ضروری سه ماهه چهارم آمار برای تبلیغ تکنولوژی و سیستم عامل

یادداشت سردبیر: Adweek کار با Matthew Scott گلدشتاین یک مشاور با دانش عمیق از صنعت رسانه به هنر و صنعت خود را در سه ماهه خبرنامه به یک Adweek مقاله. از طریق یافته های خود را در زمینه های مختلف صنعت درآمد تماس ما در حال آوردن شما بینش در مورد چگونگی مارک های مورد علاقه خود, سازمان, شرکت های رسانه ای ناشران و شرکت های فن آوری در حال انجام در سه ماه یکبار. هدف او این بود که به گذشته چه معاملات شد با تمرکز بر که عمدتا حول درآمد و شیر را به nitty-ریگ دار داده های به اشتراک گذاشته شده در این تماس.

این تکرار با تمرکز به طور خاص در ad tech و سیستم عامل در سال 2019 سه ماهه چهارم.

a blue bride on the left and a yellow background on the right that says ad tech

 • Criteo: ما اعتقاد داریم این صنعت بسیار دیر در جایگزین کردن کوکی ها به عنوان روش مورد استفاده به فرد هدف قرار دادن آگهی در وب سایت ما خوش آمدید هماهنگ صنعت تلاش برای تکامل فراتر از کوکی ها در حریم خصوصی-راه های امن. ما بسیار خوبی برای این تغییر است. ما قابلیت های قوی قرار داده است که ما پیش از این هویت تغییرات. تمام راه حل های ما در حال توسعه در حریم خصوصی-توسط-طراحی راه و کار به شدت تحت اجازه از کاربر. ما بی نظیر ID نمودار; 95% از ما 2 میلیارد به علاوه شناسه در نمودار در حال حاضر شامل تعداد قابل توجهی از غیر کوکی شناسه. ما می توانیم گراف ما حتی بیشتر انعطاف پذیر با اضافه کردن شناسه مداوم و جدید شناسایی قابلیت های از طریق شرکای قابل اعتماد. این باعث می شود ما ID گراف حتی کمتر کوکی وابسته به طول زمان و افزود: برای اولین نقطه یک منبع عظیم از هویت داده است. سرعت بخشیدن به طرح های ما برای ساخت متفاوت full-stack DSP اضافه کردن قابلیت های بالا-قیف بازاریابی در بالا از نقاط قوت ما در پایین قیف و ارائه انعطاف پذیری بیشتر و شفافیت در سراسر پشته. شروع کند که ما دیده ایم در سه ماهه اول. ما اضافه شده 280 خالص مشتریان جدید پایان سه ماهه با بیش از 20,200 مشتریان در سطح جهان از 4 درصد افزایش در سال بیش از سال, در حالی که حفظ نگهداری بالا در 90 درصد برای همه راه حل. و از تامین نظر بیش از 4500 مستقیم ناشران در حال حاضر متصل به یکی از ما Criteo مستقیم مناقصه در وب و نرم افزار.
 • تجارت میز: کل صرف بر روی پلت فرم ما در سال 2019 شد یک رکورد $3.1 میلیارد دلار است. در حالی که تبلیغات در مورد $725 میلیارد امروز ما انتظار داریم آن را به تصویب $1 تریلیون دلار در حدود هفت سال است. شد اولین DSP برای رفتن زنده با ازادی حرکت و جنبش را متحد عملکرد محصولات. این است که به طور موثر هدر مناقصه برای تلویزیون. حتی اگر کوکی های مبتنی بر اینترنت را نمایندگی نمی کند بخش عمده ای از کسب و کار ما است و قطعا بخشی از این سریعتر رشد بخش از کسب و کار ما مانند CTV و یا تلفن همراه در برنامه مهم است. گوگل در یک موقعیت دشوار; اگر آنها به خلاص شدن از شر تبلیغات هدفمند برای هر کس دیگری پس از آن من فکر می کنم آنها باید یک آنتی تراست مشکل است. اگر آنها به هر چیزی را انجام دهید, پس از آن من فکر می کنم آنها باید یک حریم خصوصی مشکل است. بنابراین من فکر می کنم آنها فقط در تلاش برای کشف کردن چه چیزی حق به انجام هر دو از آن. و در گوگل مانند راه آنها در حال رفتن به سعی کنید به مهندس راه خود را به چیزی که بهتر است. ما فکر می کنیم تصویری در همه اشکال آن خواهد شد در حدود نیمی از $1 تریلیون تبلیغات ، ما پیش بینی است که CTV خواهد بود که جهشی رو به جلو است که در نهایت نیروهای تمام دیواره باغ به تغییر مسیر است. در حالی که اقتصاد CTV در حال اعمال فشار بر دیواره باغ بنابراین دولت از حریم خصوصی بحث است.
