کارمند RTC پیمانکار تست مثبت برای COVID-19

کارمند یک منطقه ای کمیسیون حمل و نقل جنوب نوادا پیمانکار آزمایش مثبت شنبه برای COVID-19.

کارمند MV, حمل و نقل, یکی از پیمانکاران که ارائه درایور های RTC اتوبوس گزارش شده بیمار احساس پنجشنبه و بلافاصله به خانه فرستاد برای جداسازی با توجه به MV حمل و نقل. بیمار پس از آن آزمایش مثبت برای این بیماری ناشی از کروناویروس جدید.

سی و هشت نفر دیگر از کارمندانی که در تماس با بیمار فرستاده شد-خانه برای خود انزوا.

کارمند و دیگر کارکنان آنها در تماس با تعامل با مسافر و یا حمل و نقل, وسایل نقلیه, MV حمل و نقل گفت: در یک ایمیل.

“ایمنی و رفاه RTC را به مسافران و کارکنان ما این است که ما قبل از هر چیز نظر” بیانیه ای گفت:. “از آنجا اولیه coronavirus شیوع MV شروع به تشویق کارکنان به دنبال مشاوره از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری و محلی مقامات بهداشت عمومی و اطمینان حاصل شود که آنها شستن دست های خود را اغلب برای جلوگیری از گسترش ویروس و زمانی که صابون در دسترس نیست استفاده از ضد عفونی کننده دست. این آموزش آگاهی همچنین شامل دستورالعمل ها را به کار نمی آیند زمانی که بیمار است و برای تماس با ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی خود را.”

MV حمل و نقل نیز توسط RTC به ارائه paratransit و شهروند ارشد حمل و نقل خدمات.

این شرکت حمل و نقل آن اجازه می دهد تا رانندگان در RTC مسیرهای به پوشیدن ماسک محافظ.

MV حمل و نقل اجرا افزایش تمیز کردن پروتکل در اوایل ماه مارس که شامل تمیز کردن روزانه از تمام وسایل نقلیه می شود, حمایت از RTC با بیمارستان درجه ضد عفونی کننده است که ثابت شده است به طور موثر در برابر ویروس ها مانند رمان coronavirus.

“ما تمیز کردن تمام سطوح است که مشتریان و کارکنان در تماس با جمله صندلی کمربند ایمنی صندلی قاب stanchions درب اتوبوس سطوح داخلی بر روی صندلی چرخدار و کنترل طبقه و راننده منطقه از جمله پانل ابزار کردند.” “این همان پاک کننده استفاده می شود چند بار در روز در امکانات ما است.”

تماس با میک Akers در [email protected] یا 702-387-2920. Follow @mickakers در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im