حتی در میان همه گیر واکسیناسیون معمول هنوز هم مورد نیاز برای کودکان

آن را آسان برای آماندا Hippert برای پیدا کردن یک دلیل برای رد شدن از این سفر به او اطفال را برای دختر اولیویا آخرین دور از واکسیناسیون.

یکی از بزرگترین: coronavirus همه گیر و Hippert قابل فهم عدم تمایل به افشای او 2 سال به هر ویروس ها ممکن است در کمین وجود دارد.

اما Hippert تصمیم به اولیویا در هر حال. “راستش این نگرانی وجود دارد,” او گفت:. “اما آن را به من جلوگیری از گرفتن مناسب مراقبت از که او نیاز به محافظت از خودش است.”

اما به عنوان Nevadans صرف چند هفته ماندن در منزل و اجتماعی فاصله و قرار دادن زندگی خود را در نگه داشتن تعداد واکسیناسیون معمول نوادا کودکان دریافت سقوط به طور چشمگیری. با توجه به نوادا WebIZ یک ایالت ایمن سازی سیستم اطلاعات تعدادی از دوران کودکی واکسن دوز داده شده در این سال در مقایسه با سال گذشته 34 درصد کاهش یافته است هفته سوم مارس و 45 درصد هفته بعد. کاهش ادامه داد و در مارس طی 48 درصد در هفته دوم این ماه.

تعداد نوادا واکسن شروع به صعود دوباره به تدریج در طول چند هفته گذشته اما روند افزایش می دهد امکان جمع شدن از واکسن قبل از مدرسه آغاز می شود در بیش از سه ماه و یا حتی — بدترین — امکان جدید شیوع بیماری سرخک سیاه سرفه و یا دیگر قابل پیشگیری با واکسن بیماری است.

روند ملی

نوادا اعداد آینه ملی روند. با توجه به مه 8 مقاله از مراکز ایالات متحده برای کنترل بیماری و پیشگیری عوارض و مرگ و میر هفتگی گزارش “کاهش قابل توجه” در سفارش واکسن های دوران کودکی آغاز شد و در اواسط ماه مارس.

در حالی که وجود دارد در حال حاضر هیچ واکسنی برای این رمان coronavirus ها “در حال انجام COVID-19 همه گیر است یک یادآوری از اهمیت واکسیناسیون” نویسندگان نوشت و به عنوان “اجتماعی فاصله الزامات آرام کودکانی که در حال محافظت شده توسط واکسن خواهد بود بیشتر در معرض بیماری هایی مانند سرخک است.”

یکی از دلایل افت واکسن در اینجا ممکن است یک شماره گیری از خدمات در دفاتر پزشکان به عنوان پزشکان تغییر شیوه — از جمله نازک شدن اتاق انتظار و اضافه کردن زمان بیشتر برای ضد عفونی کردن امکانات در طول روز برای جلوگیری از coronavirus انتقال در میان بیماران است.

دکتر فرمین Leguen اقدام رئیس افسر بهداشت برای جنوب نوادا سلامت منطقه گفت: حتی منطقه را ایمن سازی کلینیک کاهش آن caseload برای جلوگیری از ازدحام بیش از حد. او گفت: درمانگاه باز مانده است به ارائه واکسن به کودکان بودند که با توجه خود را برای آینده عکس.

هایدی پارکر مدیر اجرایی نقصان نوادا گفت: یکی دیگر از دلایل افت شده اند ممکن است “عدم اطمینان در مورد اینکه آیا بازديد ضروری بود و یا اگر شما فقط باید برای رفتن به یک پزشک اگر شما بیمار هستید.”

همچنین برخی از والدین به سادگی ممکن است تمایلی به کودکان به مطب دکتر. برای Hippert خطر مصرف اولیویا در شد هرحال خطرات ناشی از سقوط بر روی واکسن.

Hippert غمگین او با این نسخهها کار تمام وقت در حالی که اولیویا می رود به مراقبت های روز “بنابراین او را برای رفتن به خارج و در معرض, من رفتن به خارج و در معرض, و اگر آن را به محافظت از او من قصد دارم به آن را انجام دهد.”

