منحصر به فرد: نسکار Revs بازگشت تا با زنده مسابقه—و کارکنان بهداشت و درمان به عنوان بزرگ مارشال

نسکار در اولین مسابقه رویداد در بیش از دو ماه را با استفاده از آن بازگشت به زندگی ورزشی روز یکشنبه به عنوان یک راه برای افتخار خط مقدم پزشکی کارگران و برجسته پیشگامانه متقابل لیگ تلاش “قهرمانان واقعی پروژه است.”

هر چند وجود خواهد داشت هیچ طرفداران در حضور در دارلینگتون Raceway در کارولینای جنوبی 40 پزشکان و پرستاران EMTs و دیگر مراقبت بحرانی کارگران مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس خدمت خواهد کرد به عنوان virtual grand مارشال از این رویداد پخش در فاکس. بینندگان قادر خواهد بود برای دیدن یک موزاییک از کسانی که روزمره قهرمانان لگد زدن به مسابقه با یاد عبارت “درایور شروع موتورهای خود را!”

نسکار تغییر نام داد و با سرعت بالا مسابقه قهرمانان واقعی 400 و آن 40 رقبای جایگزین خواهد شد نام خود را در راننده-جانبی ویندوز از ماشین های خود را با نام بهداشت فردی کارگران است. “قهرمانان واقعی پروژه” آرم نیز به نظر می رسد در پانل سمت هر خودرو.

“ما یک پلت فرم باور نکردنی در تلویزیون ملی در بعد از ظهر یکشنبه و ما نمی تواند فکر می کنم از هر چیزی طبیعی تر و مناسب تر برای استفاده از این مرحله به احترام و به رسمیت شناختن کسانی که قربانی خود را به خوبی به درمان و مراقبت از کسانی که تحت تاثیر Covid-19” گفت: جیل گرگوری evp مدیر ارشد بازاریابی و محتوای افسر.

این برند اعلام خواهد کرد راننده-قهرمان جفت اوایل روز شنبه در Fox Sports 1 و رانندگان نسکار را ثبت پیام های تصویری به دعوت بهداشت و درمان کارگران را به شرکت در مارس 17 مسابقه فعالیت های.

Nascar تلاش به عنوان ورزشی زندگی می کنند آمده اند نزدیک به کامل متوقف شرح زیر اخیر اندازی “قهرمانان واقعی” PSA بازیگران بیش از دو دوجین ورزشکاران حرفه ای مانند هاکی افسانه Wayne Gretzky, جام جهانی فوتبال برنده کارلی لوید, New Orleans Saints کارفرمایی Drew Brees تنیس, قهرمان Coco Gauff لس آنجلس گلکسی را جویر “Chicharito” هرناندز و WWE را شارلوت استعداد.

برای دو دقیقه نقطه از 72andSunny و تولید آن شریک Hecho Studios, نخبگان ورزشکاران جایگزین نام خود را در خود کشباف سقف مخزن آتش مناسب و پیراهن یقه دار با اسامی جراحان متخصص زنان و زایمان, ثبت نام پرستاران و امدادگران.

برای روز یکشنبه رویداد نسکار قرار می دهد چرخش خود را بر روی این تاکتیک کار با فاکس ورزشی و محلی وابسته ایستگاه در سراسر کشور برای شناسایی کارکنان بهداشتی درمانی. کسانی که جشن گرفته خواهد شد و شامل متخصصان پزشکی از سنت فرانسیس مرکز شهر بیمارستان و McLeod مرکز پزشکی منطقه ای در سایه دارلینگتون Raceway.

“قهرمانان واقعی پروژه” با یک چرخش زمان حدود چهار هفته از مفهوم به پایان رسید, کمپین آمد از بی سابقه اتحاد بین 14 pro لیگ و سرگرمی برندها (NFL, NHL, MLB, MLS, تنیس زنان, انجمن, Electronic Arts, اکتیویژن بلیزارد و NBA در میان آنها) و یک پشت صحنه کمک از ارشد Adweek سردبیران نادین Dietz و لیزا Granatstein.

Execs در نسکار به عنوان یکی از اولین علامت های تجاری برای بازگشت با محتوای جدید می خواستم برای ادامه حرکت از “قهرمانان واقعی پروژه” است که به معنای تخم ریزی یک جنبش جهانی برای تشکر از کارکنان بهداشتی درمانی. (برنامه اشاره خواهد شد مخاطبان به استفاده از #TheRealHeroes به پرداخت ادای احترام به کسانی که خطر جان خود را برای نجات دیگران.)

“شناخت قهرمانان و تجلیل از کسانی است که خدمت نظامی ما و اولین پاسخ—همواره بسیار واقعی به DNA از ما, ورزش, رقبای ما و البته ما طرفداران” گرگوری گفت. “نمایش ما احترام و تحسین به این اختصاص داده شده بهداشت و درمان کارگران احساس می کند بسیار طبیعی برای صنعت ما را انجام دهد.”

شناخته شده رانندگان کوین Hoffman و Kyle Busch که گرگوری به عنوان “فوق العاده پرشور در مورد انسان دوستی و خدمت به جوامع خود” به نظر می رسد در “قهرمانان واقعی” PSA با Hoffman جشن خود را دوست و همسایه دکتر جاش هیوز و Busch تجلیل یکی از دیرین خود طرفداران EMT هدر دلپذیر است.

یکشنبه رویداد می تواند در خدمت به عنوان یک الگو اگر همه می رود و برای بازگشت به ورزش حرفه ای. نسکار مزیت آشکار بودن غیر تماسی هر چند لیگ پیوستن به دستورالعمل های دقیق اجتماعی فاصله و دنده محافظ. اسکلت خدمه خواهد بود در محل و درایور آن را حرارت گرفته شده به عنوان آنها را وارد کنید اموال و پوشیدن ماسک هنگامی که آنها سفر خود را motorhomes و پیگیری است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>