Errol Morris’ ‘زندگی انسان’ Ads در حال بازگشت و این بار با یک قرنطینه و تاب

میلر بالا زندگی انسان با استفاده از تبلیغات در میان گسترده ترین ستایش و به یاد ماندنی در تاریخ آبجو بازاریابی و دلیل خوب—کوتاه و relatable نقاط راند فروش و کمک کرد تا نام تجاری اتصال در راه با مصرف کنندگان است.

و اکنون پس از 15 سال وقفه میلر به ارمغان آورده است مبارزات انتخاباتی بازگشت.

آگهی سری است که در اصل ایجاد شده توسط Wieden + Kennedy و فرار بین 1998 و 2005 احیا شده است و توسط دفتر نیویورک از لندن آژانس adam&eveDDB. آژانس برنده بخشی از میلر حساب در سال 2017 به عنوان بخشی از یک MillerCoors آژانس تجدید سازمان است و در حال حاضر با توجه به مفهوم کلاسیک مدرن, مربوط, وصله پینه کردن, اما نگه اصلی آگهی سری مدیر Errol Morris (که گفته Adweek در سال 2017 مصاحبه ای که او ساخته شده است “بیش از 100 تبلیغات” برای کمپین).

مانند اصلی, تبلیغات, آدم و eveNYC گفت: لکه های کوچک جشن پیروزی در زندگی مدرن به دنبال در چگونه مصرف کنندگان زندگی “زندگی” تحت مستند.

در یک نقطه ما می بینیم یک مرد را تسخیر یک آبجو پشته ساخته شده از قوطی های خالی در یکی دیگر از ما با دیدن یک مرد برش مو خود را و در دو سوم مردان کامل هنر پرتاب خالی مهره موارد به یک بن به عنوان راوی به نقل از 1990s بازی NBA Jam.

موج جدیدی از لکه های سه گلوله توسط موریس در خانه خود را در طول Covid-19 قرنطینه اجرا خواهد شد در تلویزیون اجتماعی و خدمات جریان در طول تابستان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de