 • مرزی: تبلیغ صرف برای سال در آمد در $1.12 میلیارد دلار در مقابل $992 میلیون دلار در سال 2018 به نمایندگی از نرخ رشد از 13٪. نگاهی به نرخ برای سال 14 درصد است که کمی بالاتر از گذشته را رای ما گزارش از 13.8 درصد در سه ماهه چهارم سال 2018 است. شده عامل در یک کوکی-کمتر جهان برای بیش از دو-سوم از موجودی ما برای برخی از زمان به عنوان شما می دانید در برنامه های تلفن همراه و سایر اشکال رسانه ای است که کوکی ها نیست استفاده می شود و بنابراین ما قادر به کشف کردن با خریداران ما چگونه بصورت پول در اوردن که موجودی. تقاضای مدیر با 86 live قرارداد. درآمد نیست و در عین حال مواد و طرح ما این است که به طور پیوسته رشد آن در سال 2020 است. ما انتظار داریم که تقاضای مدیر درآمد به بیش از 5 میلیون دلار در سال 2020 است. فعلی ساختار هزینه شامل هزینه ها بر اساس مجموع صرف که ابزار مدیریت و به طور متوسط در پایین تک رقمی. ما ساختار هزینه نیز شامل CPM-قیمت گذاری بر اساس. به طور خاص در سمت سرور هدر ناشران نیاز به تصمیم گیری که آیا برای سرمایه گذاری بیشتر در مهندسی اضافی استعداد و اضافی هزینه های خدمت خود را انتخاب کنید و یا تقاضای مدیر.
a blue bride on the left and gold background on the right that says platforms/aggregators

 • ضربه محکم و ناگهانی: پلت فرم است که هنوز هم بسیار undermonetized داده گسترده ما برسد در میان متفاوت و رو به رشد جامعه به سطح بالایی از تعامل ما و خدمات ما ثابت تبلیغات محصولات که درایو قابل اندازه گیری ROI برای شرکای ما. این به این معنی است که ما باید حجم زیادی از با کیفیت بالا و موجودی تبلیغات و پتانسیل به طور معنی داری افزایش متوسط درآمد به ازای هر کاربر در طول زمان حتی پیش از کسب درآمد ما دیگر سرمایه گذاری های بلند مدت مانند بازی و نقشه ها. داده گسترده ما برسد در میان افراد جوان ما نیز اعتقاد داریم که ما را قوی گزاره ارزش برای خانواده مارک های که می خواهند برای رسیدن به مخاطبان ما در مقیاس اما پیدا کردن آن به طور فزاینده دشوار به نحو احسن دسترسی مخاطبان ما در خطی تلویزیون و یا دیگر سیستم عامل آنلاین. ما شاهد موفقیت های اولیه با بسیاری از مارک های و این باور وجود دارد یک فرصت قابل توجهی به مقیاس موفقیت خود را در سراسر بیشتر تبلیغ به خصوص به عنوان تلویزیون و دسکتاپ بودجه نشان دهنده سه برابر کل آگهی های تلفن همراه صرف در ایالات متحده, اما تبلیغ به طور فزاینده ای قادر به رسیدن به منحصر به فرد ما جمعیتی در این سیستم عامل است. به عنوان یک نتیجه, ما معتقدم که ما باید از این فرصت برای ادامه رشد سالانه درآمد در سرعت به طور قابل توجهی سریع تر از همسالان ما. با تمرکز بر رانندگی تقاضا از تبلیغ برای بهبود CPMs در خود ما خدمت حراج.
