانون اساسی.

Bartrum اشاره به سال 1905 مورد جاکوبسن v. ماساچوست است که در آن ایالات متحده به دیوان عالی کشور تایید اقتدار متحده به نیروی مردم برای دریافت واکسن که در صورتی که برای آبله. دادگاه برگزار شد که گاهی اوقات آزادی های فردی باید به عملکرد مشترک رفاه.

در نوادا قوه مقننه با تصویب قوانین خاص اعطای فرماندار قدرت های گسترده ای در موقعیت های اضطراری. Sisolak امضا اعلام اورژانس در مارس 12.

نوادا قانون

در حالت اضطراری مدیریت قوانین فرماندار می توانیم فرض کنیم کنترل مستقیم بیش از همه مدیریت اضطراری در نوادا است.

کسانی که قدرت شامل قدرت برای خاموش کردن “همه چراغ ها و دستگاه های نورپردازی و لوازم” هماهنگ کردن تلاش های آب و برق را خاموش و خدمات به طور مستقیم حرکت پیاده و اتومبیل در مواقع اضطراری و کنترل جلسات عمومی و یا تجمعات.

این قانون همچنین به فرماندار اقتدار “را اصلاح و لغو دستور لازم و مقررات به انجام مفاد این فصل با محدودیت های قدرت اعطا بر فرماندار در این فصل است.”

و در یک قانون جداگانه فرماندار اقتدار “به تهیه, توسط, خرید, محکومیت تشنج و یا به معنای دیگر, ساخت, اجاره, حمل و نقل, فروشگاه, حفظ, نوسازی و یا توزیع مواد و امکانات برای مدیریت اضطراری بدون توجه به محدودیت های هر موجود قانون است.” اما قانون روشن است که فرماندار باید جبران صاحبان مالکیت خصوصی اگر او در تمرینات است که قدرت.

که همان قانون به فرماندار گسترده اقتدار “را به انجام و ورزش از جمله دیگر وظایف اختیارات و وظایف به عنوان لازم برای ترویج و حفظ ایمنی و حفاظت از جمعیت غیر نظامی است.”

Bartrum گفت که قدرت می تواند نادیده گرفتن حقوق با توجه به روند پس از یک وضعیت اضطراری اعلام شده است. وی گفت: مردم همیشه می تواند شکایت استدلال دولت می تواند با استفاده از یک کمتر محدود سفارش به هر دو مبارزه با گسترش ویروس و اجازه می دهد کسب و کار به کار گیرند.

و او گفت: فرماندار اقتدار به اجرای دستورات مانند خود را غیر ضروری کسب و کار با خاموش کردن سفارش بدیهی است که در ضمنی اساسنامه.

به طور کلی وکیل نظرات

با قانون دولت یک کلاف از نظرات از گذشته به طور کلی وکیل در دولت پیشنهاد فرماندار از قدرت به منظور کسب و کار به چه معنا به نظر می رسد خواسته شده است به طور مستقیم.

در سال 1995 پس از آن-دادستان کل فرانکی سو Del Papa نوشت که معدنی شهرستان نمی تواند عبور گسترده اورژانس قدرت فرمان است که شامل توانایی برای اعمال حکومت نظامی و به تعطیل کردن کسب و کار است که فروش بنزین و الکل و سلاح گرم و مهمات از آنجا که قدرت آن به درستی متعلق به دولت است.

“مهمتر از همه تحت (نوادا Revised Statutes) فصل 414 فرماندار است با توجه خاص قدرت در شرایط اضطراری است که پیشدستی همه اورژانس های مربوط به شهرستان احکام هستند که خود را به طور خاص مجاز توسط قانون” به نظر می خواند. “برای مثال NRS 414.060 اجازه می دهد تا فرماندار به هدایت و کنترل ‘رفتار شهروندان و حرکت و توقف حرکت عبور و مرور و ترافیک وابسته به وسايط نقلیه همراه با’ عمومی جلسات و گردهمایی در شرایط اضطراری.”

که در سال 1995 نظر با اشاره به دو نفر دیگر را به خود جلب کرد که مشابه نتیجه گیری.

یکی نوشته شده توسط دادستان هاروی Dickerson در سال 1957 آغاز شد “می تواند وجود داشته باشد شکی نیست اما این که قوه مقننه در نظر گرفته شده به فرماندار وسیعترین ممکن است قدرت مطابق با قانون اساسی دولت در زمان وخیم اضطراری است.”

که به نظر مصمم “است که یک بار فرماندار با اعلام, اعلام واقعی اضطراری وجود داشته باشد و یا چنین مرحله گرفته شده توسط قوه مقننه با وضوح قدرت فوق العاده ای هستند اعطا بر رئیس اجرایی دولت است که در حال اجرا بدون توجه به محدودیت های هر موجود قانون است.”

Dickerson به این نتیجه رسیدند که قدرت توسعه یافته برای کنترل و سهمیه بندی, صدور, requisitioning و یا بروز هر گونه مواد غذایی, مواد مخدر و یا دیگر لوازم لازم برای مقابله با شرایط اضطراری ارائه شده است که افرادی که اموال توقیف شده را جبران هستند.

Dickerson استفاده دقیق همان زبان دوباره در سال 1963 زمانی که او به این نتیجه رسیدند که فرماندار در موارد اضطراری تا به حال قدرت به چشم پوشیدن از قوانین و مقررات قانونی منع کرده است که پزشکان خارجی به طور خاص کسانی که از کانادا و مکزیک از تمرین در نوادا اگر آنها مجاز نیست و در دولت است.

تماس با استیو گشاید در [email protected] یا 702-383-0253. Follow @SteveSebelius در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im