گروه های زیست محیطی خواستار تاخیر در تغییرات قوانین

واشنگتن — گروه های زیست محیطی می گویند داخلی بخش با استفاده از هرج و مرج ایجاد شده توسط شیوع کروناویروس به فشار از طریق بحرانی تصمیم گیری در استفاده از زمین و گونه های در معرض تهدید بدون ورودی اتهام را رد کرد و با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

اما این نگرانی باعث نوادا قانونگذاران جمعه به اصرار وزیر کشور دیوید برنارد به گسترش نظر عمومی دوره و تاخیر در مهلت در قوانین و مقررات تغییرات برای اطمینان از حداکثر ورودی عمومی در برنامه های آینده.

سناتور. کاترین کورتز متن ترانه مست و از سوی دیگر ، Jacky روزن هر دو دموکرات نوادا گفت: بهداشت عمومی دستورالعمل های توصیه در برابر مجامع عمومی و بسیاری از ایالت ها ممنوع کرده اند کسانی که تجمعات و بسته مدارس و ساختمان های عمومی که در آن جلسات اغلب برگزار می شود.

“به طور فعال ادامه نظر عمومی دوره در طول این زمان خواهد در نتیجه خطر ابتلا به استثنای بسیاری از مردم از معنی شرکت در فرایند تصمیم گیری,” سناتور نوشت: برنارد.

یک سخنگوی وزیر امور خارجه گفت: ایمنی و سلامت کارکنان است که “بالاترین اولویت ما” و گروه پس از هدایت از کاخ سفید مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری و محلی و مقامات دولت است.

“همه DOI اقدامات از جمله نظر دوره های در حال ارزیابی مورد به مورد و بر اساس تنظیمات انجام شده به اطمینان حاصل شود ما اجازه می دهد برای ورودی مناسب عمومی, در حالی که حفاظت از سلامت و ایمنی عمومی و کارکنان خود گفت:” کانر سوانسون سخنگوی.

در هفته گذشته خدمات شیلات و حیات وحش خارج برای حفاظت از “دو دولت” حکیم باقرقره در طول کالیفرنیا — نوادا مرز تحت گونه های در معرض خطر عمل پس از آن مشخص شد که تهدید به جمعیت کاهش یافت.

پرندگان جمعیت است که در واقع در کاهش با توجه به مرکز تنوع زیستی.

“مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است که نادیده گرفتن این واقعیت است که این پرندگان زیبا شده اند مشکل جدی برای بیش از یک دهه” گفت: Ileene اندرسون, یک, دانشمند ارشد مرکز تنوع زیستی.

غرب حوضه پروژه گفت: کشور وزارت خارجه همچنین اعلام کرد بحث fuelbreaks پروژه در پنج کشور که در آن حکیم باقرقره زیستگاه واقع شده است. که پروژه را نیز اجازه می دهد کاهش 10000 هکتار از pinyon-juniper مناطق حکیم باقرقره زیستگاه برای ایجاد firebreaks.

“این fuelbreak پروژه ایجاد خواهد شد عظیم و گسترده تکه تکه شدن حکیم باقرقره زیستگاه و می تواند عمده ناخن در تابوت برای کاهش مریم گلی-باقرقره جمعیت گفت:” اریک Molvar غرب حوضه پروژه مدیر اجرایی.

“وزارت کشور است که بی شرمانه با استفاده از مجازی, اخبار, خاموشی — به اخبار رسانه ها تمرکز بر روی بیماری همه گیر کوروناویروس — به پرتاب از طریق عظیم و سازگار با محیط زیست فاجعه تغییرات فدرال عمومی زمین سیاست” Molvar گفت.

برنارد امضا در fuelbreaks پروژه زیر اداره مدیریت زمین تجزیه و تحلیل یک نظر عمومی دوره به پایان رسید که در سال 2019 و تعیین که firebreaks را کاهش می دهد خطر آتش سوزی با توجه به این تصمیم اعلام شده توسط برنارد.

تماس با گری مارتین در [email protected] یا 202-662-7390. Follow @garymartindc در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>