اوا Schloss, سبزه, Anne Frank خود را بازگو داستان هولوکاست

چهار دهه گذشته قبل از آن فرانک اندر شروع به صحبت کردن علنی در مورد زندگی خود را در طول و پس از هولوکاست.

این اتفاق در طول یک Anne Frank یادبود رویداد در انگلستان است. “همه چیز من تا به حال سرکوب برای بیش از 40 سال blabbing از” اوا Schloss, 90 گفت: در بحث پنجشنبه شب در JW Marriott لاس وگاس.

فرانک در نظر گرفته شده است از جمله اولین قربانیان هولوکاست به داستان خود را گفت.

Schloss گفت: یک سالن پر از مردم در مورد اتو فرانک دشوار است تصمیم به انتشار دخترش معروف خاطرات.

“در اولین کاری بود که مردم واقعا می خواهید به دانستن در مورد” او گفت:.

نویسنده سه کتاب از جمله “وعده” اشلوس اختصاص داده شده بقیه روز خود را برای زنده نگه داشتن خاطرات همه مردم او را از دست داده در طول هولوکاست.

“من در نهایت در بر داشت خود من صدای” اشلوس گفت.

پس از نظامی روسیه آزادسازی اردوگاه کار اجباری آشویتس در سال 1945 Schloss گفت که او به دنبال رفت و در پادگان برای پدرش. او در بر داشت یک مرد او فکر او شناخته شده است. آن را اتو فرانک, Anne Frank پدر.

خانواده فرانک و Schloss’ خانواده رفت و پنهان با هم در سال 1940.

خانواده او در ارتباط با فرانک خانواده به دلیل اتو فرانک صحبت مسلط به زبان آلمانی و Schloss’ خانواده بود از اتریش اما نمی دانم کسی در آمستردام Schloss گفت.

دختران در مدرسه قبل از آنها تا به حال برای رفتن به پنهان شدن از نازی ها. “او یک بزرگ chatterbox,” اشلوس گفت: استخراج می خندد از جمعیت پنج شنبه شب.

پس از آنها دستگیر شدند در آمستردام توسط نازی ها در سال 1944 آنها گرفته شد به آشویتس در لهستان که در آن Schloss’ پدر و برادر کشته شدند همراه با آن ، سال پس از جنگ اتو فرانک ازدواج Schloss’ مادر.

در روز پنج شنبه Schloss بازگو روز آنها دستگیر شدند. او نشسته داشتن صبحانه زمانی که نازی ها زدم در درب خود را. داخل گاو, ماشین, Schloss و خانواده اش بسته بندی شده بودند با حدود 80 نفر در راه به آشویتس.

“تنها چیز خوب در حمل و نقل بود و ما با هم به عنوان یک خانواده” اشلوس گفت.

Schloss گفت و سهام او و داستان او چون او معتقد است که مردم در سراسر جهان باید واقعا درس آموخته از هولوکاست.

سال گذشته در کالیفرنیا Schloss بازدید با نیوپورت بیچ دانش آموزان دبیرستانی که گرفتار شده بودند با دادن سلام نازی نزدیکی قرمز فنجان های پلاستیکی چیده شده در یک صلیب شکسته. پیام او برای نوجوانان ساخته شده است که سرفصل های ملی برای اطمینان از نسل جدید درک تروما مردم تحمل در هولوکاست.

“من سن خود را زمانی که من متوجه شدم زندگی من به طور کامل در هم شکسته و من هرگز یک خانواده دوباره” اشلوس گفت: رسانه های خبری.

Schloss در بخشی از پاسخ دادن به هزاران نفر از سوالات به عنوان بخشی از “ابعاد” شهادت پروژه توسط بنیاد شوآ در دانشگاه کالیفرنیای جنوبی است. این پروژه با هدف حفظ داستان از بازماندگان هولوکاست. دانش آموزان قادر خواهد بود به درخواست هولوگرام نسخه Schloss سوال در مورد زمان تحت حکومت نازی ها.

پنج شنبه شب مراسم بود قرار داده شده توسط خبد از سنگ قرمز واقع در لاس وگاس.

تماس با دالتون LaFerney در [email protected] یا در 702-383-0288. Follow @daltonlaferney در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de