Ex-Gladiator Dolezel ولنتاین در لاس وگاس اقامت شده بود دیگر

یادداشت سردبیر: بررسی-ژورنال “که در آن آنها در حال حاضر” سری میکشد تا با ورزشکاران که بازی بالا مدرسه و دانشگاه و یا ورزش حرفه ای در دره لاس وگاس. داستان اجرا خواهد شد حداقل یک بار در هفته.

عرصه فوتبال لیگ سعی کردم سه بار به ایجاد نام تجاری خود را در لاس وگاس دوم سعی کنید در آینده نزدیک به موفقیت به عنوان تیم ساخته شده وفادار اما نه بزرگ پایه فن.

لاس وگاس گلادیاتورها به طول انجامید به مدت پنج فصل به فصل قبل از حرکت به کلیولند در سال 2007 و برای دو نفر از کسانی که سال های کارفرمایی Clint Dolezel بود بلامنازع صورت از حق رای دادن.

“آنچه در مورد لاس وگاس؟” Dolezel گفت. “وجود دارد بسیاری از چیزهایی که من می خواهم به انجام. آیا بهتر از گلف ، کالیفرنیا و فلوریدا شاید ؟ تگزاس است که سمت راست وجود دارد با آن, اما, انسان, این یک زمان بزرگ است. من غمگین بود آن را تنها دو سال است.”

او گذشت برای 7,933 متری و 171 touchdowns در سال 2004 و 2005 فصل و القاء شد به لیگ Hall of Fame در سال 2012 بعد از 13 سال زندگی حرفه ای.

او 4,428 متری در سال 2004 به رهبری لیگ و 93 touchdowns دوم بود. Dolezel انداخت فقط پنج interceptions که فصل.

گلادیاتورها اما رفت 8-8 هر فصل و موفق به راهیابی به پلی آف. Dolezel سپس به سمت چپ برای دالاس که در آن او با بازی نهایی خود را در سه فصل دو بار عبور برای بیش از 100 touchdowns.

Dolezel و گیرنده گسترده مارکوس نش صرف بیشتر وقت خود را در منطقه لاس وگاس تلاش های مختلف دوره های گلف. خود را ترجیح مکان بودند سیهنا سنگ قرمز و به خصوص Wolf Creek در مسکیت. Dolezel که انجام شده 1 یا 2 نقص در آن زمان به نام Wolf Creek بهترین دوره او بازی کرده است.

“مرد که البته غیر قابل باور است,” او گفت:. “کسی که دارای تخیل و پول را به یک دوره از کوه شگفت انگیز است.”

Dolezel 50 و دنبال کرده است و موفق بازی حرفه ای با شاید حتی بهتر مربیگری یکی. او سه بار AFL مربی سال و رهبری فیلادلفیا روح به دو ArenaBowl قهرمانی.

پس از پایان لیگ اعلام ورشکستگی Nov. 27, Dolezel بازگشت به زادگاه خود در تگزاس بود و به نام مربی فریسکو مبارزان داخل سالن لیگ فوتبال.

او معتقد است در زنده ماندن از عرصه فوتبال اما گفت که کار ساخت آن از نظر مالی شده است و این چالش است. که ورزشی است در حدود 33 سال Dolezel گفت: به او امیدواریم.

لاس وگاس کوچک اما زیر وفادار زمانی که گلادیاتورها در شهر بودند.

حضور کاهش یافته است به اندازه کافی در طول چهار سال اول در Thomas & Mack Center که گلادیاتورها بودند مجبور به حرکت به سمت کوچکتر Orleans Arena در سال 2007 که در آن حدود 2500 نشان داد تا برای بازی. اما در لاس وگاس به طور معمول تا به حال در میان تلویزیون های رتبه بندی در لیگ.

این شهر پس از جلب توجه از لیگ های عمده ای با طلایی شوالیه تلاش برای پایان خود را در فصل سوم و اظهارات امیدوار به بازی اول خود را.

Dolezel گفت که او فکر می کند که مهاجمان موفق خواهد بود. اما او انتظار دارد که بسیاری از آن حمایت را از خارج از بازار به دلیل لاس وگاس’ مترو جمعیت است که حدود 2.2 میلیون دلار است که آن را در مکان های پایان پایین تر میان NFL شهرستانها

پس از مربیگری پکن شیرها به سال 2016 چین عرصه فوتبال لیگ قهرمانی Dolezel گفت: نظرات خود را در شهرستان با اندازه اریب.

“شما رو به درک زمانی که من رفت به چین و ما رفت و به شهرهای کوچک آنها هنوز هم تا به حال 15 میلیون نفر است,” او گفت:.

تماس با خبرنگار مارک اندرسون در [email protected] Follow @markanderson65 در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>