اروپایی سفر به آمریکا ممنوع NBA فصل معلق با توجه به کروناویروس: سه شنبه اولین چیزهایی که اول

به انجمن خوش آمدید چیزهایی اول اول, Adweek جدید روزانه منابع برای بازاریابان است. ما خواهید بود با انتشار این مطالب برای اولین چیزهایی که برای اولین بار در Adweek.com هر روز صبح (مثل این پست) اما اگر شما ترجیح می دهند که آن را مستقیما به صندوق پستی خود را, شما می توانید ثبت نام برای ایمیل اینجا.

آخرین Coronavirus به روز رسانی از دنیای تبلیغات و بازاریابی—و فراتر از آن

روز چهارشنبه جهان هیت سازمان رسما اعلام کروناویروس یک بیماری همه گیر با بیش از 113 کشور گزارش موارد پرتاب شدت شیوع به تیز برای کمک به مردم در سراسر جهان است. طرفداران این ایده کار از راه دور امید coronavirus پاسخ ممکن است علامت نقطه عطف زمانی که آژانس ننگ در اطراف دفتر مجازی در نهایت محو. در ضمن مارک ها و حوادث به سرعت در حال تغییر برنامه های خود تغییر زمان و اتخاذ بیشتر برنامه های انعطاف پذیر است که اجازه می دهد کارکنان به محل کار از خانه و یا انجام رویدادهای تقریبا.

در اینجا آخرین به روز رسانی در رویدادهای مهم سفر و کسب و کار:

مغلوب ساختن پیشی جستن اروپا ممنوعیت سفر به آمریکا در میان بیماری همه گیر کوروناویروس

در یک اتفاق نادر در زمان نخست بیضی-آدرس دفتر رئيس جمهور تهمت اعلام کرد که ایالات متحده به تعلیق سفر هوایی از اروپا به ایالات متحده به دلیل نگرانی ها در مورد گسترش coronavirus. تعلیق مسافر, سفر, خواهد شد که به اثر جمعه در نیمه شب گذشته 30 روز و حذف سفر از انگلستان به ایالات متحده آمریکا شهروندان و دارندگان اقامت دائم خواهد بود معاف از ممنوعیت. داستان به عنوان خوانده شده اینجا.

ورزش جهان نهفته Coronavirus: NBA فصل معلق, گپ رویدادهای رفتن “پاورهای”

زیر پنج شنبه, بازی NBA اعلام کرد آن را به حالت تعلیق در بقیه فصل بعد از یک بازیکن در یوتا جاز آزمایش مثبت برای COVID-19. نتیجه آمد و در مدت کوتاهی قبل از بازی بین جاز و شهر اوکلاهما تندر. در نتیجه این بازی لغو شد—و بقیه NBA فصل متوقف شد تا اطلاع ثانوی.

اعلام کرد: NCAA COVID-19 پانل مشاوره و NCAA رئیس جمهور علامت Emmert منتشر شد اظهارات روز شنبه اعلام کرد که این تصمیم به همه قهرمانی بازی ها از این پس “پاورهای” از جمله بخش مردان و زنان مسابقات بسکتبال, همچنین شناخته شده به عنوان جنون مارس. علاوه بر این آیوی لیگ لغو همه دو و میدانی برای باقی مانده از ترم اما اجازه خواهد داد که دانشگاه ییل برای تعیین اینکه آیا آن را به رقابت در مسابقات NCAA.

NBC News, ABC, برنامه نویسی, تعلیق زندگی مخاطبان

ان بی سی اخبار را به حالت تعلیق در مخاطبان زنده از برنامه نویسی آن از امروز شروع و نیویورک در اواخر شب نشان می دهد شروع خواهد شد مداخله بدون مخاطبان استودیو آغاز و تا روز دوشنبه. هر راهنمایی از شهر نیویورک مقامات NBC News را به حالت تعلیق در مخاطبان زنده از برنامه نویسی آن با شروع فردا به منظور کاهش گسترش coronavirus.

ABC نیز شاهد اثرات: با استناد به COVID-19 نگرانی های والت دیزنی, تلویزیون تصمیم گرفت به حالت تعلیق در مخاطبان زنده از حضور در آن پخش اخبار و بحث نشان می دهد که برای آینده قابل پیش بینی.

چگونه یک شیفت به اکتبر تغییر ماهیت Cannes Lions?

چند ساعت قبل از این که اعلام Cannes Lions جشنواره بین المللی خلاقیت چهارشنبه اعلام کرد که آن را به امن یک طرح احتمالی در صورتی که COVID-19 را گسترش بوده است نه به اندازه کافی موجود است. این جشنواره است که در دنیای تبلیغات بالاترین-مشخصات رویداد می گوید: این تصمیم خواهد گرفت نه بعد از 15 آوریل که آیا به چوب با جریان خرما در ماه ژوئن و یا حرکت به ماه اکتبر است.

اگر این جشنواره است که نقل مکان کرد و به مهر چگونه خواهد بود متفاوت است ؟ ما نظرسنجی, سازمان جامعه خود را طول می کشد. ما در بر داشت انواع دیدگاه, از جمله یک نسخه اکتبر از جشنواره کن خواهد بود بسیار مورد نیاز استراحت از معمول آن دیوانگی است. فروشنده دیگری فکر می کند آن را زمان مناسب برای جشنواره کن به تجدید نظر در کل جشنواره است. خواندن دیدگاه های خود را در اینجا.

IAB برنامه ای برای مجازی NewFronts

دفتر تبلیغات تعاملی که سازماندهی NewFronts گفت: آن را اجازه می دهد و تشویق شرکت ها به جریان سخنرانی های خود به جای تکیه تنها بر روی زندگی فرد در سخنرانی که به مدت طولانی بوده است NewFronts هنجار شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de