Everlane کارگران گذاشته شد در یک زمان مشغول و روز پس از درخواست برای به رسمیت شناختن اتحادیه

بینش کلیدی:

  • Everlane تا به حال به رسمیت شناخته نشده این اتحادیه قبل از اخراج.
  • این clothier ضربه در برابر اتهامات از اتحادیه متلاشیکننده.

برای چند هفته گذشته خبر از کاهش کارکنان در بخش خرده فروشی شده است تقریبا ثابت با Sephora تخمگذار کردن آن کارگران پاره وقت در حالی که مارک های از جمله macy’s و تخت, حمام و فراتر از furloughing کارکنان در میان coronavirus بیماری همه گیر.

اما حتی در میان است که یورش خبری که Everlane تا به حال گذاشته شدن اکثریت آن پاره وقت و از راه دور مشتری تجربه تیم هنوز موفق به دریافت اضافی توجه—سناتور ورمونت و ریاست جمهوری امیدوار برنی ساندرز حتی توییتی در مورد آن. چه به خصوص قابل توجه است این است که مردم تحت تاثیر قرار شد اعضای همان تیم که به تازگی به اتحادیه در پایان 2019 با استناد به پایین پرداخت و چند مزایای.

چرا که از زمان اخراج به زودی پس از unionization اعلام ساندرز—در میان دیگران در رسانه های اجتماعی—متهم Everlane اتحادیه متلاشیکننده.

DTC لباس های خرده فروش به سرعت برگشتم با یک بیانیه خواستار اخراج “سخت ترین تصمیم ما تا کنون ساخته شده” و اضافه کردن “این بود که در مورد اتحادیه.” در این بیانیه همچنین اشاره کرد که این شرکت نه سود ندارد موجودی نقدی شده است و “به طور قابل توجهی تحت تاثیر” توسط جریان همه گیر.

تمام وقت همکاران گذاشته شد در حالی که تمام وقت کارکنان خرده فروشی بودند furloughed به طوری که آنها می تواند به حفظ منافع. چهل و دو نفر از کارکنان گذاشته شد اما 16 تجربه مشتری همکاران منتقل شدند به نقش تمام وقت با مزایای قبل از اخراج رخ داده است. گذاشته کارکنان را دریافت خواهد کرد قطع.

“برخی گفته اند که Everlane استفاده COVID-19 اپیدمی به عنوان یک راه برای پایان دادن به اتحادیه های داخلی-سازماندهی تلاش های ما تجربه مشتری تیم گفت:” Everlane موسس و مدیر عامل شرکت مایکل Preysman در یک نامه. “ما هرگز انجام این کار است. شلیک به عنوان یک شکل از اتحادیه متلاشیکننده است غیر اخلاقی و غیر قانونی است. Everlane است و همیشه حمایت از حقوق کارگران به را انتخاب کنید برای داشتن اتحادیه از طریق فرایند انتخابات دموکراتیک برشمرد ملی روابط کار هیئت مدیره است.”

اخیر unionization اطلاعیه می افزاید: یکی دیگر از چین و چروک به Everlane اخراج و این است دلیل اصلی که چرا آنها garnering چنین توجه و حتی به اخراج سراسر کشور اتفاق می افتد. با توجه به مگان یکی از گذاشته شدن کارکنان و یک نماینده از Everlane اتحادیه که خواست ناشناس باقی می ماند برای این مقاله محلی ارتباطات کارگران آمریکا (CWA) اتحادیه خواسته است Everlane در نامه ای به سومين شغل خود را به عنوان به خوبی به عنوان به رسمیت شناختن اتحادیه. او گفت که اگر کسانی که درخواست کرده “ما خواهد بود و اقدام مناسب.”

این اتحادیه از اعضای خود خواسته برای به رسمیت شناختن رسمی در مارس 23, تنها چند روز قبل از آنها گذاشته است. قصد داشتن اتحادیه اعلام شد برای اولین بار در پایان سال اما به دلیل “گردش مالی بالا” میزان نقش با توجه به مگان, آنها قادر به رسیدن به یک به اندازه کافی قوی اکثر تا آن زمان هر چند او گفت: آنها به اکثریت در روز. او افزود که Everlane پاسخ نمی دهند به unionization تلاش قبل از آنها گذاشته است.

مگان گفت که خبر از اخراج آمد و به عنوان یک شوک به تیم آن را “زا” و “قلب wrenching” تجربه. آنها تا به حال شگفت زده شده توسط اخبار آمد که در روز جمعه, مارس 27 چرا که این تیم تا به حال شده است در برخورد با افزایش تقاضا آنلاین.

“Everlane یک تجارت الکترونیک با نام تجاری و بنابراین بسیاری از فروش—بسیاری از کسب و کار — در درجه اول آمده از آنلاین,” او گفت:. “البته ما در حال آگاه باشید که آنها قرار می گیرد در این شرایط دشوار داشتن فروشگاه های خرده فروشی بسته شود به طور نامحدود. اما هیچ درک درستی که می تواند تیم ما را در هر راه که در آن ما در واقع شلوغ تر از همیشه است. وجود مطلق باید به این تیم است.”

که همراه با عدم هشدار ساخته شده حرکت می کند به طوری تکان دهنده است. هر دوشنبه گفت Everlane تیم یک دست و در اخیر جلسه قبل از اخراج هیچ هشدار از آینده کاهش. اخراج نیز تحویل داده نشده توسط یک کارمند مدیر شخصی او گفت: اما کسی که از منابع انسانی است که آنها تا به حال هیچ شخصی “اتصال” با و شد “hustled گوشی رو خاموش” به سرعت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>