جوهر را بررسی و Covid-19 ‘حیاتی’ منابع

کلید بینش:

  • زنان سیاه می خواهید دسترسی بیشتر به مواد غذایی و کالاهای خانگی و همچنین به عنوان ابزار آموزشی.

سالگرد 50 از اصل قرار بود یک حزب است. پیشگامانه سیاه, زنان, شیوه زندگی, مجله, سالانه جوهر جشنواره در نیواورلئان است که در حال حاضر بزرگترین آفریقایی-آمریکایی های فرهنگی و رویداد موسیقی در آمریکا پس از آن آسان است به تصور کنید که چگونه اسراف در این تابستان متحرک شده اند. اما با توجه مداوم اجتماعی فاصله اقدامات صورت آنلاین رفته و خواهد بود livestreamed بیش چهارم ژوئیه آخر هفته.

اگر چه انتظار می رود زندگی می کنند جشن از جوهر به سرعت اقتباس از مجله را به طور کلی هدف در آن سال 50—تبدیل شدن به یک منبع حیاتی برای اطلاعات حمایت و جمع آوری کمک های مردمی به عنوان Covid-19 همه گیر ضربه آفریقایی-آمریکایی جامعه به خصوص سخت است.

مجله تولید در خانه, استودیو, استودیو اسانس راه اندازی جوهر سلامتی خانه یک جریان تصویری نشست کارشناسان اعم از پزشکان به تناسب اندام تجارت مراقبه مربیان و سرآشپزان. سری حتی ویژه برنامه نویسی برای کودکان و نوجوانان با LeVar Burton خواندن داستان های کودکان.

در اواخر ماه آوریل جوهر + جدید صدای کارآفرین مجازی اجلاس گرد هم آورده رهبران کسب و کار از جمله Bozoma سنت جان (CMO از تلاش), تینا Eskridge (ارشد و مدیر بازاریابی در مایکروسافت) و کارولین Wanga (رئیس D&I افسر و معاونت منابع انسانی برای هدف) برای کمک به صاحبان کسب و کار کوچک استراتژی محوری و زنده ماندن. این مجله همچنین میزبانی مجازی جلسات در مورد چک برنامه حفاظت و مراقبت در عمل برای کمک به سیاه و صاحبان کسب و کار اعمال می شود برای همه گیر کمک.

فقط به عنوان آن را عملیات شده توسط نهفته Covid-19 بحران پس از آن خوانندگان. بنابراین اصل در زمان گام دیگری در تعهد خود را به کمک به جامعه از طریق همه گیر با انتشار نخستین مطالعه اصلی در تاثیر Covid-19 در زنان آمریکایی است.

در حالی که آمار نشان داده است که Covid-19 اثرات آمریکایی های آفریقایی تبار در نرخ های بالاتر شده است وجود دارد کمی تحقیق تا حالا کلی تاثیر عاطفی مالی و خانوادگی در زنان را به خوبی بودن.

“زنان تشکیل می دهند بیش از نیمی از جمعیت هستند و یکی از با نفوذ ترین و فعال رای گیری بلوک در آمریکا و سران خانواده در تقریبا 30 ٪ از تمام خانواده های که بیش از دو بار رای دادن برای همه زنان گفت:” ریشلیو دنیس بنیانگذار و صندلی از ماهیت سرمایه گذاری شرکت مادر جوهر مجله. “بنابراین حیاتی است که ما را در درک آنچه آنها فکر و احساس و تجربه به عنوان یک نتیجه از بی سابقه بیماری همه گیر کوروناویروس.”

بررسی بی سابقه ای را ارائه می دهد بینش به همه گیر تاثیر نشان می دهد که یک چهارم زنان سیاه شخصا می داند کسی که مرده است از Covid-19 در حالی که 44 درصد از زنان سیاه شخصا می دانم که کسی که قرارداد این بیماری است. تاثیر اقتصادی نگران کننده است: 70 درصد از صاحبان کسب و کار زنان گزارش روند منفی و 52 درصد از تمام زنان مورد مطالعه گزارش اثرات منفی بر کار و زندگی مالی.

بررسی بسته بندی شده با بینش بازاریابی محصول در سراسر بخش های. سیاه گفت: ماهیت آنها روشن کرده ایم به پخت و پز وعده های غذایی در خانه (78%) اما آنها نیز در تلاش برای دسترسی به مواد غذایی و ملزومات خانگی (56%).

سیاه گفت: ذات آنها هزینه های کمتر در لباس و لوازم جانبی (61%) طلا و جواهر (60%) و اقلام لوکس (57%). آنها همچنین در یک نقطه ضعف وقتی که می آید به طور ناگهانی تغییر جهت به تحصیل در خانه: 85 درصد از زنانی که پدر و مادر گفت: “به اندازه کافی وجود ندارد کامپیوتر و یا لپ تاپ خود را در خانواده برای حمایت از نیازهای آموزشی فرزندان خود را.”

به طور کلی زنان گزارش شده چند برنامه به سفر برای تفریح و یا حضور در رویدادهای ورزشی در آینده نزدیک. اما هنگامی که آن را امن برای انجام این کار پاسخ دهندگان برنامه ریزی برای بازدید از دوستان و خانواده و شرکت در فعالیت های در فضای باز و حضور در مراسم مذهبی.

“بینش gleaned از این اطلاعات” دنیس گفت: “باید مورد استفاده قرار گیرد برای کمک به دولت و سازمان های غیر دولتی و کسب و کار درک بهتر و توسعه اورژانس و امداد رسانی و بهبود و پایداری طرح و ارائه محصول و خدمات خواهد شد که مهم ترین برای زنان به عنوان آنها همچنان به ارائه رهبری و تاثیر خود را به خانواده ها و جوامع در طول این بحران و فراتر از آن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im