حتی قبل از اینکه بسیاری از میله های زندان بسته آمریکایی ها شروع به نوشیدن از خانه

کلید بینش:

  • تحویل می توان یک رشد فرصت برای خرده فروشان, اما آنها همچنین در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی اضافی به عنوان آنها ارائه ارزش.

با روز سنت پاتریک رژه می شود با توجه به کروناویروس ترساندن گینس منتشر کلیپ های ویدئویی ایجاد شده توسط آژانس لرزنده شهرستان بازرگانی اشاره کرد که در این سال مردم بودند احتمالا رفتن به جشن خود را در آشپزخانه و اتاق زندگی می کنند, به عنوان مخالف به محله بارها و خیابان های شهرستان. (این نقطه کشیده شد با هم در مورد سه روز با توجه به یک سخنگو در گینس شرکت مادر Diageo.)

“نگران نباش” اعلام آگهی راوی. “ما در ماه مارس بار دیگر.”

به تعجب از هیچ یک از آمریکایی ها در واقع نوشیدن بیشتر در خانه. اما این در حال حاضر اتفاق می افتد قبل از بسیاری از ملت را در کافه ها و رستوران ها که اخیرا به دستور shut down در چند متحده است.

در هفته اول ماه مارس خرید آبجو و ارواح و شراب در مشروب, مواد غذایی و فروشگاه های راحتی تمام شد تا نسبت به زمان مشابه در سال گذشته با توجه به فرض آمریکا و فروش اطلاعات از Nielsen. آبجو با خدا ممنوع فروش افزایش 2.3% ($580 میلیون دلار 594 میلیون) و ارواح 4.9% ($273 میلیون دلار 286 میلیون) و شراب 1.7% ($310 میلیون دلار 316 میلیون).

منبع: Nielsen

“به عنوان مصرف کنندگان خود را برنامه ریزی نیازهای خانگی و خرید برای چند هفته آینده و شاید حتی ماه, آنها, جوراب زنانه ساقه بلند در مشروبات الکلی” گفت: Danelle Kosmal VP نوشیدنی الکل Nielsen. “در آبجو نرخ رشد 36 بسته شروع به پریدن کرد و به 20 درصد در مقایسه با چند سال کاهش می یابد. به طور مشابه جعبه شراب فروش تا 6 درصد نسبت به سال گذشته—به طور خاص 3 لیتری جعبه بسته اندازه که تا 8.6 درصد.”

جریان لحظه ای است که همچنین ارائه یک فرصت برای الکل تحویل خدمات مانند Drizly که همکاران با خرده فروشان محلی و عمل در بیش از 180 بازارهای سراسر ایالات متحده و کانادا است.

از این گذشته یکشنبه, ارزش کل محصولات فروخته شده در Drizly تجارت الکترونیک پلت فرم و نرم افزار بود تا 500 درصد نسبت به زمان مشابه در سال گذشته با توجه به شرکت. مصرف کنندگان در حال گذراندن 50 درصد بیشتر در هر سفارش بیش از حد معمول بیش از حد.

“ما قطعا در بی سابقه تایمز گفت:” لیز Paquette سر مصرف کننده بینش Drizly است. “در زمانی که بسیاری از کسب و کار در حال مبارزه تحویل می توان یک فرصت برای خرده فروشان به ادامه به ارائه ارزش واقعی به مشتریان خود در سطح محلی.”

شبیه به دیگر شرکت هایی که کسب و کار نیاز به آنها را برای ارسال به پرسنل تحویل به مصرف کننده خانه های Drizly است در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی اضافی برای نگه داشتن هر دو کارکنان و مشتریان امن است. این سرویس تشویق مشتریان به شرایط خود را تحویل خارج از محل سکونت خود و جلوگیری از دست زدن به deliverers هنگام ارائه ID خود را. Drizly نیز درخواست که اگر مشتریان بیمار هستند و یا قرنطینه آنها سفارش در این زمان.

دیروز فرماندار تگزاس گرگ ابوت صادر چشم پوشی اجازه می دهد رستوران ها برای ارائه مشروبات الکلی مانند آبجو و شراب و نوشیدنی مخلوط به همراه دستور غذا.

همانطور که برای آینده روند نیلسن را Kosmal ساخته شده نسبتا امن شرط: “انتظار ما برای دیدن و حتی بزرگتر خوشه در خارج از فرض فروش در هفته پیش رو است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im