جلوگیری از شیوع بیماری

متخصص اطفال دکتر پاملا Greenspon گفت: وجود موارد سرخک و سیاه سرفه در نوادا در سال گذشته “و ما گاهی اوقات هنوز هم دیدن مرغان و زونا یا آبله مرغان است.” به تاخیر انداختن و یا به تعویق انداختن برنامه ریزی واکسیناسیون ممکن است کودکان به بیماری هایی که همه آنها قابل پیشگیری است.

“ما نمی خواهیم یکی دیگر از بحران در بالای COVID-19 اپیدمی” او گفت:.

دکتر Thomas Hunt, صندلی Roseman دانشگاه کالج پزشکی خانواده بخش پزشکی اشاره کرد که واکسن نمی تواند اداره از طریق پزشکی از راه دور و یا دیگر coronavirus-باعث تغییرات در عمل های پزشکی به تصویب رسید و در هفته های اخیر.

پس شکار گفت: “بدون شک کودکان و نوجوانان کاهش یافته است در واکسن دو ماه گذشته.”

واکسن تجویز می شود در سنین مختلف ابتدا در یک کودک کودکی. در میان این واکسن در CDC برنامه هستند کسانی که برای هپاتیت A و B مرغان و زونا (آبله مرغان), سیاه سرفه (سیاه سرفه) ، سرخجه و دیفتری, بیماری فلج اطفال سرخک ، اریون و کزاز.

همه آنها با هدف جلوگیری از بیماری است که “استفاده می شود که کودکان در بیمارستان” Greenspon گفت. “به همین دلیل خیلی مهم است که کودکان دریافت واکسن در زمان بنابراین ما می تواند به محافظت از آنها را از برخی از بیماری های جدی است.”

نداشتن واکسن نیز خدشه دار دیگر سلامت کودکان از طریق کاهش گله ایمنی “که در آن وجود دارد به اندازه کافی بیماران در جمعیت است که محافظت در برابر بیماری به طوری که کسانی که نمی توانند حفاظت (از طریق واکسن) محافظت خواهد شد,” Greenspon گفت.

بازگشت به مدرسه

مدارس پیش دبستانی و مراکز مراقبت از کودکان و نیز نیاز است که دانش آموزان واکسن تا به امروز است. و با حداقل برخی از پزشکان منطقه انتظار برای تجربه یک تعداد موکول قرار ملاقات در هفته های آینده آن را خیلی زود برای بازدید در حال حاضر.

“ما همیشه تشویق کودکان به واکسن که هر زمان که آن را مناسب برای سن خود” Greenspon گفت. “ما نمی خواهیم با عجله در در آغاز ماه اوت یا هفته قبل از مدرسه شروع می شود.”

“معمولا ما بسیار شلوغ است چهار تا شش هفته قبل از شروع مدرسه با افرادی که به گرفتار,” شکار گفت.

در همان زمان “چیزی که ما ممکن است با دیدن این است که مردم از دست دادن شغل خود و از دست دادن بیمه و آنها ممکن است فکر می کنم آنها می توانید واکسن” Greenspon گفت.

نوادا واکسن برای کودکان (vfcnevada.org) کمک می کند تا به ارائه واکسن بدون پرداخت هزینه به بیمه پدر و مادر یا نگهبان که نمی توانیم آنها را. و پارکر گفت: “بسیاری از متخصصان اطفال درگیر هستند در این برنامه است.”

در ضمن پدر و مادر که نگران گرفتن فرزندان خود را به یک مطب باید صحبت کردن با پزشک خود در مورد اقداماتی که در نظر گرفته شده برای محافظت از خانواده Greenspon گفت.

“متخصصان اطفال همیشه در اینجا برای کودکان و خانواده های آنها و ما قصد داریم در ادامه به اینجا برای کودکان در طول COVID-19 همه گیر” Greenspon گفت.

یک پیام روشن

“در حال حاضر واقعا زمان خوبی برای رفتن به تمرین خود را به دلیل آنها قرار ملاقات در دسترس” پارکر گفت.

“من فکر می کنم آن را بسیار روشن COVID-19 در حال رفتن به اطراف با ما به صورت کمی, بنابراین ما می خواهیم به مطمئن شوید که ما در بالا از بیماری ما باید واکسن برای” پارکر گفت.

COVID-19 او افزود: “یک یادآوری برای همه ما چالش مبارزه با بیماری های کشنده است که شما لازم نیست که یک واکسن.”

تماس جان Przybys در [email protected] Follow @JJPrzybys در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im