 • توییتر: ادامه کار ما در بازسازی آگهی سرور که ما انتظار داریم برای تکمیل در نیمه اول این سال است. و برای ادامه کار ما به بیرون آمدن با نسخه جدید نرم افزار تلفن همراه ما ارتقاء آگهی فرمت نه فقط برای کمک به بهبود موجود آگهی فرمت برای ما—که مهم برای ما زمان تبلیغ—بلکه به این خاطر این را به ما بدهد بهتر مسیر مستقیم-تبلیغات پاسخ در طول زمان است.
 • Spotify: دیدم 200% رشد در پادکست ساعت جاری, در سال بیش از سال, و آن را واضح تر از همیشه به ما که پادکست گوش دادن رانندگی سلامت کلی در کسب و کار ما. ما همچنان به واقعا خوش بینانه در مورد برنامه های صوتی. ما در حال سرمایه گذاری در فن آوری های جانبی. هنگامی که شما فکر می کنم در مورد سمت تبلیغات در سه ماهه چهارم به تنهایی ما راه اندازی پویا آگهی می شکند بنابراین یکی دیگر از محصولات برای کمک به ما در کسب درآمد از آگهی پلت فرم بهتر است. در پیشنهادهای طرف ما اعلام کرد علاوه بر این از جریان های صوتی, فرو کردن که یک ابزار است که ما فکر می کنیم به ما کمک خواهد کرد کسب درآمد از پادکست رفتن به جلو به عنوان به خوبی. بنابراین به طور کلی انتظار ما تبلیغات قوی تر می شود در سال 2020 و ما انتظار آن را به سطح شیب دار در سراسر سال است. پیشرفت باید بهتر به خصوص به عنوان پادکست موجودی رشد می کند. برنامهای است که حدود 25 درصد از درآمد تبلیغ و در حال رشد است. و ما احساس می کنیم واقعا خوش بینانه در مورد چگونه برنامه ریزی تبلیغ استودیو و همچنین خود ما-خدمات ابزار چگونه به خوبی آنها را انجام می دهند و چه مقدار از آنها می تواند همچنان به رشد در طول زمان است.
 • Pinterest: بزرگ تبلیغات بهبود تجربه کاربر در Pinterest. هنگامی که تبلیغات مرتبط و مفید آن را به یک برنده. کلیدی در اینجا این است که مطمئن شوید که تبلیغات مربوط به ما pinners منافع. برای خدمت به تبلیغات که مربوط به فوق العاده طیف متنوعی از ایده های در حال کاوش در Pinterest ما نیاز به افزایش تعداد تبلیغات در سیستم ما با آوردن بیشتر تبلیغ و ساختمان ابزار است که نیازهای خود را. ساختمان قوی تر دسکتاپ خود خدمات ابزار خیلی پیچیده تبلیغ موفق می شود با کمتر حساب های فروش بیشتر, خلاق ابزار به طوری که آنها می توانید الهام بخش محتوا در مقیاس اندازه گیری به طوری که آنها می دانم که ارزش آنها در حال گرفتن از Pinterest. این همچنین بدان معنی مرور در حال تحول نظارتی چشم انداز اطراف مسائل مانند هدف قرار دادن و اندازه گیری, بنابراین ما می تواند همچنان به ارائه ارزش حتی به عنوان تغییرات در محیط اطراف ما.
 • Roku: اضافه شده 4.6 میلیون افزایشی حساب فعال در سه ماهه چهارم به پایان رسید و 2019 با 36.9 میلیون حساب فعال. Roku کاربران جاری 11.7 میلیارد ساعت در سه ماهه افزایش 60 ٪ در سال بیش از سال است. ما پیش بینی است که تا سال 2024 تقریبا نیمی از همه آمریکایی تلویزیون خانوار را قطع بند ناف و یا هرگز سنتی تلویزیون پرداخت. در سال 2019 تمام صفحه 10 فناوری و مخابراتی تبلیغ و همچنین به عنوان تمام صفحه 10 مصرف کننده کالاهای بسته بندی شده, شرکت, صرف با Roku. با Dataxu تکنولوژی در کارنامه تبلیغ نه تنها قادر به استفاده از این قابلیت در هنگام خرید تبلیغات از Roku اما همچنین در هنگام خرید به طور مستقیم از ناشران. حمایت ما ارائه طراحی شده است برای ایجاد تاثیر بالا برای مارک ها و یک تجربه با ارزش برای مصرف کنندگان است. برای مثال یک نام تجاری می توانید “باز کردن” حق بیمه برنامه نویسی در حال حاضر یک “محدود تجاری وقفه” فیلم و یا حامی سرپرستی یک مجموعه از محتوا است.
