اجرای Sisolak سفارش Clark County ترک به پایین ترین در فروشگاه ها مشروب

کلارک کانتی گرفته شده عمل بیشتر در برابر فروشگاه ها مشروب از آن دیگر استقرار در حالی که اجرای رژیم صهیونیستی است. استیو Sisolak به منظور تعطیل کردن غیر ضروری کسب و کار با توجه به آمار و ارقام آن ارائه شده جمعه.

در یک دوره پنج روز پس از سفارش, که به اثر رفت مارس 21 شهرستان مجوز کسب و کار بخش صادر اضطراری تعلیق به پنج مشروب موسسات دو مغازه ها دود و دو کارواش شهرستان گفت.

آن را نیز به حالت تعلیق مجوز از ورزشگاه, تاکتیکی, پوشاک, فروشگاه, کفش, خرده فروش, فروشگاه مبلمان و, تریلر, فروش, کسب و کار در حالی که صدور تقدیر نامه برای عامل بدون مجوز به پنج نفر دیگر با توجه به آمار و ارقام.

این شهرستان گفت: آن را به حال تعلیق مجوز از 18 کسب و کار بیش از مدت مشابه در عین حال تنها اطلاعات ارائه شده حدود 14 روز جمعه. شهرستان سخنگوی دن Kulin گفت: 14 دقیق بود و توضیح داد که برخی از سیستم های تعلیق شمارش شدند بیش از یک بار داخلی اشتباه است.

اورژانس سیستم های تعلیق موثر هستند از طریق آوریل 16, زمانی که Sisolak را نظم کنونی به پایان می رسد با توجه به Kulin.

“ما ارزیابی مجدد وضعیت مجوز از این کسب و کار قبل از آن تاریخ برای تعیین اینکه آیا برای تمدید تعلیق یا نه او گفت:” در ایمیل.

کسب و کار است که با صدور تقدیر نامه برای عامل بدون مجوز بزه شامل یک درمانگاه شاهدانه یک مجتمع آپارتمانی در نزدیکی UNLV یک بازی ایجاد یک مرکز تماس و محل ملاقات برای بازیابی اعتیاد با توجه به این شهرستان است.

Kulin بعد از آن روشن است که ذکر شده کسب و کار است که ضروری مانند مجتمع آپارتمانی مجاز بودند تا باز باقی می ماند و دستور به دریافت مجوز.

اشاره غیر ضروری کسب و کار گفته شد ، Kulin گفت: این شهرستان نیاز بیشتر به بررسی کنید که دسته بندی هر یک از گزارش کسب و کار متناسب است.

تماس با شیا جانسون در [email protected] یا 702-383-0272. Follow @Shea_LVRJ در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>