سرگرمی برندها نمودار مراحل بعدی خود را پس از لغو SXSW

بینش کلیدی:

Alex Amancio شروع به ترس چیزی را اشتباه دو هفته قبل از South by Southwest قرار بود برای شروع.

امنکیو مدیر عامل و یکی از بنیانگذاران استودیو چند رسانه ای بازتابنده, سرگرمی, تا به حال برای یک سال برنامه ریزی شده بزرگ برای اولین بار در رسانه ها, موسیقی و در جشنواره فيلم Austin, Texas. این طرح به پرده بازتابنده اولین Storyworld یک جهان داستانی برای کاوش و گسترش از طریق کتاب های کمیک و رمان و پادکست ها و تلویزیون و رسانه های دیگر است. به معرفی مهمانان به جهان بازتابنده تا به حال حمایت و استخدام یک DJ برای SXSW تعاملی باز ، بلیط شامل یک نقشه وسیع فعال در سراسر خیابان را از جشنواره مرکز کنوانسیون—پارکینگ تبدیل سایت حفاری با هدف حمل و نقل می شود شرکت کنندگان به “حادثه” که در آن کارگران ساختمان تونل مترو در آستین تصادفا چیزی مرموز و ماوراء الطبیعه. فعال سازی کامل با سفارشی-ساخته شده در مترو, مترو, ماشین, کامیون نظامی و صدها سرپا نگه داشتن آثار در مراحل مختلف حفاری—می توان به اولین پادکست و رمان است که در همان جهان به عنوان حادثه است.

بازتابنده برنامه ریزی شده برای نمایش در این طرح برای صفحه نمایش در فعال سازی. مشابه عناصر هنری را بافته در سراسر رویداد.
آلوارو تپیا

اما با گسترش coronavirus در سراسر ایالات متحده و جهان امنکیو نیز تا به حال به در نظر گرفتن این احتمال که نشان می دهد ممکن است در رفتن نیست.

“من فقط به حال یک احساس بد در مورد آن” امنکیو گفت. “”من با تیم و من گفت:” نگاه کنید. چه اتفاقی می افتد اگر ما را مجبور به واکنش نشان می دهند؟'”

این حادثه آن را به عنوان معلوم است نمی خواهد اتفاق می افتد در Austin, بعد از همه. پس از SXSW رسما لغو این مراسم در روز جمعه 6 مارس این تیم کار می کرد به ساعت اندکی تلاش به چکش کردن اطلاعات خود را از طرح احتمالی که در نهایت پدید آمده در این هفته: بازتابنده است و توقف این حادثه و دیگر عناصر داستان آن جهان تا سقوط.

“ما نوشت گسترده طرح احتمالی, اما همانطور که می دانید شیطان در جزئیات با این نوع از مسائل” امنکیو گفت. “هنگامی که آن را ضربه وجود دارد بسیاری از تقلا و بعد از 72 ساعت ما تا به حال به شکل از چه بعدی بود.”

مصنوعات مانند این که به نظر می رسد در بازتابنده را فعال سازی این حادثه.
بازتابنده سرگرمی

بازتابنده سرگرمی نیست تنها شرکت چپ تقلا در پی SXSW را لغو. سرگرمی علامت های تجاری است که به مدت طولانی استفاده می شود این جشنواره به عنوان یک سکوی پرتاب برای عمده را نشان می دهد فیلم ها و پروژه های رسانه ای اما آنها در حال حاضر تلاش برای تقویت استراتژی های جدید. ظهور طرح با توجه به برخی از آنها: فرو ضرر و زیان نجات و بازیافت آنها چه می توانید و سعی کنید به کشف کردن که آنها به دست آورید می توانید به عقب برداشت آنها شمارش شد.

یک اجرایی که شبکه در حال برنامه ریزی یک فعال و برتر گفت: این شرکت بود “برگزاری امید” تا روز قبل از جشنواره لغو شد آشکار هنگامی که رهبران شرکت مصمم ارسال کارکنان خواهد بود بیش از حد بزرگ یک خطر و کاهش یافته است.

این توامان لیوان قهوه نیز می توانست بخشی از این حادثه.
بازتابنده سرگرمی

“در این طرح از همه چیز 80-90 درصد از سرمایه گذاری ما غرق شده است” این فرد گفت. “تیم ناامید هستند و انگار کمی تقلا اما ما پس از کمی کاهش زمانی که همه چیز لغو شد. که در آن نقطه وجود دارد واقعا هیچ انتخاب است.”‘

‘یک لجستیکی کابوس’

منجر به هفته گذشته 2020 شد و شکل دادن به یک بزرگ برای سرگرمی شرکت هایی مانند اپل, Netflix, Freeform Hulu NBCUniversal Starz به و WarnerMedia که تا به حال SXSW پانل فعالانه و یا برای اولین بار برنامه ریزی شده است. Quibi آینده خدمات از Jeffrey Katzenberg و مگ ویتمن برنامه ریزی شده به نمایش گذاشتن محتوای آن تنها چند هفته قبل از آن در مارس 6 اولین ساخت این جشنواره به ظاهر مهم توقف در آن جاری مطبوعات تلاش.

پس از آن همه آمد ریزد. نام های بزرگ مانند آمازون نخست تصویری شروع به عقب با استناد به نگرانی در مورد گسترش ویروس و نیاز به دقت و توجه. مارک های دیگر از جمله Quibi ماند شرکت مورد برنامه های خود در این جشنواره تا لحظه ای آن لغو شد. بازتابنده انتخاب برای اقامت در یکی امنکیو گفت: این تیم ساخته شده از ضرورت و خارج از ایمان است که SXSW برگزار خواهد کار درست را انجام دهد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im