 • مایکروسافت: درآمد جستجو افزایش 6 درصد کمتر از انتظارات در درجه اول رانده پایین تر بینگ حجم. وجود دارد 675 میلیون LinkedIn عضو دارد. هیچ اشاره ای LinkedIn درآمد حاصل از تبلیغات.
 • اپل: هیچ داده های واقعی نشان داد در اپل اخبار+ و هیچ اشاره ای Safari. تعداد زیادی از پچ پچ در مورد کوروناویروس و تاثیر آن بر روی کسب و کار.
 • Facebook: فوق العاده-در خدمت کسب و کارهای کوچک به رشد: 140 میلیون کسب و کارهای کوچک استفاده از این سرویس و 8 میلیون کسب و کارهای کوچک تبلیغات در Facebook. راه اندازی پرداخت در Instagram با بتا بسته در سه ماهه اول سال 2019 شده اند و ساختمان تجربه و در حال حاضر صدها نفر از کسب و کار در ایالات متحده در حال آزمایش پرداخت. گرفتن وقت برای گرفتن این حق و رشد را به طور کامل به طوری که مردم و تبلیغ می تواند به سود بیش از مدت طولانی. Facebook سال بیش از سال مجموع گزارش داد که نرخ رشد درآمد در سه ماهه اول سال 2020 به کاستن سرعت توسط یک کم به اواسط تک رقمی درصد نسبت به ما سه ماهه چهارم نرخ رشد. عوامل رانندگی این کاهش شامل بلوغ کسب و کار و همچنین افزایش تاثیر جهانی از حفظ حریم خصوصی قوانین و مقررات و سایر آگهی-هدف قرار دادن مربوط به headwinds. در حالی که ما تجربه کرده اند برخی از متوسط تاثیر از این headwinds به تاریخ اکثریت تاثیر نهفته است در مقابل ما.
 • آمازون: تبلیغ قدردانی از وفاداری آنها می توانند در اطراف خرید نتایج. آمازون منحصر به فرد قرار به انجام این کار داده شده خود را کسب و کار خرده فروشی.
 • الفبا/گوگل/یوتیوب: یوتیوب رسیده 15 میلیارد دلار در درآمد آگهی در 2019 در حال رشد در 36 ٪ در سال بیش از سال و آن را در حال حاضر بیش از 20 میلیون موسیقی و حق بیمه مشترکان پرداخت می شود و بیش از 2 میلیون یوتیوب تلویزیون مشترکان پرداخت می شود. صحبت از خرید مردم در حال حاضر می توانید به راحتی خرید محصولات در یوتیوب صفحه اصلی تغذیه و نتایج جستجو ساخت این امکان را برای تبلیغ برای رسیدن به حتی بیشتر مخاطبان است. یوتیوب تبلیغات درآمد شد $4.7 میلیارد دلار در سه ماهه چهارم تا 31 درصد در سال بیش از سال, رانده شده توسط رشد قابل توجهی در پاسخ مستقیم و مداوم رشد سالم و تبلیغات تجاری است که باقی می ماند و بزرگترین جزء. در ad-پشتیبانی بخشی از یوتیوب ما پرداخت اکثریت درآمد به ما.علاوه بر این ،
 • الفبا/Google/DoubleClick: شبکه تبلیغات درآمد شد 6 میلیارد دلار تا 8 ٪ در سال بیش از سال رهبری رشد در Google Ad Manager.
 • eBay: لیست ترویج تحویل $136 میلیون دلار از درآمد تا 75%. بیش از 1.1 میلیون فروشندگان ترویج بیش از 320 میلیون لیست در سه ماهه.
 • Netflix: نمی خواهم برای رفتن به تبلیغات به دلیل قدرت فوق العاده ای از Google و Facebook و آمازون است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>